Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski nie zaprosił Dominiki Tajner na jubileusz zespołu Ich Troje? Jest komentarz gwiazdy

„Muszę przyznać, że doszło do lekkiego faux pas", wyznała

Karol Sowa 14 sierpnia 2022 19:55
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

W 2020 roku Michał Wiśniewski ożenił się z Polą. Do dzisiaj są szczęśliwą parą. Wcześniej tworzył związek między innymi z Dominiką Tajner. Oboje postanowili pobrać się w 2012 roku, jednak ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Była żona lidera zespołu Ich Troje wcześniej pracowała jako ich menadżerka. Dlatego dziwi fakt, że nie otrzymała zaproszenia na koncert. Dlaczego tak się stało? Jest komentarz Dominiki Tajner.   

Dominika Tajner nie otrzymała zaproszenia na 25-lecie zespołu „Ich Troje"

W sobotę, na scenie w Mrągowie mogliśmy obejrzeć niezwykły jubileusz. Michał Wiśniewski wraz z ze swoim zespołem Ich Troje świętował 25 lat istnienia na rynku muzycznym. Artysta przyszedł tam ze swoją żoną Polą, z którą jest w szczęśliwym związku.  

Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Voyo Bąkiewicz

Zakochani często okazywali sobie czułości. Z tego powodu pojawiło się wiele spekulacji. Może Michał Wiśniewski nie chciał, żeby jego obecna ukochana spotkała się z Dominiką Tajner? Była menadżerka zespołu nie kryje swojego zdziwienia, jednak życzy im wszystkiego co najlepsze. „Za parę minut zaczyna się kolejny jubileusz Ich Troje w Polsacie. Trzymam za was mocno kciuki, chociaż muszę przyznać, że doszło do lekkiego faux pas, ponieważ ja ten zespół prowadziłam sześć lat, z tego co dobrze pamiętam, a na jubileusz zaproszona nie zostałam. Mam nadzieję, że to jakieś głupie przegapienie. Tak czy inaczej, Michał, Jacek, Ania, trzymam za was mocno kciuki”, mówiła na swoich social-mediach.  

A wy jak uważacie? 

CZYTAJ TEŻ: Michał Wiśniewski i Justyna Majkowska znowu razem! Artyści wystąpili na jednej scenie

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?