Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Magda Gessler została zaatakowana na planie Kuchennych rewolucji!

Na miejsce przyjechały aż trzy radiowozy

Weronika Kostyra 31 maja 2018 16:35
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Program Kuchenne rewolucje to wielki sukces Magdy Gessler. Jest na antenie już od ponad ośmiu lat, a nadal przyciąga mnóstwo widzów i jest najchętniej oglądanym programem w Polsce. Jego nagrywanie kosztuje jednak znaną restauratorkę wiele wysiłku. Razem z ekipą podróżuje po całym kraju, często jest zmęczona, a poza tym na planie często zdarzają się emocjonalne sytuacje. Tym razem interweniować musiała nawet policja!

Magda Gessler została zaatakowana!

Wczoraj na plan 18. sezonu Kuchennych rewolucji musiały przyjechać aż trzy radiowozy po tym jak przed restauracją doszło do awantury. „W restauracji Włoszczyzna, w której znana restauratorka przeprowadziła kulinarną rewolucję, odbywała się wówczas finałowa kolacja. Gdy Magda Gessler nagrywała się przed wejściem do lokalu, niespodziewanie podbiegło do niej dwóch napastników. Mężczyźni w wieku ok. 35-40 lat rzucili się na nią z pięściami. Na szczęście w porę zareagował ochroniarz pani Magdy, który odepchnął agresorów”, podaje Express Ilustrowany.

W tym czasie Magda Gessler odsunęła się na bezpieczną odległość i wezwana została policja. „W tym czasie znana restauratorka ukryła się w pobliskiej bramie. Ktoś z ekipy filmowej zadzwonił po policję i niebawem na miejsce przyjechali funkcjonariusze. Jeszcze tego samego dnia dwaj mężczyźni zostali zatrzymani”, czytamy dalej.

Magda Gessler z pewnością była zdenerwowana, jednak nic się jej nie stało i mimo incydentu odcinek został dokończony. Będziemy mogli obejrzeć go jesienią. 

Magda Gessler, „Kuchenne rewolucje’’
Fot. X-news

Magda Gessler, „Kuchenne rewolucje’’
Fot. X-news

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?