Małgorzata Ostrowska-Królikowska, VIVA! 2021
Fot. Grażyna Gudejko
O TYM JEST GŁOŚNO

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina ukochanego męża. Aktorka pokazała niepublikowane zdjęcie

„Łezka się w oku kręci”, piszą internauci

Olga Figaszewska 13 grudnia 2021 09:00
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, VIVA! 2021
Fot. Grażyna Gudejko

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała w mediach społecznościowych poruszający kadr. Zdjęcie pochodzi z rodzinnego archiwum aktorki. Na fotografii widzimy Pawła Królikowskiego wraz z najbliższymi. Szczęśliwi, uśmiechnięci... Niepublikowany dotąd kadr poruszył fanów Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. „Łezka się w oku kręci”, piszą.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o ukochanym mężu

Dla rodziny Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej Święta Bożego Narodzenia to czas nostalgii, nadziei i miłości. Często wspominamy osoby, których nie ma już z nami przy wigilijnym stole i wracamy pamięcią do ważnych, przeżytych wspólnie momentów. To będą kolejne święta, które rodzina spędzi bez Pawła Królikowskiego.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspólnie z mężem przez ponad trzydzieści lat tworzyli szczęśliwe małżeństwo. Niestety 27 lutego 2020 roku lubiany aktor zmarł po długiej ciężkiej chorobie. Zostawił żonę oraz piątkę dzieci: Antoniego, Julię, Marcelinę, Ksawerego i Jana. Paweł Królikowski wciąż żyje w sercach swoich bliskich.

„Brakuje mi jego codziennych gestów, rytuałów, drobiazgów, bo na tym budowało się nasze wspólne życie. Chciałabym, żeby złapał mnie za rękę, żeby się do mnie przytulił. Paweł uwielbiał piosenkę Mietka Szcześniaka: „Każdy wschód słońca ciebie zapowiada. Nie pozwól nam przespać poranka”. Gdy budził się rano, głośno ją puszczał i sam śpiewał. Kochał życie, pilnował, żeby go nie przespać”, wspominała w archiwalnym wywiadzie VIVY Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Sprawdź też: To była miłość od pierwszego wejrzenia. Małgorzata i Paweł Królikowscy byli razem ponad 30 lat

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała zdjęcie z rodzinnego archiwum

Bliskim artysty trudno pogodzić się z jego stratą. Rodzina w trudnych chwilach jest dla siebie największym wsparciem. Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała teraz niepublikowane zdjęcie z rodzinnego albumu. Widzimy na nim Pawła Królikowskiego razem z dziećmi i ukochaną żoną. Uśmiech nie schodził im z twarzy, a w tle maluje się piękny zimowy krajobraz.

„Zimowe wspomnienie #zima #winter #rodzina #family #dobryczas”, napisała aktorka. Fani pospieszyli z komentarzami i nie ukrywają, że fotografia bardzo ich poruszyła.

„Uwielbiam Państwa Rodzinę, takie ciepło i szczęście od Was bije, choć łezka w oku się zakręci, gdy się pomyśli, że Pana Pawła już nie ma”, „Przepiękne zimowe wspomnienie, trzeba szanować wspomnienia bo warto coś mieć jak to śpiewał zespół skaldowie”, „Przecudny widok. Miłość, Radość i Szaleństwo. Żeby tak można było cofnąć czas....tacy Szczęśliwi..”, czytamy.  

Zobacz też: Małgorzata Ostrowska-Królikowska o ostatnich chwilach męża: „Wiedział, że umiera...”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?