Maja Hirsh
Fot. Instagram/Maja Hirsch
O TYM SIĘ MÓWI

Maja Hirsch opowiedziała o swojej traumie z dzieciństwa. „Tak mnie biła"

„Dziecko czuje się gorsze i jakieś wybrakowane”, zwierzyła się

Karol Sowa 15 sierpnia 2022 07:58
Maja Hirsh
Fot. Instagram/Maja Hirsch

Maja Hirsch z okazji Dnia Osób Leworęcznych została zaproszona do programu „Dzień Dobry Wakacje”. Aktorka zdecydowała, że opowie o swojej traumie, którą doświadczyła w dzieciństwie. Artystka od zawsze posługiwała się lewą ręką, co nie podobało się jednej z osób pracujących w przedszkolu.  

Maja Hirsch opowiedziała o traumie z dzieciństwa 

Aktorka, gdy była dzieckiem musiała mierzyć się z przemocowym zachowaniem. Jedna z pracownic placówki oświaty, która zazwyczaj wydawała posiłki zwracała jej uwagę oraz karciła za to, że nie jadła jak inne dzieci. Dzisiaj artystka podchodzi do tego z uśmiechem, jednak w tamtym czasie czuła się gorsza od swoich koleżanek i kolegów z przedszkola. „Pani, która wydawała obiady i śniadania w przedszkolu tak mnie biła w tę rękę i mówiła: "tą jedz". Nie było to przyjemne, teraz się z tego śmieję, ale dla dziecka to nie jest przyjemna sprawa, bo dziecko czuje się gorsze i jakieś wybrakowane”, zwierzyła się Maja Hirsch.  

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Michał Wiśniewski nie zaprosił Dominiki Tajner na jubileusz zespołu Ich Troje? Jest komentarz gwiazdy

Takie zachowanie wśród pracowników przedszkola może wpłynąć negatywnie na pewność siebie dziecka. Na szczęście w przypadku Mai Hirsch sprawą postanowili zająć się rodzice, którzy stanęli po stronie swojej małej pociechy. Z relacji aktorki wynika, że sytuacja później się nie powtórzyła. Dzisiaj aktorka prawie wszystko wykonuje lewą ręką.  

Jesteś w podobnej sytuacji albo mierzysz się z przemocą w domu? Nie czekaj. Zadzwoń na telefon zaufania, numer to: 116 111. 

CZYTAJ TEŻ: Tak wygląda 22-letni syn Anety Kręglickiej. Aleksander to prawdziwy przystojniak! Podobny do mamy?

Maja Hirsch w różowej sukni

Maja Hirsch z córką 2013 rok

Maja Hirsch z córką Warszawa, 28.11.2013, Pokaz mody Agnieszki Maciejak
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Maja Hirsch, Dzień Dobry TVN, 22.02.2022
Fot. Jerzy Dudek/Dzien Dobry TVN/East News

Maja Hirsch, Dzień Dobry TVN, 22.02.2022 

Maja Hirsch, Dzień Dobry TVN, 13.08.2022
Fot. TRICOLORS/East News

Maja Hirsch, Dzień Dobry TVN, 13.08.2022

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.