Joanna Brodzik, Viva!
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI!

„Magda M.” powraca w wielkim stylu! Książka, film, a może kontynuacja serialu? Poznajcie szczegóły!

Gabriela Czernecka 5 stycznia 2018 15:30
Joanna Brodzik, Viva!
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

„Magda M.” to kultowy serial, który podbił serca widzów w 2005 roku. Wielu fanów z niecierpliwością oczekiwało na powrót serialu. Opłacało się. Wiosną ukaże się nie tylko książka o przygodach głównej bohaterki, ale także film. Poznajcie szczegóły!

 

Polecamy: Julia Wieniawa i Antek Królikowski zagrają razem w serialu! Czy będzie hit na miarę kultowego „Kasi i Tomka”?

 

Magda M. powraca!

Kultowy serial TVN o przygodach młodej prawniczki prawdopodobnie będzie miał swoją kontynuację! Już jakiś czas temu Joanna Brodzik (serialowa Magda M.) zapowiadała na swoich social mediach premierę powieści o dalszych losach bohaterów serialu. Te informacje się potwierdziły i już wiosną 2018 roku w księgarniach pojawi się książka autorstwa scenarzysty serialu „Magda M.”, Radosława Figury. Jak donosi „Super Express” na podstawie książki postanie scenariusz do filmu! Książka „Magda M. 20 lat później” ma być idealnym wstępem do promocji filmu o przygodach Magdy Miłowicz. To właśnie na jej podstawie ma postać film o prawniczce, a prace na planie podobno ruszają jeszcze przed wakacjami.

 

Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński, serial „Magda M.”
Fot. East News

Pamiętacie?

 

Polecamy też: Kultowy serial powraca na ekrany! Czy Joanna Brodzik zrezygnuje z grania w „Miłości nad rozlewiskiem”?

 

Film Magda M. obsada

W latach 2005-2007, gdy serial „Magda M.” emitowano na antenie stacji TVN, grający główne role Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński nie schodzili z pierwszych stron gazet. Co ciekawe, postać Magdy M. cieszyła się tak wielką popularnością, że podobno w salonach fryzjerskich co rusz pojawiały się klientki proszące o fryzurę na „Magdę M.”.

 

Nic dziwnego, że w tytułowej roli ponownie zobaczymy właśnie Joannę Brodzik. Jak twierdzą najbardziej zagorzali widzowie serialu, film o przygodach Magdy M. bez serialowej Magdy M. to nie byłoby to samo. Niestety wskazuje się, że na ekranie zabraknie Pawła Małaszyńskiego, który wcielał się w Piotra Korzeckiego. Kto zastąpi przystojnego prawnika? Tego jeszcze niestety nie wiadomo. Magda M. będzie więc ponownie szukać miłości...

 

Joanna Brodzik, Viva! 2005
Fot. Piotr Porębski

Zobacz także: O życiowych priorytetach, rodzinie i dystansie do siebie samej. Joanna Brodzik kończy 44 lata

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.