Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, VIVA! 19/2017
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Ojciec Małgorzaty Rozenek-Majdan skomentował ciążę córki!

Jak według niego w tej roli sprawdzi się Radosław?

Sabina Zięba 17 grudnia 2019 10:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, VIVA! 19/2017
Fot. Marta Wojtal

W niedzielny wieczór 15 grudnia, media obiegła szczęśliwa wiadomość o długo wyczekiwanej ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda wychowuje już dwóch synów z poprzedniego związku, jednak dla Radosława Majdana będzie to pierwsze dziecko. Teraz całą sytuację skomentował ojciec celebrytki, Stanisław Kostrzewski. Co powiedział?

Stanisław Kostrzewski o ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan

Tata Małgorzaty Rozenek-Majdan jest ekonomistą oraz byłym skarbnikiem Prawa i Sprawiedliwości. Przez wiele lat był doradcą Jarosława Kaczyńskiego do spraw gospodarczych. Teraz specjalnie w rozmowie z Faktem odniósł się do radosnej nowiny z życia swojej córki.

Wiadomo, że Stanisław Kostrzewski jest bardzo podekscytowany wizją posiadania kolejnego wnuka: „Bardzo się cieszę, że spełniło się marzenie mojej córki. To na pewno będzie główny temat rozmów podczas Wigilii, którą jak co roku spędzimy razem. Gdy jakiś czas temu dowiedziałem się, że znowu zostanę dziadkiem i będę miał wnuka, to bardzo się wzruszyłem”.

Ekonomista pokusił się także o opinię, jakim tatą będzie Radosław Majdan, który po raz pierwszy zmierzy się z ową rolą: „Wiem, że Radek będzie świetnym ojcem. Udowodnił to nie raz, opiekując się Stasiem i Tadziem. Bardzo marzył o tej roli i wkrótce się to spełni. Coś niesamowitego!”.

Myślicie, że były piłkarz rzeczywiście będzie perfekcyjnym ojcem?  

Małgorzata i Radosław Majdanowie z synami prezenterki z poprzedniego małżeństwa

Tak gwiazdy świętują Wielkanoc: Państwo Majdanowie z synami: Stasiem i Tadziem
Fot. Instagram @m_rozenek

Stanisław Kostrzewski, ojciec Małgorzaty Rozenek-Majdan:

Stanisław Kostrzewski, ojciec Małgorzaty Rozenek-Majdan
Fot. KRYSTIAN MAJ/REPORTER

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.