Maja Bohosiewicz
Fot. Instagram @majabohosiewicz
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Maja Bohosiewicz pokazała drugą suknię ślubną!

Która ładniejsza?

Weronika Kostyra 2 stycznia 2019 15:23
Maja Bohosiewicz
Fot. Instagram @majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz wyszła za mąż w sylwestra! Kiedy cały świat witał nowy rok, gwiazda świętowała jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Młodej parze towarzyszyli najbliżsi i do tej pory zobaczyliśmy jedyni kilka zdjęć z uroczystości. Jedną z nich było zdjęcie przepięknej sukni ślubnej marki Laurelle. Okazuje się jednak, że w trakcie wesela panna młoda przebrała się! Jak wyglądała druga kreacja?

Jak wyglądała druga suknia ślubna Mai Bohosiewicz?

Maja Bohosiewicz wzięła ślub ze swoim długoletnim partnerem Tomaszem Kwaśniewskim. Mąż aktorki jest biznesmenem. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci: syna Zacharego i córkę Leonię. Chcieli pobrać się już wcześniej, ale za każdym razem okazywało się, że Maja spodziewa się dziecka. Do trzech razy sztuka!

Suknia ślubna jaką miała na sobie w trakcie składania przysięgi została zaprojektowana przez markę Laurelle. „Przepraszam, ale uważam, że jeszcze nie widziałam piękniejszej kiecki ślubnej🙈 to oczywiście jej zasługa nie moja. Agata jak nikt inny potrafi słuchać swoich klientek. Praca z nią i jej Mamą to była czysta przyjemność”, wyznała panna młoda. Wyjątkowa kreacja była wykończona piórami, a towarzyszył jej imponujący tren.

Druga suknia pochodziła od tej samej projektantki. Była dużo wygodniejsza i… bardziej wyzywająca. Odsłaniała seksowny dekolt i zgrabne nogi Mai Bohosiewicz. Miała jednak długi rękaw. Podoba Wam się? 

Maja Bohosiewicz, druga suknia ślubna
Fot. Instagram @majabohosiewicz

 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.