Maja Bohosiewicz
Fot. Instagram @majabohosiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Zwiewna, elegancka i zjawiskowa. Zobacz, jak wyglądała suknia ślubna Mai Bohosiewicz!

Kreacja powstała w... dwa tygodnie!

Gabriela Czernecka 1 stycznia 2019 20:55
Maja Bohosiewicz
Fot. Instagram @majabohosiewicz

Do sieci trafiło zdjęcie sukni ślubnej Mai Bohosiewicz! Fotografią podzieliła się sama projektantka.  Przypomnijmy, że Maja Bohosiewicz i Tomasz Kwaśniewski powiedzieli sobie tak 31 grudnia 2018 roku. Tego wyjątkowego dnia towarzyszyli im tylko najbliżsi, ale aktorka podzieliła się dziś zdjęciem z uroczystości. Teraz projektantka sukni ślubnej Mai Bohosiewicz pokazała na Instagramie kolejną fotografię! Zobaczcie sami! 

Suknia ślubna Mai Bohosiewicz

„Kochani, piękny dzień za nami. Staraliśmy się z Tomkiem podejść do całego wydarzenia na chłodno, bez zbędnych emocji czy oczekiwań. Zaprosiliśmy tylko ludzi których kochamy, lubimy, spotykamy się, przyjaźnimy. Moment ślubu to jedna z piękniejszych chwil w naszym życiu”, wyznała Maja Bohosiewicz na Instagramie.

Tam zamieściła także podziękowania dla projektantki sukni ślubnej: „Trzecią osobą jest Agata z @laurellefashion która uszyła dla mnie w 2tygodnie sukienke moich marzeń. Przepraszam, ale uważam, że jeszcze nie widziałam piękniejszej kiecki ślubnej🙈 to oczywiście jej zasługa nie moja. Agata jak nikt inny potrafi słuchać swoich klientek. Praca z nią i jej Mamą to była czysta przyjemność”, wyznała. 

Teraz sama projektantka podzieliła się wyjątkowym zdjęciem aktorki, które opatrzyła opisem:  „Jeszcze nie tak dawno dyskutowałyśmy nad konceptem tej jednej jedynej sukni ślubnej, a tymczasem już jesteś ŻONĄ 👰💎💍 Kochana Maju, przyjmij raz jeszcze najlepsze życzenia z okazji wstąpienia na tę nową i jakże piękną ścieżkę życia”, czytamy. Zobaczcie, jak prezentuje się suknia ślubna Mai Bohosiewicz w pełnej okazałości!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Laurelle (@laurellefashion)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maja Bohosiewicz (@majabohosiewicz)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?