Sabina Zięba 5 marca 2017 08:15
1/7
Copyright @Instagram @maffashion_official
1/7

Julia Kuczyńska, znana pod pseudonimem Maffashion, to jedna z najpopularniejszych blogerek modowych. Dzięki wielu wyróżnieniom i osiągnięciom na tym polu przez lata nawiązała współpracę z kilkoma markami, m.in. z Bershką czy firmą Gatta. Ostatnio również dołączyła, wraz ze swoim narzeczonym, Czarkiem Jóźwikiem, do zespołu Coca-Coli i dzień przed walentynkami premierę miał ich pierwszy wspólny spot.

 

 

Aktualnie szafiarka wraz z partnerem, ekipą Coca-Coli oraz radiem Eska wyjechała do Afryki. Julia przebywa na Wyspach Zielonego Przylądka, a dokładnie na wyspie Sal, nazwanej tak na cześć odkrytych złóż soli.

 

Polecamy też: Maffashion, VIVA! i kolekcja H&M Studio. Zobacz zdjęcia z wyjątkowej sesji

 

Tę niewielką wyspę o powierzchni 216 km² zamieszkuje niespełna 26 tysięcy mieszkańców i znajduje się tam jedynie 6 miejscowości. Mimo tego blogerka jest zachwycona wyjazdem. "Jest fajnie, jest pięknie i ciekawie" - relacjonowała na Snapchacie. Wczasowicze, czyli również osoby, które wygrały w konkursie "Eska odwołuje zimę", spędzają czas na zwiedzaniu wyspy, odpoczywaniu, a wieczorami... uczestniczą w kameralnych koncertach! Swój talent zaprezentowali już Ewa Farna, Antek Smykiewicz, a także Kamil Bednarek, który stwierdził: "Naprawdę zapamiętam ten wyjazd do końca życia". 

 

Polecamy też: Wyspa Świętego Bartłomieja, czyli gdzie przed zimą uciekają gwiazdy

 

Maffashion i Czarek chwalą się wyprawą w serwisach społecznościowych, dzieląc się szczegółami z urlopu z internautami. Przez to, że na Sal jest około 350 dni słonecznych rocznie, cieszą się wspaniałą temperaturą. W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia pary z tego egzotycznego wyjazdu.

 

2/7
Copyright @Instagram @maffashion_official
2/7

Czarek Jóźwik i Maffashion na wyspie Sal.

 

Polecamy też: "Piraci z Karaibów" wracają do kin z przytupem. Zobacz zwiastun!

 

3/7
Copyright @Instagram @maffashion_official
3/7
4/7
Copyright @Instagram @czarek_
4/7
5/7
Copyright @Instagram @maffashion_official
5/7
6/7
Copyright @Instagram @czarek_
6/7
7/7
Copyright @Instagram @maffashion_official
7/7

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?