Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Fot. East News
O NICH JEST GŁOŚNO!

Julia Wieniawa i Antek Królikowski zagrają razem w serialu! Czy będzie hit na miarę kultowego „Kasi i Tomka”?

Sylwia Olech 12 grudnia 2017 08:55
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Fot. East News


Młodzi, ładni i zdolni. Są najgorętszą parą nowego pokolenia w show-biznesie! Julia Wieniawa i Antek Królikowski dostają wiele atrakcyjnych zawodowych propozycji, ale ta jedna zainteresowała ich szczególnie…

 

Polecamy także: Paweł Królikowski kończy 56 lat! Zobacz wyjątkową sesję aktora z synem, Antonim


Być jak „Kasia i Tomek”

Jak informuje fakt24.pl. Julia Wieniawa i Antek Królikowski otrzymali propozycję zagrania razem w serialu, który ma być wzorowany na kultowej produkcji TVN „Kasia i Tomek”. Serial, w którym główne role grali Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, był hitem TVN! Emitowany w latach  2002-2004 przeszedł do historii jako jeden z najlepszych polskich seriali komediowych. Widzowie pokochali zabawne perypetie dwójki zakochanych (Brodzik i Wilczak byli też parą w życiu prywatnym), a niektóre dialogi stały się kultowe.

 

Mama Kasi: Upiekłam wam sernik.
Kasia: Mamuś, ale przecież Tomek nie lubi sernika.
Mama Kasi: Wiem, właśnie dlatego upiekłam”
.

 

Kasia: Tomuś, a powiedz mi, ile najdłużej wytrzymałeś bez seksu?
Tomek: Szesnaście lat.
Kasia: Ile?!
Tomek: No od urodzenia do szesnastego roku życia”
.

 

Antek Królikowski i Joanna Brodzik. Przypadek?

 

Zobacz także: KULTOWE SESJE VIVY! „Jestem na właściwej drodze”, mówiła nam 12 lat temu Joanna Brodzik. Czy czuła się spełnioną kobietą?

 

Najgorętsza para: Julia Wieniawa i Antek Królikowski

Ona ma 19 lat, on 28. Uchodzą za jednych z najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia. Królikowskiego mogliśmy ostatnio oglądać w popularnym serialu TVN „Diagnoza”, gdzie wcielał się w postać stażysty Kacpra Kalety. A Wieniawę za chwilę zobaczymy w nowym filie Patryka Vegi „Kobiety mafii”.

 

Julia i Antek po raz pierwszy pokazali się razem pod koniec stycznia tego roku na gali rozdania Telekamer. Są teraz jedną z najgorętszych i najpopularniejszych par w show-biznesie, więc pomysł serialu z nimi wydaje się strzałem w dziesiątkę!


A jak na tę propozycję zareagowali sami zainteresowani? Ponoć początkowo obawiali się, że może są jeszcze zbyt mało rozpoznawalną parą, by udźwignąć serial oparty tylko na nich, ale w końcu zdecydowali się podjąć wyzwanie.

 

„Bardzo się cieszą. Najchętniej już rozpoczęliby zdjęcia”, mówi w fakt24.pl ich znajomy. „Zaczęli nawet testować w tej sprawie znajomych. Ostatnio Antek wrzucił na Instagram zabawną scenkę, w której udaje, że rozstaje się z Julką. Zebrali mnóstwo pozytywnych komentarzy i to ich przekonało”.

Zobaczcie scenki, które nagrywają Wieniawa i Królikowski!

 

 

#smartlove 🐝🐰@juliawieniawa ❤️🇮🇪

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

 

Czytaj też: Najgorętsze pary sezonu: Gwit, Królikowski, Farna i ich partnerzy. Czy podbiją polski show biznes?

 

 

Myślicie, że Julia i Antek mają szansę powtórzyć sukces Brodzik i Wilczka z „Kasi i Tomka”?

 

 

Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…