Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Magda Gessler została zaatakowana na planie Kuchennych rewolucji!

Na miejsce przyjechały aż trzy radiowozy

Weronika Kostyra 31 maja 2018 16:35
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Program Kuchenne rewolucje to wielki sukces Magdy Gessler. Jest na antenie już od ponad ośmiu lat, a nadal przyciąga mnóstwo widzów i jest najchętniej oglądanym programem w Polsce. Jego nagrywanie kosztuje jednak znaną restauratorkę wiele wysiłku. Razem z ekipą podróżuje po całym kraju, często jest zmęczona, a poza tym na planie często zdarzają się emocjonalne sytuacje. Tym razem interweniować musiała nawet policja!

Magda Gessler została zaatakowana!

Wczoraj na plan 18. sezonu Kuchennych rewolucji musiały przyjechać aż trzy radiowozy po tym jak przed restauracją doszło do awantury. „W restauracji Włoszczyzna, w której znana restauratorka przeprowadziła kulinarną rewolucję, odbywała się wówczas finałowa kolacja. Gdy Magda Gessler nagrywała się przed wejściem do lokalu, niespodziewanie podbiegło do niej dwóch napastników. Mężczyźni w wieku ok. 35-40 lat rzucili się na nią z pięściami. Na szczęście w porę zareagował ochroniarz pani Magdy, który odepchnął agresorów”, podaje Express Ilustrowany.

W tym czasie Magda Gessler odsunęła się na bezpieczną odległość i wezwana została policja. „W tym czasie znana restauratorka ukryła się w pobliskiej bramie. Ktoś z ekipy filmowej zadzwonił po policję i niebawem na miejsce przyjechali funkcjonariusze. Jeszcze tego samego dnia dwaj mężczyźni zostali zatrzymani”, czytamy dalej.

Magda Gessler z pewnością była zdenerwowana, jednak nic się jej nie stało i mimo incydentu odcinek został dokończony. Będziemy mogli obejrzeć go jesienią. 

Magda Gessler, „Kuchenne rewolucje’’
Fot. X-news

Magda Gessler, „Kuchenne rewolucje’’
Fot. X-news

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.