URODZINY

O życiowych priorytetach, rodzinie i dystansie do siebie samej

Joanna Brodzik kończy 45 lat. Tak się zmieniała!

Olga Figaszewska 11 stycznia 2018 19:25

Joanna Brodzik kończy 45 lat! „Po czterdziestce towarzyszy mi absolutne przekonanie, że nie muszę chodzić w szpilkach Louboutina i świat się nie zawali. Wręcz przeciwnie, jest mi wygodnie w trampkach i zamierzam właśnie w nich iść dalej przez świat. To jest dobrodziejstwo bycia dojrzałą kobietą, że możesz sobie pozwolić na to, żeby być dokładnie taką, jaką chcesz być, nie interesując się szczególnie tym, co na ten temat pomyślą inni” - wyznała Beacie Nowickiej.

Urodziny Joanny Brodzik

Piękna, silna, energiczna i utalentowana aktorka. Joanna Brodzik rodziła się optymistką, w najtrudniejszych momentach zawsze wierzy w to, że nadejdą lepsze dni. Razem z Pawłem Wilczakiem tworzą zgraną rodzinę, wychowują dwóch synów, przy tym doskonale chronią swoją prywatność.

Joanna Brodzik wcieliła się w ponad 30 ról. Sympatię widzów pozyskała przede wszystkim rolą zakręconej, zwariowanej i nieprzewidywalnej Kasi, w kultowym serialu TVN - „Kasia i Tomek”. I tu też poznała swoją miłość. Fani pokochali ją za  żartobliwy dystans do siebie samej.

„Bez dystansu byłoby kiepsko, chociaż czasami tego dystansu oczywiście brakuje i wtedy bywa trudno. Każdego z nas dopada moment, kiedy po prostu nie bardzo wie, jak sobie poradzić z tak zwanym życiem rodzinnym. Jak leżysz sobie z ukochanym pod palmą, to jest fajniej, niż kiedy spotykasz się z nim przy stole w kuchni, a w siatce czekają ziemniaki, które trzeba poobierać, ugotować, umyć naczynia i wynieść śmieci” - mówiła w wywiadzie VIVIE!.

Zdobyła wiele nagród i wyróżnień. Między innymi nagrodę dla najlepszej aktorki komediowej, „Wiktor" za rolę w serialu „Kasia i Tomek” czy tytuł „Najpiękniejszej 2006” przyznaną przez VIVĘ!. O życiowych priorytetach, o tym, co pozwala jej przetrwać trudne chwile, i komu się zwierza, opowiedziała Beacie Nowickiej w 2015 roku. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.