Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan ma poważne problemy ze wzrokiem! Co jej dolega?

DD 28 maja 2017 14:45
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan dzięki udziałowi w programie „Azja Express’’ — w którym wystąpiła wspólnie ze swoim mężem Radosławem Majdanem — zyskała sympatię milionów widzów w całym kraju. Sukcesem okazały się również dwie pozostałe produkcje z jej udziałem — „Perfekcyjna pani domu’’ oraz „Projekt Lady’’. Gwiazda — pomimo licznych sukcesów — nie zwalnia tempa. Niestety, na jej przeszkodzie mogą stanąć problemy... zdrowotne. 

Zobacz też: Radosław Majdan o odważnych zdjęciach żony: „Wiadomo, że w każdym związku pojawia się zazdrość”

Małgorzata Rozenek-Majdan — wada wzroku

Mogłoby się wydawać, że wiemy już o niej wszystko. Nic bardziej mylnego! W rozmowie z tabloidem gwiazda opowiedziała o swoich problemach zdrowotnych. Małgorzata Rozenek-Majdan ma wadę wzroku — a dokładniej: minus osiem! 

W sieci pojawiają się komentarze zaskoczonych fanów, którzy zadają jedno pytanie: jak to możliwe, że nigdy nie widzieli Małgorzaty Rozenek-Majdan w okularach?

„Były przepiękne, wyglądałam w nich bosko. Do czasu kiedy nie wstawiono w nie szkieł korekcyjnych. Przy mojej wadzie szkła do okularów wyglądają jak denka od słoików’’, wyznała gwiazda na łamach „Super Expressu’’.

Małgorzata Rozenek-Majdan w VIVIE!

O plotkach dotyczących jej wieku

Mam bardzo szeroką skalę akceptacji krytyki mojej osoby. I tak naprawdę nigdy nie reaguję na zaczepki. Mierzę się z różnymi głupotami i tego też nie komentuję. Podam przykład. Gdy zaczynałam swoją telewizyjną pracę, w jakimś programie producentka podpisała belkę „Małgorzata Rozenek, lat 44”. A miałam 34. Zwykła literówka, nikt nie zwrócił na nią uwagi. Ale potem przez lata wypominano mi, że sobie odejmuję dekadę. Nie mam z tym problemu. Bardzo często zarzucano mi dziwne rzeczy. Ale jest granica. I tą granicą jest przyzwoitość. Dopóki ktoś mnie obraża, mówiąc, że jestem głupia, ma prawo to robić. Bo to jego opinia. Ja mogę się tym przejmować albo nie. Mam akurat to szczęście, że się nie przejmuję.

O „Azja Express” i „Perfekcyjnej Pani Domu”

– W „Azja Express” pokazała Pani inną część siebie.
Bo dano mi szansę. Ten program pokazuje prawdziwą twarz każdego z nas. I to było fajne.


– A jak to porównać do „Perfekcyjnej Pani Domu”?
Bardzo często mówiłam, że mam w sobie i tę, i tę stronę. Dopiero połączenie obu tych aspektów daje prawdziwą kobiecość. Ja nadal mam w sobie ogromną potrzebę perfekcji. Staram się, by mój dom nadal wyglądał jak dom Perfekcyjnej Pani Domu. (…) Uważam, że kobiecość jest piękna w tym, że daje możliwość robienia tak różnych rzeczy. Za chwilę wchodzę na plan „Projektu Lady” i bardzo się cieszę, że będę mogła znowu mieć kontakt z tymi dziewczynami.


– Ochrzaniać je?
Nigdy ich nie ochrzaniałam. Po prostu bardzo dobrze je rozumiałam – to wynika z życiowego doświadczenia – i wiedziałam, jak pewne ich zachowania będą odbierane. Dlatego mogłam im doradzić.

Przeczytaj też: Horoskop na maj. Bliźnięta, takie jak Małgorzata Rozenek-Majdan, czeka wiele atrakcji. A inne znaki?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.