Maja Hyży, jamnik
Fot. Instagram/@majahyzy
O TYM SIĘ MÓWI

Maja Hyży urządziła baby shower jak z bajki! Choć najważniejszy plan został pokrzyżowany...

Przyszła mama poprosiła koleżanki o specyficzne prezenty...

Rafał Kowalski 18 czerwca 2020 16:00
Maja Hyży, jamnik
Fot. Instagram/@majahyzy

Maja Hyży w lipcu zostanie po raz trzeci mamą. Do dwójki chłopców, którzy dziś chodzą już do szkoły, za około miesiąc dołączy wymarzona przez piosenkarkę córka. Z tej okazji gwiazda spotkała się z swoimi przyjaciółkami w jednym z luksusowych warszawskich miejsc. Przyjęcie, jak obiecuje Maja, było fantastyczne, ale pogoda pokrzyżowała pewne plany młodej mamy…

Baby shower Mai Hyży – zdjęcia prezentów, tortu i gości

Choć 30-latka od początku marzyła o przyjęciu zorganizowanym w pięknym ogrodzie pod gołym niebem, to niestety przez deszcz, całe baby shower odbyło się jednak we wnętrzu. Ale za to jakim! Goście wokalistki zostali zaproszeni do Pałacu Zamoyskich w Warszawie. Równie duże wrażenie co wnętrza robił przygotowany catering oraz wystrój.

Sama bohaterka dnia ubrała się zgodnie ze swoim ulubionym stylem – wianek we włosach i sukienka w kwiaty dodawały Mai Hyży dziewczęcości. Co ciekawe, przyjaciółki oczekującej na poród mamy zostały poproszone, by na prezent kupić… pampersy! Piosenkarka wyszła bowiem z założenia – jak opowiadała na InstaStories – że wiele podarków mogło być nietrafionych, a pieluszki na pewno przydadzą się maleństwu.

Zobaczcie, jak świetnie bawiły się Maja Hyży i wszystkie jej koleżanki.

Maja Hyży baby shower
Fot. Insta Story Mai Hyży

Maja Hyży baby shower
Fot. Insta Story Mai Hyży i Endorfiny Foksal

Maja Hyży baby shower
Fot. Insta Story Mai Hyży i Endorfiny Foksal

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Motylewska (@karolina_motylewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Monika Jeż (@partymika_pl)

mm

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.