Maja Bohosiewicz
Fot. Instagram @majabohosiewicz
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Maja Bohosiewicz pokazała drugą suknię ślubną!

Która ładniejsza?

Weronika Kostyra 2 stycznia 2019 15:23
Maja Bohosiewicz
Fot. Instagram @majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz wyszła za mąż w sylwestra! Kiedy cały świat witał nowy rok, gwiazda świętowała jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Młodej parze towarzyszyli najbliżsi i do tej pory zobaczyliśmy jedyni kilka zdjęć z uroczystości. Jedną z nich było zdjęcie przepięknej sukni ślubnej marki Laurelle. Okazuje się jednak, że w trakcie wesela panna młoda przebrała się! Jak wyglądała druga kreacja?

Jak wyglądała druga suknia ślubna Mai Bohosiewicz?

Maja Bohosiewicz wzięła ślub ze swoim długoletnim partnerem Tomaszem Kwaśniewskim. Mąż aktorki jest biznesmenem. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci: syna Zacharego i córkę Leonię. Chcieli pobrać się już wcześniej, ale za każdym razem okazywało się, że Maja spodziewa się dziecka. Do trzech razy sztuka!

Suknia ślubna jaką miała na sobie w trakcie składania przysięgi została zaprojektowana przez markę Laurelle. „Przepraszam, ale uważam, że jeszcze nie widziałam piękniejszej kiecki ślubnej🙈 to oczywiście jej zasługa nie moja. Agata jak nikt inny potrafi słuchać swoich klientek. Praca z nią i jej Mamą to była czysta przyjemność”, wyznała panna młoda. Wyjątkowa kreacja była wykończona piórami, a towarzyszył jej imponujący tren.

Druga suknia pochodziła od tej samej projektantki. Była dużo wygodniejsza i… bardziej wyzywająca. Odsłaniała seksowny dekolt i zgrabne nogi Mai Bohosiewicz. Miała jednak długi rękaw. Podoba Wam się? 

Maja Bohosiewicz, druga suknia ślubna
Fot. Instagram @majabohosiewicz

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.