Magda Gessler, VIVA! 13/2023
Fot. Marlena Bielinska
O tym się mówi!

Magda Gessler przeszła metamorfozę! Jak jej się to udało?

Restauratorka schudła aż 10 kilogramów

Aleksandra Frankowska 22 grudnia 2023 15:27
Magda Gessler, VIVA! 13/2023
Fot. Marlena Bielinska

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych restauratorek w Polsce. Niezwykle charyzmatyczna postać, którą zna każdy - burza blond loków i piękny uśmiech. Od pewnego czasu zaczęła się zmieniać. Gessler straciła aż 10 kilogramów wagi. Zdradziła, jak tego dokonała.

ZOBACZ TEŻ: Zbigniew Łuczyński Uwaga TVN, nowy prowadzącym 19.30 w TVP Telewizja Polska

Magda Gessler schudła aż 10 kg

Jedzenie jest jej pracą i pasją. Okazuje się, że Magda Gessler mimo pracy w gastronomii, schudła 10 kilogramów. Restauratorka w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że udało jej się zrzucić nadmierne kilogramy. 70-letnia gwiazda rzeczywiście bardzo się zmieniła. Widać, że czuje się ze sobą świetnie i wygląda rewelacyjnie. 

Magda Gessler zdradziła tajniki swojej diety

W rozmowie z "Super Expressem" Gessler zdradziła, w jaki sposób udało jej się zrzucić nadmierne kilogramy. Okazuje się, że wcale nie było to takie trudne. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Krzysztof Respondek nie żyje. Lekarze do końca walczyli o życie 54-letniego artysty z kabaretu Rak 

"Ja po prostu jem dużo warzyw, pomidory, pieczone ziemniaki, ryby. Ale chyba mój sposób na dietę cud to intensywna praca! Ciągle jestem w biegu, ale jednocześnie staram się nie zapominać o regularności w jedzeniu. Z tym że jem mniejsze porcje. To żadne odkrycie, ale działa!" - przyznała.

Musimy przyznać, że Magda Gessler wygląda zachwycająco! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.