URODZINY

O życiowych priorytetach, rodzinie i dystansie do siebie samej

Joanna Brodzik kończy 45 lat. Tak się zmieniała!

Olga Figaszewska 11 stycznia 2018 19:25

Joanna Brodzik kończy 45 lat! „Po czterdziestce towarzyszy mi absolutne przekonanie, że nie muszę chodzić w szpilkach Louboutina i świat się nie zawali. Wręcz przeciwnie, jest mi wygodnie w trampkach i zamierzam właśnie w nich iść dalej przez świat. To jest dobrodziejstwo bycia dojrzałą kobietą, że możesz sobie pozwolić na to, żeby być dokładnie taką, jaką chcesz być, nie interesując się szczególnie tym, co na ten temat pomyślą inni” - wyznała Beacie Nowickiej.

Urodziny Joanny Brodzik

Piękna, silna, energiczna i utalentowana aktorka. Joanna Brodzik rodziła się optymistką, w najtrudniejszych momentach zawsze wierzy w to, że nadejdą lepsze dni. Razem z Pawłem Wilczakiem tworzą zgraną rodzinę, wychowują dwóch synów, przy tym doskonale chronią swoją prywatność.

Joanna Brodzik wcieliła się w ponad 30 ról. Sympatię widzów pozyskała przede wszystkim rolą zakręconej, zwariowanej i nieprzewidywalnej Kasi, w kultowym serialu TVN - „Kasia i Tomek”. I tu też poznała swoją miłość. Fani pokochali ją za  żartobliwy dystans do siebie samej.

„Bez dystansu byłoby kiepsko, chociaż czasami tego dystansu oczywiście brakuje i wtedy bywa trudno. Każdego z nas dopada moment, kiedy po prostu nie bardzo wie, jak sobie poradzić z tak zwanym życiem rodzinnym. Jak leżysz sobie z ukochanym pod palmą, to jest fajniej, niż kiedy spotykasz się z nim przy stole w kuchni, a w siatce czekają ziemniaki, które trzeba poobierać, ugotować, umyć naczynia i wynieść śmieci” - mówiła w wywiadzie VIVIE!.

Zdobyła wiele nagród i wyróżnień. Między innymi nagrodę dla najlepszej aktorki komediowej, „Wiktor" za rolę w serialu „Kasia i Tomek” czy tytuł „Najpiękniejszej 2006” przyznaną przez VIVĘ!. O życiowych priorytetach, o tym, co pozwala jej przetrwać trudne chwile, i komu się zwierza, opowiedziała Beacie Nowickiej w 2015 roku. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.