Gabriela Czernecka 12 listopada 2017 12:30
1/5
Maciej Zakościelny, VIVA! listopad 2017 FB
Copyright @Zuza Krajewska /LAF AM
1/5

Maciej Zakościelny został ojcem już ponad rok temu i jak sam przyznaje jest to w jego życiu wyjątkowy czas: „Narodziny mojego syna to był chyba najbardziej szczery dzień w moim życiu”, powiedział w wywiadzie dla VIVY!. Aktor wraz ze swoją partnerką, Pauliną Wyką i synkiem wyjechali na wakacje do Dubaju. Tak rodzinnych zdjęć na profilu aktora jeszcze nie widzieliśmy! 

 

Polecamy: Maciej Zakościelny stał się dojrzałym mężczyzną i... nigdy nie wyglądał lepiej! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Rodzinne zdjęcia Macieja Zakościelnego

Maciej Zakościelny podzielił się z fanami wyjątkowymi fotografiami. Niedawno po raz pierwszy aktor opublikował urocze zdjęcie z ukochanym synem. „Tak naprawdę nie interesuje mnie, co kto o mnie pomyśli. Czy wyglądam na umęczonego, na sfatygowanego, pchając wózek z synem po Warszawie, to nie ma żadnego znaczenia. Liczy się tylko to, czy mój syn jest zaopiekowany, szczęśliwy. Nigdy w życiu nie przypuszczałem, że ojcostwo będzie aż tak mocnym doznaniem”, powiedział niedawno w wywiadzie dla VIVY!. 

 

Teraz ze swoimi obserwatorami na Instagramie podzielił się wyjątkowo rodzinną fotografią! To pierwsze wspólne, prywatne zdjęcie Macieja Zakościelnego z ukochaną, Pauliną Wyką i ich synkiem. Para wspólnie przebywa właśnie na wakacjach w Dubaju.

 

Wspólną fotografię Maciej Zakościelny podpisał: Jakie to szczęście spakować walizkę i wskazując palcem na mapie móc po prostu wyjechać gdzie się tylko ma ochotę, bez konieczności tłumaczenia się komukolwiek po co, na co i dlaczego. Bez proszenia się o paszport i czekania na decyzje czy się go w ogóle dostanie. Doceńmy to szczególnie dzisiaj , nawiązując tym samym do Święta Niepodległości. 

 

Z tej okazji zebraliśmy wszystkie wakacyjne zdjęcia pary w jednym miejscu. Zobaczcie w naszej galerii wakacyjne fotografie Macieja Zakościelnego i jego ukochanej, Pauliny Wyki! 

 

Zobacz także: „Narodziny mojego syna to był chyba najbardziej szczery dzień w moim życiu”. TYLKO U NAS Maciej Zakościelny opowiada o najważniejszej roli życia, ojcostwie

3/5
Rodzinne wakacje Macieja Zakościelnego i Pauliny Wyki
Copyright @Instagram @paulinawyka
3/5

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.