Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Z życia gwiazd

Małgorzata Rozenek-Majdan o swojej mamie: „Musi być niezłą siłaczką, żeby dawać sobie ze mną radę”

„Nieustannie krytykuje wszystko, co robię, ale kto by się jej dziwił?”

Marta Nawacka 28 maja 2022 20:06
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan spełnia się nie tylko zawodowo. Jest szczęśliwą żoną byłego piłkarza, Radosława Majdana, oraz mamą trzech chłopców. Dla Perfekcyjnej Pani Domu rodzina jest największą wartością. W swoich mediach społecznościowych często publikuje kadry nie tylko z mężem i dziećmi, ale także ze swoimi rodzicami. Z okazji Dnia Matki zdobyła się na szczere słowa o swojej relacji z rodzicielką.

Małgorzata Rozenek-Majdan: rodzina jest dla niej najważniejsza

Mimo że Małgorzata Rozenek-Majdan nie może narzekać na brak obowiązków zawodowych, to zawsze znajduje czas dla swojej rodziny. Jest żoną byłego piłkarza, Radosława Majdana, a także mamą trójki dzieci: synów Stanisława, Tadeusza i Henia. Chłopcy bardzo często pojawiają się na zamieszczanych przez mamę zdjęciach w mediach społecznościowych, w których prowadząca Projekt Lady jest na cały czas na bieżąco ze swoimi fanami. Internauci nie raz mogli także zobaczyć relacje z rodzicami Perfekcyjnej Pani Domu. Tym razem kobieta zdecydowała się wyznać, jakie relacje łączą ją z mamą.

Czytaj też: Krystyna Sokołowska wygrała Miss Polonia 2022! Kim jest najpiękniejsza Polka?

Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan w sesji dla magazynu VIVA!, październik, 2018 rok

Małgorzata Rozenek-Majdan szczerze o swojej mamie

Małgorzata Rozenek-Majdan cały swój wolny czas poświęca ukochanej rodzinie. Chętnie zabiera swojego męża oraz dzieci do domu swoich rodziców, którzy mieszkają w otoczeniu pięknego lasu. Prowadząca Projekt Lady nie ukrywa, że z rodzicami łączy ją silna więź, mimo że jako dziecko dawała im popalić. Z okazji Dnia Matki żona Radosława Majdana zamieściła w swoich mediach społecznościowych zdjęcie swojej ukochanej mamy, które opatrzyła szczerym wpisem.

„Moja Mama Zofia. Na tych zdjęciach, tylko wygląda na niewiniątko, ale nie dajcie się temu zwieść w końcu musi być niezłą siłaczką, żeby dawać sobie ze mną radę od 44 lat. Jeżeli udało mi się stworzyć szczęśliwą rodzinę, to dzięki temu, że Mama pokazała mi jak stworzyła ze mnie (razem z Tatą) silną, szczęśliwą, wartościową kobietę. Nauczyła mnie hierarchii wartości i nakrywania do stołu pokazała gdzie leży źródło prawdziwej wartości jest ze mnie nieustannie dumna i nieustannie krytykuje wszystko co robię, ale kto by się Jej dziwił? Kocham Cię Mamo”, napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na swoim Instagramie.  

Zobacz także: Aleksandra Kwaśniewska pokazała na Instagramie jak jej mama wyglądała w czasie studiów

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.