Maja Bohosiewicz
Fot. Instagram @majabohosiewicz
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Maja Bohosiewicz pokazała drugą suknię ślubną!

Która ładniejsza?

Weronika Kostyra 2 stycznia 2019 15:23
Maja Bohosiewicz
Fot. Instagram @majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz wyszła za mąż w sylwestra! Kiedy cały świat witał nowy rok, gwiazda świętowała jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Młodej parze towarzyszyli najbliżsi i do tej pory zobaczyliśmy jedyni kilka zdjęć z uroczystości. Jedną z nich było zdjęcie przepięknej sukni ślubnej marki Laurelle. Okazuje się jednak, że w trakcie wesela panna młoda przebrała się! Jak wyglądała druga kreacja?

Jak wyglądała druga suknia ślubna Mai Bohosiewicz?

Maja Bohosiewicz wzięła ślub ze swoim długoletnim partnerem Tomaszem Kwaśniewskim. Mąż aktorki jest biznesmenem. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci: syna Zacharego i córkę Leonię. Chcieli pobrać się już wcześniej, ale za każdym razem okazywało się, że Maja spodziewa się dziecka. Do trzech razy sztuka!

Suknia ślubna jaką miała na sobie w trakcie składania przysięgi została zaprojektowana przez markę Laurelle. „Przepraszam, ale uważam, że jeszcze nie widziałam piękniejszej kiecki ślubnej🙈 to oczywiście jej zasługa nie moja. Agata jak nikt inny potrafi słuchać swoich klientek. Praca z nią i jej Mamą to była czysta przyjemność”, wyznała panna młoda. Wyjątkowa kreacja była wykończona piórami, a towarzyszył jej imponujący tren.

Druga suknia pochodziła od tej samej projektantki. Była dużo wygodniejsza i… bardziej wyzywająca. Odsłaniała seksowny dekolt i zgrabne nogi Mai Bohosiewicz. Miała jednak długi rękaw. Podoba Wam się? 

Maja Bohosiewicz, druga suknia ślubna
Fot. Instagram @majabohosiewicz

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?