Gabriela Czernecka 12 listopada 2017 12:30
1/5
Maciej Zakościelny, VIVA! listopad 2017 FB
Copyright @Zuza Krajewska /LAF AM
1/5

Maciej Zakościelny został ojcem już ponad rok temu i jak sam przyznaje jest to w jego życiu wyjątkowy czas: „Narodziny mojego syna to był chyba najbardziej szczery dzień w moim życiu”, powiedział w wywiadzie dla VIVY!. Aktor wraz ze swoją partnerką, Pauliną Wyką i synkiem wyjechali na wakacje do Dubaju. Tak rodzinnych zdjęć na profilu aktora jeszcze nie widzieliśmy! 

 

Polecamy: Maciej Zakościelny stał się dojrzałym mężczyzną i... nigdy nie wyglądał lepiej! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Rodzinne zdjęcia Macieja Zakościelnego

Maciej Zakościelny podzielił się z fanami wyjątkowymi fotografiami. Niedawno po raz pierwszy aktor opublikował urocze zdjęcie z ukochanym synem. „Tak naprawdę nie interesuje mnie, co kto o mnie pomyśli. Czy wyglądam na umęczonego, na sfatygowanego, pchając wózek z synem po Warszawie, to nie ma żadnego znaczenia. Liczy się tylko to, czy mój syn jest zaopiekowany, szczęśliwy. Nigdy w życiu nie przypuszczałem, że ojcostwo będzie aż tak mocnym doznaniem”, powiedział niedawno w wywiadzie dla VIVY!. 

 

Teraz ze swoimi obserwatorami na Instagramie podzielił się wyjątkowo rodzinną fotografią! To pierwsze wspólne, prywatne zdjęcie Macieja Zakościelnego z ukochaną, Pauliną Wyką i ich synkiem. Para wspólnie przebywa właśnie na wakacjach w Dubaju.

 

Wspólną fotografię Maciej Zakościelny podpisał: Jakie to szczęście spakować walizkę i wskazując palcem na mapie móc po prostu wyjechać gdzie się tylko ma ochotę, bez konieczności tłumaczenia się komukolwiek po co, na co i dlaczego. Bez proszenia się o paszport i czekania na decyzje czy się go w ogóle dostanie. Doceńmy to szczególnie dzisiaj , nawiązując tym samym do Święta Niepodległości. 

 

Z tej okazji zebraliśmy wszystkie wakacyjne zdjęcia pary w jednym miejscu. Zobaczcie w naszej galerii wakacyjne fotografie Macieja Zakościelnego i jego ukochanej, Pauliny Wyki! 

 

Zobacz także: „Narodziny mojego syna to był chyba najbardziej szczery dzień w moim życiu”. TYLKO U NAS Maciej Zakościelny opowiada o najważniejszej roli życia, ojcostwie

3/5
Rodzinne wakacje Macieja Zakościelnego i Pauliny Wyki
Copyright @Instagram @paulinawyka
3/5

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.