Maciej Zakościelny, VIVA! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Najnowsze zdjęcie Macieja Zakościelnego wywołało w sieci burzę: „Wyglądasz tu jak Brad Pitt”

Podobieństwo jest uderzające!

Gabriela Czernecka 25 lipca 2020 10:51
Maciej Zakościelny, VIVA! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Najnowsze zdjęcie na Instagramie Macieja Zakościelnego wywołało falę komentarzy. Patrząc na nie chyba nikt nie ma wątpliwości, dlaczego wielokrotnie nazywa się go polskim Bradem Pittem!

Maciej Zakościelny jak Brad Pitt

Na naszych oczach Maciej Zakościelny stał się dojrzałym mężczyzną i czułym ojcem. Zrobiło się o nim głośno, gdy zagrał podkomisarza Marka Brodeckiego w serialu Kryminalni. Od razu został okrzyknięty „polskim Bradem Pittem” i zyskał rzesze fanek, które z zapartym tchem oglądały jego role w Tylko mnie kochaj, Dlaczego nie!, Strażakach czy Czasie honoru. Dziś jest oddanym ojcem dwóch synków: „Jest to dla mnie najważniejsze, ale jak ustaliliśmy z moją partnerką, my musimy żyć dalej i każdemu to polecam. Trzeba żyć, nie można przegiąć w drugą stronę. Trzeba mieć we wszystkim balans, umiar”, mówił w jednym z wywiadów.

I faktycznie, Maciej Zakościelny konsekwentnie stosuje się do tych słów. Nie zwalnia tempa i wciąż bierze udział w nowych projektach. Niebawem będziemy mieli okazję zobaczyć go w kolejnej części Kogla Mogla 4. Na swoim Instagramie Maciej Zakościelny zamieścił właśnie zdjęcie z planu. Patrząc na nie ciężko nie zauważyć ogromnego podobieństwa do hollywoodzkiego aktora, Brada Pitta, co wyraźnie fani zaznaczają w komentarzach. Faktycznie są aż tak podobni? Zobaczcie najnowsze zdjęcie aktora i oceńcie sami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 🄼🄰🅉🄰🄺 (@maciej_zakoscielny)

Aktorzy lat 90, Brad Pitt
Fot. Getty Images
 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.