Maciej Zakościelny, VIVA! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z życia gwiazd

Maciej Zakościelny wywołał w sieci burzę wakacyjnym zdjęciem z synami!

Fani zaniepokoili się o ich bezpieczeństwo

Marta Nawacka 5 sierpnia 2021 10:00
Maciej Zakościelny, VIVA! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Maciej Zakościelny rzadko dzieli się w mediach społecznościowych szczegółami ze swojego życia prywatnego. Niedawno wybrał się na rodzinne wakacje nad polskie morze, a beztroski urlop postanowił udokumentować na swoim Instagramowym profilu. Aktor udostępnił fotografię, po której zalała go lawina komentarzy zaniepokojonych fanów. Nie kryli strachu o bezpieczeństwo Macieja i jego synów.

Maciej Zakościelny na wakacjach nad polskim morzem

Aktor stara się unikać mediów i na co dzień chronić swoją prywatność. Ostatnio jednak wrzucił do sieci zdjęcie z wakacji, na które wybrał się wraz z dziećmi. Zdjęcie opatrzył wzruszającym podpisem: „bycie ojcem to ważna dla mnie rola... najtrudniejsza... najciekawsza”. Nic więc dziwnego, że Maciej Zakościelny chciał się podzielić ze swoimi fanami tak ważną fotografią.

Czytaj też: Maciej Zakościelny kończy 41 lat! Oto jak zmieniał się na przestrzeni lat!

Maciej Zakościelny, VIVA! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Zdjęcie Macieja Zakościelnego wywołało burzę w komentarzach

Internauci jednak od razu zwrócili uwagę na coś innego i poważnie zaczęli się niepokoić o bezpieczeństwo aktora i jego pociech. Na zdjęciu widać, jak Maciej Zakościelny wchodzi z synami do morza w bardzo bliskiej odległości od falochronu. „Chyba nie idziesz, Maćku, z dziećmi na falochron, bo to bardzo niebezpieczne”, „Ale przy falochronach uważaj, tam potrafi być głęboko na 2 m, wzdłuż falochronu robi się taki rów szeroki na 1-1,5m”, „Nie wchodzi się do wody w takim miejscu”, „Ojejku! Falochron! Nie idź tam – to jedyna moja myśl na to zdjęcie!”, „Na falochrony z dziećmi? To niepoważne”, brzmiały niektóre z komentarzy wzburzonych fanów.

Na szczęście Maciej zapewnił, że nie zamierza wybierać się z synami dalej, w kierunku falochronu. Z pewnością trzyma rękę na pulsie i zdaje sobie sprawę, z jakim ryzykiem wiąże się pływanie w takim miejscu, zwłaszcza z małymi dziećmi.  

Zobacz także: Najnowsze zdjęcie Macieja Zakościelnego wywołało w sieci burzę: „Wyglądasz tu jak Brad Pitt”

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.