Maja Hyży, jamnik
Fot. Instagram/@majahyzy
O TYM SIĘ MÓWI

Maja Hyży urządziła baby shower jak z bajki! Choć najważniejszy plan został pokrzyżowany...

Przyszła mama poprosiła koleżanki o specyficzne prezenty...

Rafał Kowalski 18 czerwca 2020 16:00
Maja Hyży, jamnik
Fot. Instagram/@majahyzy

Maja Hyży w lipcu zostanie po raz trzeci mamą. Do dwójki chłopców, którzy dziś chodzą już do szkoły, za około miesiąc dołączy wymarzona przez piosenkarkę córka. Z tej okazji gwiazda spotkała się z swoimi przyjaciółkami w jednym z luksusowych warszawskich miejsc. Przyjęcie, jak obiecuje Maja, było fantastyczne, ale pogoda pokrzyżowała pewne plany młodej mamy…

Baby shower Mai Hyży – zdjęcia prezentów, tortu i gości

Choć 30-latka od początku marzyła o przyjęciu zorganizowanym w pięknym ogrodzie pod gołym niebem, to niestety przez deszcz, całe baby shower odbyło się jednak we wnętrzu. Ale za to jakim! Goście wokalistki zostali zaproszeni do Pałacu Zamoyskich w Warszawie. Równie duże wrażenie co wnętrza robił przygotowany catering oraz wystrój.

Sama bohaterka dnia ubrała się zgodnie ze swoim ulubionym stylem – wianek we włosach i sukienka w kwiaty dodawały Mai Hyży dziewczęcości. Co ciekawe, przyjaciółki oczekującej na poród mamy zostały poproszone, by na prezent kupić… pampersy! Piosenkarka wyszła bowiem z założenia – jak opowiadała na InstaStories – że wiele podarków mogło być nietrafionych, a pieluszki na pewno przydadzą się maleństwu.

Zobaczcie, jak świetnie bawiły się Maja Hyży i wszystkie jej koleżanki.

Maja Hyży baby shower
Fot. Insta Story Mai Hyży

Maja Hyży baby shower
Fot. Insta Story Mai Hyży i Endorfiny Foksal

Maja Hyży baby shower
Fot. Insta Story Mai Hyży i Endorfiny Foksal

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Motylewska (@karolina_motylewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Monika Jeż (@partymika_pl)

mm

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.