Magdalena Korpas zagrała księżną Dianę, Księżna Diana, Magdalena Korpas
ZE ŚWIATA BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ

Aktorki przez całe życie czekają na takie propozycje, jaką otrzymała Magdalena Korpas. Jak to się stało, że została filmową księżną Dianą?

Gabriela Czernecka 29 września 2017 13:00
Magdalena Korpas zagrała księżną Dianę, Księżna Diana, Magdalena Korpas

Księżna Diana zmarła 31 sierpnia 1997 roku, a od tamtej pory nie ma tygodnia, by w mediach nie pojawiał się kolejny artykuł o jej życiu.  Gdy Magdalena Korpas odebrała telefon i usłyszała, że to właśnie ona wcieli się w księżną Dianą w najnowszym projekcie stacji, nie mogła uwierzyć, że to dzieje się naprawdę!

 

Polecamy: Polka zagra księżną Dianę! Kim jest Magdalena Korpas?

 

Jak dostaje się rolę księżnej Diany?

 

Wszyscy zadają Magdalenie Korpas jedno pytanie: Jak się dostaje rolę księżnej Diany? Aktorki przez całe życie czekają na takie propozycje, jaką otrzymała ona. Jak wybrano właśnie Magdę? Jak jej się to udało? „Z dnia na dzień”, odpowiada Korpas. Gdy odebrała telefon od od producentów Chanel 5, nie mogła uwierzyć, że to właśnie ją wybrano spośród dziewczyn na całym świecie. „Prosili, bym natychmiast podesłała im kilka swoich zdjęć. Następnego dnia odebrałam telefon — dostałam ofertę zagrania młodej księżnej Diany. Zadzwoniłam do mojej manager, a ona zajęła się resztą. Później okazało się, że wyłowiono moje portfolio w internecie. Nie było nawet castingu. Od razy zaczęłam przygotowania do roli’’, powiedziała w rozmowie z Magdaleną Drozdek dla WP. 

 

Zobacz także: Kim był tajemniczy mężczyzna, do którego zadzwoniła księżna Diana w ostatnich godzinach życia?

 

Magdalena Korpas jako księżna Diana

 

Film „Queens: Diana - Balmoral’’ z Magdaleną Korpas w roli księżnej Diany, Brytyjczycy mają okazję oglądać od 29 sierpnia na kanale Chanel 5. Aktorka wcieliła się w Dianę z czasów młodości - od momentu, gdy spotyka swojego przyszłego męża, księcia Karola do momentu, w którym uświadamia sobie, że już nie jest tą samą osobą. A jaka według Magdaleny Korpas była księżna Diana? „Niepewna, wstydliwa, inteligentna, dosyć dramatyczna, ciekawa. Spragniona życia i miłości”, mówi. Co ciekawe, sama wcześniej nie interesowała się życiem Diany, ale gdy zaczęła przygotowywać się do roli szybko okazało się, że historia bohaterki, w którą ma się wcielić, „pochłonęła ją na tyle, że zostanie z nią na dłużej’’, kontynuuje aktorka.

 

Księżna Diana była ulubienicą ludzi na świecie. Nie bez powodu nazywano ją „królową ludzkich serc”. Możliwość wcielenia się w nią, to dla Magdaleny Korpas niesamowita szansa na zaistnienie w świecie filmu.  Kto by pomyślał, że Magda z Gdańska zostanie Dianą z Londynu? 

Księżna Diana jej styl - MAIN TOPIC
Fot. East News
Magdalena Korpas jako  księżna Diana
Fot. Facebook @Magdalena Korpas
Magdalena Korpas jako  księżna Diana
Fot. Facebook @Magdalena Korpas

 

Zobacz też: Ostatnie chwile przed śmiercią księżnej Diany! Czy musiała zginać? EKSKLUZYWNE VIDEO!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.