VIVA! VIDEO

Maja Hyży nową ambasadorką marki TRESemmé. Porozmawialiśmy z artystką o tej współpracy… i nie tylko

Jak wokalistka zareagowała na propozycję, aby została ambasadorką piękna TRESemmé?

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 13 lipca 2023 10:55

Maja Hyży to niezwykle utalentowana, prężnie rozwijająca się artystka. Poza obszarem zawodowym, z ogromną troską podchodzi także do sfery rodzinnej, której poświęca sporo czasu. Udało nam się porozmawiać z piosenkarką podczas sesji zdjęciowej dla marki TRESemmé, której od niedawna jest dumną ambasadorką. 

Maja Hyży ambasadorką TRESemmé

Wyznawane przez Maję Hyży wartości są spójne z wartościami amerykańskiej marki z profesjonalnymi produktami do włosów, TRESemmé. Nic więc dziwnego, że piosenkarka bardzo chętnie została ich ambasadorką.

Fot. Filip Zwierzchowski / Das Agency

Maja Hyży x TRESemmé: wysoka jakość bez kompromisów

TRESemmé to od 1984 roku lat synonim niczym nieograniczonej pewności siebie. Faktem jest, że nic nie dodaje nam jej bardziej, aniżeli właśnie piękne i zadbane włosy. Marka wspiera kobiety w tym, aby czuły się piękne niczym po wyjściu z salonu fryzjerskiego, każdego dnia. 

Moje włosy poddawane są wielu zabiegom, gdzie mają do czynienia z wysoką temperaturą, więc potrzebują porządnej ochrony. Spray termoochronny daje mi poczucie, że dbam o nie w 100% – wyznała artystka, kiedy zapytaliśmy ją o sekret idealnej fryzury. 

Profesjonalne produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów to gwarancja najwyższej jakości i spektakularnych efektów… Czyli dokładnie tego, z czego nigdy nie rezygnuje wokalistka.

Fot. Filip Zwierzchowski / Das Agency

Niezależność, samodzielność, motywacja do tego, by podnosić sobie poprzeczkę i móc sprostać kolejnym wyzwaniom… Maja Hyży zdradziła nam, że są to elementy bliskie jej sercu. Dlatego właśnie tak wyjątkowa jest dla niej ta współpraca (o której, jak się okazuje, marzyła już od jakiegoś czasu).

Fot. Filip Zwierzchowski / Das Agency

Produkty do pielęgnacji włosów TRESemmé

Kolekcja Biotin Repair, którą uwielbia Maja Hyży, idealnie sprawdzi się w przypadku włosów suchych i zniszczonych, jako podstawa codziennej pielęgnacji. Formuła PRO-BOND Complex i biotyna sprawiają, że pasma są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia wywoływane przez szczotkowanie, suszenie, prostowanie czy koloryzację. 

Fot. Filip Zwierzchowski / Das Agency

Z kolei kosmetyki z luksusowej kolekcji Keratin Smooth to gwarancja ultrawygładzenia. Linię tę wzbogacono o  keratynę i cenny olej marula. Docenią je szczególnie właścicielki puszących się, wysokoporowatych i trudnych w rozczesywaniu włosów. 

Fot. Filip Zwierzchowski / Das Agency

Zobacz wideo z sesji i dowiedz się, za co jeszcze Maja Hyży ceni sobie produkty pielęgnacyjne TRESemmé z linii Biotin Repair i Keratin Smooth, a także dlaczego uważa, że przydadzą się one szczególnie zabieganym, aktywnym kobietom.

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?