Konrad Szczęsny 25 maja 2017 17:45
1/8
Małgorzta Rozenek-Majdan, Viva! 2016
Copyright @Robert Wolański
1/8

Małgorzata Rozenek-Majdan w 2016 r. postanowiła zaistnieć w mediach społecznościowych. Najpierw pod koniec marca założyła konto na Facebooku, miesiąc później zaś na Instagramie. Od tamtej pory w sieci zamieszcza rodzinne zdjęcia oraz selfie, które już kilka razy wywoływały w Internecie istną burzę. Tym razem w obronie niegdysiejszej Perfekcyjnej Pani Domu stanął Radosław Majdan! Co sądzi o jej odważnych fotografiach, które krytykują internauci?

 

Polecamy też: Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się zdjęciami z majówki. Jedno z nich wywołało burzę

 

Radosław Majdan o odważnych zdjęciach Małgorzaty Rozenek-Majdan

 

Okazuje się, że były mąż Dody… nie ma nic przeciwko takim fotografiom!

 

„Wiadomo, że w każdym związku pojawia się zazdrość. To jest dobre. Ale jeśli chodzi o te zdjęcia, to zupełnie nie jestem zazdrosny - komentuje Radosław Majdan w Fakcie. Gosia jest piękną kobietą, a ja nie mam problemu z tym, że to pokazuje. Heidi Klum też publikuje w Internecie seksowne zdjęcia i nikt nie robi z tego powodu wielkiego halo”, zwierzył się były piłkarz w „Fakcie”.

 

Internauci o zdjęciu Małgorzaty Rozenek-Majdan  w majtkach

 

Przypomnijmy, że ostatnie zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan, które eksponowało jej nogi i nagi brzuch oburzyło fanów. Komentowali je bardzo dosadnie.

 

„W tym zdjęciu teoretycznie nie ma nic złego, jeśli jednak jest się twarzą programu DAMĄ BYĆ to chyba jednak trochę nie przystoi... Tak samo zresztą jak zdjęcie gołej du*y ze sztucznymi tatuażami które przecież tak były w programie negowane”, skomentowała jedna z fanek. 

 

Gwiazda starała się wybrnąć z sytuacji i podkreślała, że przecież na plaży osoby postronne chodzą w samej bieliźnie.

 

„Pogubiłam się już czyli ładnym wystylizowanym zdjęciom w Playboyu, definitywnie pani się sprzeciwia, ale foty w majteczkach już są ok? Promowanie kultury i skromności w programach, a w wolnym czasie pokazywanie się w kozaczkach i w gorsecie z wypływającym biustem”, skontrowała jedna z fanek.

 

Najzwyczajniej w świecie nie ma potrzeby pokazywać takich ujęć. To jaką Pani ma figurę widać i w ubraniu. A takie zdjęcia są po prostu prostackie”, wtórowała jej inna.

 

„Po co w takim razie zgodziła się Pani zostać prowadzącą Projekt Lady? uczy Pani dziewczyny, które są o wiele młodsze od Pani, nie mają mężów, dzieci i na więcej sobie mogą pozwolić, a Pani im mówi, że nie można nosić za krótkich spódniczek, za głębokich dekoltów, że to damie nie wypada. Za to Pani świeci cyckami w przezroczystej koszulce przed synami, albo paraduje w ogóle bez biustonosza i jeszcze wrzuca to na ig żeby wszyscy widzieli. Nie uważa Pani, że to gryzie się z tym co opowiada się w programie?”, dociekała inna.

 

„Pani Gosiu Pani typem rozumowania powinnismy chodzić tak ubrani na ulicy bo przecież chodzimy w bikini na plaży. Z całym szacunkiem ale Pani lekko zwariowała na starość”, pisała jedna z oburzonych fanek.

 

Niech Pani pomyśli o swoich synach, a przy okazji o ich kolegach z podwórka, a także o komentarzach do nich kierowanych, może wtedy Pani uzna że takie zdjęcie to zwyczajnie przesada, piękne ciało, ale "damie" pewnych rzeczy nie wypada”, nie oszczędzając gwiazdy napisała jeszcze jedna osoba.

 

Polecamy też: Małgorzata i Radosław Majdanowie okazują sobie wiele czułości. Zobacz ich intymne zdjęcia!

 

Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada na krytykę internautów

 

W końcu Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła uciąć wszystkie komentarze i napisała:

 

„Kochani, mój Instagram jest taki, jak wszystko, co mnie otacza, czyli różnorodny :-) i właśnie dlatego, że jestem zabieganą mamą dwójki chłopców, prowadząca "Projekt Lady" i nie tylko, czy właścicielką dwóch prześlicznych buldożków francuskich, która potrafi bawić się z przyjaciółmi do rana, wrzucam różnorodne zdjęcia. Każda z nas to może, bo każda z nas jest wszechstronna. Gdy podróżuję, chętnie wrzucam zdjęcia z podróży. Gdy czytam ciekawą książkę, publikuję jej okładkę. Gdy chcę pochwalić się efekty trudnej dla mnie jak dla każdej z Was diety, robię to :-) Bo tak jak różnorodna jestem ja, tak różnorodne jest również moje życie. Nie wsadzajmy siebie w sztywne ramy i nie udawajmy, że mamy jedna twarz. Nikt z nas nie jest jednowymiarowy. Kochani, miłego dnia i więcej luzu”, podkreśliła.

 

W naszej galerii możecie zobaczyć odważne zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan z Instagrama. Czy uważacie, że zamieszczając je w sieci przekracza pewne granice czy też nikogo nie powinno to obchodzić?

 

Zobacz także: Ona Lady, on łobuz. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w nowej VIVIE! o namiętnej miłości i perfekcyjnym ślubie

2/8
Małgorzata Rozenek-Majdan
Copyright @Instagram
2/8

To zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan zbulwersowało internautów. Radosław Majdan twierdzi, że niesłusznie.

 

Polecamy też: Roznegliżowane zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan wywołało burzę. Dlaczego?

3/8
Małgorzata Rozenek-Majdan, życie gwiazd, podróże gwiazd
Copyright @Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan
3/8

Małgorzata Rozenek-Majdan lubi zamieszczać w Internecie zdjęcia, które są szeroko komentowane. Radosław Majdan nie rozumie jednak krytyki ze strony Internautów.

 

Polecamy też: Małgorzata Rozenek-Majdan ponownie rozpętała burzę jednym zdjęciem na Instagramie! Dlaczego?

4/8
Małgorzata Rozenek-Majdan w bikini
Copyright @Instagram
4/8

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie chwali się ciałem w mediach społecznościowych.

 

Zobacz też: Najlepsze cytaty Małgorzaty i Radosława Majdanów z programu „Milionerzy”

5/8
Małgorzata Rozenek-Majdan, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, biust Rozenek
Copyright @Instagram @m_rozenek
5/8
6/8
Małgorzata Rozenek-Majdan
Copyright @m_rozenek
6/8

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie zamieszcza w Internecie zdjęcia, które eksponują jej zgrabną sylwetkę.

 

Polecamy też: Państwo Majdanowie po raz pierwszy pokazali mieszkanie. Czy panuje w nim perfekcyjny porządek?

7/8
Małgorzata Rozenek-Majdan
Copyright @m_rozenek
7/8

Małgorzata Rozenek-Majdan co jakiś czas wywołuje zamieszczanymi zdjęciami burzę w mediach społecznościowych.

 

Zobacz także: Ona Lady, on łobuz. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w nowej VIVIE! o namiętnej miłości i perfekcyjnym ślubie

8/8
Małgorzata Rozenek-Majdan
Copyright @Instagram
8/8

Małgorzata Rozenek-Majdan na jednym z ostatnich wyjazdów pozowała topless w basenie. Zdjęcie wykonali jej synowie, co oburzyło internautów.

 

Polecamy też: O sądowych procesach, rozstaniu z Emilem Haidarem i byciu singielką. O czym jeszcze Doda opowiada w najnowszej „VIVIE!”?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.