Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Syn Magdy Gessler trzyma się z dala od show-biznesu. Czym się zajmuje?

Podobny do mamy?

Weronika Kostyra 30 maja 2018 09:59
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Choć Magda Gessler zdradza fanom wiele informacji na swój temat, wciąż pozostają takie, które umykają uwadze. Gwiazda TVN często mówi o swojej córce Larze Gessler, która poszła w jej ślady. Z kolei z dala od show-biznesu od lat trzyma się syn prowadzącej Kuchenne rewolucje. Jak wygląda Tadeusz Müller?

Kim jest Tadeusz Müller, syn Magdy Gessler?

Tadeusz Müller jest synem Magdy Gessler z pierwszego małżeństwa z Niemcem, Volkhartem Müllerem. Mąż gwiazdy zmarł w 1986 roku, kiedy ich syn miał zaledwie kilka lat. Tadeusz urodził się w 1983 roku. „Miał zaledwie pięć lat, gdy zmarł Volkhart, ale ma mnóstwo jego cech. Jest totalnie niezależny, bezkompromisowy, nie przyjmuje pomocy. W życiu nie zrobiłby sobie ze mną zdjęcia, by na tym skorzystać. Sam buduje siebie i nie lubi, gdy o nim opowiadam”, mówiła Magda Gessler o synu w rozmowie z Grazią.

Lara Gessler jest córką Magdy z późniejszego związku Magdy z Piotrem Gesslerem. Tadeusz Müller tak jak reszta rodziny zajmuje się kulinariami. Ukończył SWPS na kierunku psychologia klinicznej. Obecnie rozwija interesy związane z kilkoma restauracjami. W związku z nagłym zainteresowaniem mediów Tadeuszem, jego mama postanowiła sprostować nieprawdziwe informacje pojawiające się na temat ich rodziny. „Kim jest Tadeusz Muller? Mój syn, nie jest biznesmenem. Jest twórca wielu foodkonceptów najważniejszych sieci w Polsce. Stworzył w 2005 roku pierwszy tapas bar Casa To Tu.. potem koncept food dla największych sieci w Polsce paliwowych i kawiarni, na przykład foodkoncept pierwszego Bistro Costa Coffee na lotnisku… Jest twórcą foodkonceptu dla najszybciej rozwijających się sieci restauracyjnych Aioli i Orzo. Jest współwłaścicielem Orzo, która jest już w 3 miastach w Polsce. Wszystko robi założona przez niego firma Make Me Food ... Mikołaj Gessler to syn Marty i Piotra Gesslera a Mateusz Gessler to syn Joanny Federowicz i Adama Gesslera. Ja jestem matką Tadeusza Mullera i Lary Gessler. Teraz już każde dziecko ma swoją mame i nikt nie zostanie skrzywdzony nieprawdziwymi informacjami...”, napisała gwiazda na Facebooku.

Czy Tadeusz jest podobny do sławnej mamy? 

Tadeusz Muller syn Magdy Gessler, Magda Gessler
Fot. Facebook @magdagessler.official

Magda Gessler z synem, Tadeusz Muller
Fot. Facebook @magdagessler.official

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.