Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan, Viva! 2016 MT
Fot. Robert Wolański
ZE ŚWIATA GWIAZD

„Bardzo chcemy z Radosławem, żeby rodzina się powiększyła’’. Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży?!

VIVA! 30 maja 2017 10:30
Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan, Viva! 2016 MT
Fot. Robert Wolański

 

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży?!’’, „Rodzina Majdanów się powiększy?!’’ — informują nagłówki serwisów plotkarskich. Czy to na pewno jest prawda? Znamy odpowiedź! 

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się nową fryzurą! Zdecydowała się na ostre cięcie?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży?

Od pewnego czasu w mediach pojawiają się informacje na temat ciąży prezenterki. Mimo że największe serwisy w kraju od dawna rozpisują się na temat planów powiększenia rodziny, tym razem plotki miała potwierdzić stylizacja gwiazdy w trakcie spotkania z dziennikarzami z okazji premiery programu „Projekt Lady’’. 

 

Strój Małgorzaty Rozenek-Majdan wręcz podkreślał jej krągłości. 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan, „Projekt Lady’’
Fot. East News

 

Sama zainteresowana niejednokrotnie prowokowała media. W jednym z wywiadów wyznała, że już w trzecim miesiącu wygląda jakby była tuż przed porodem.

 

Sprawie postanowił się przyjrzeć magazyn Show. W rozmowie z dziennikarzami manager gwiazdy uciął wszelkie spekulacje. 

 

Bardzo chcemy z Radosławem, żeby rodzina się powiększyła, ale z drugiej strony zdaje sobie sprawę, że nie zawsze chcieć znaczy móc’’, wyznała Małgorzata Rozenek-Majdan w jednym z wywiadów.

Małgorzata Rozenek-Majdan — dzieci 

Gwiazda ma już dwóch synów, których — co często podkreśla w wywiadach — urodziła dzięki metodzie in vitro. Ojcem siedmioletniego Tadzia i jedenastoletniego Stasia jest aktor Jacek Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan w VIVIE! 

Tylko VIVIE! Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiedziała na najtrudniejsze pytania!

 

O plotkach dotyczących jej wieku

 

Mam bardzo szeroką skalę akceptacji krytyki mojej osoby. I tak naprawdę nigdy nie reaguję na zaczepki. Mierzę się z różnymi głupotami i tego też nie komentuję. Podam przykład. Gdy zaczynałam swoją telewizyjną pracę, w jakimś programie producentka podpisała belkę „Małgorzata Rozenek, lat 44”. A miałam 34. Zwykła literówka, nikt nie zwrócił na nią uwagi. Ale potem przez lata wypominano mi, że sobie odejmuję dekadę. Nie mam z tym problemu. Bardzo często zarzucano mi dziwne rzeczy. Ale jest granica. I tą granicą jest przyzwoitość. Dopóki ktoś mnie obraża, mówiąc, że jestem głupia, ma prawo to robić. Bo to jego opinia. Ja mogę się tym przejmować albo nie. Mam akurat to szczęście, że się nie przejmuję.

 


O umiłowaniu porządku i życiu z Radkiem Majdanem

 

- Mam rozumieć, że Perfekcyjna Pani Domu też jest autentyczna? To nie była rola? Format?
Ależ oczywiście, że to jestem ja. Uwielbiam porządek. To jest i będzie stały element mojego życia. „Perfekcyjną Panią Domu” debiutowałam w TVN Style, program zrobił bardzo dobre wyniki. Teraz program „W Dobrym Stylu” pobił oglądalność „Perfekcyjnej Pani Domu”. Jest tak, że bardzo lubię wszystkie te domowe rzeczy i zwracam uwagę na szczegóły.


– Nie ma Pani dość chodzenia za facetem i zbierania skarpet?
Absolutnie nie. Ale fakt, Radosław nie jest osobą, która przesadnie dba o porządek w domu. Jednak nie mam z tym żadnego problemu. Każde z nas ma swoje role i to jest jedna z moich. Bardzo ją lubię, bo mam wrażenie, że się troszczę o bliskich. I sama ją sobie wybrałam. Ciągle chodzę za moimi synami i im coś tłumaczę. I wcale mnie to nie denerwuje. Oni na przykład mają odruch nieodkładania rzeczy na miejsce. W końcu im go wpoję.

 

Przeczytaj też: Małgorzata Rozenek-Majdan ma poważne problemy ze wzrokiem! Co jej dolega?

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.