Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete
O NIM SIĘ MÓWI

„Sorry, mamo!”. Maciej Musiał wyznaje, co myśli o seksie przed ślubem

Aktor odpowiedział na pytania Magdy Mołek

Ksenia Krasko 3 października 2019 14:50
Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete

Kariera Macieja Musiała wciąż się rozwija. Gra w wielu filmach i serialach, które odnoszą sukces, a widzowie uwielbiają jego postać w Rodzince.pl. Aktor nie udziela zbyt wielu wywiadów i rzadko opowiada o życiu prywatnym, ale czasami robi wyjątki. Tym razem spotkał się z Magdą Mołek w programie W roli głównej.

Maciej Musiał: rozmowa z Magdą Mołek

Maciej Musiał uważany jest za jednego z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia. Oprócz licznych filmów i seriali, współprowadzi również uwielbiane w Polsce show, jak The Voice of Poland. Odniósł też sukces jako pomysłodawca serialu 1983, który znalazł się na platformie Netflix.

Nie tylko fani Macieja Musiała są ciekawi jego poglądów na życie i tego, jaki jest na co dzień. Magda Mołek zaprosiła go do swojego programu W roli głównej, i standardowo zadała kilka krótkich pytań, na które możliwe są dwie odpowiedzi – hot (na tak), lub not (na nie).

Dziennikarka zapytała wprost: „Seks przed ślubem?”. Aktor, który nie ukrywa swojej religijności, odpowiedział w rozbrajający sposób – „Sorry, mamo”, pokazując znak hot.  „Kto z tobą rozmawiał o seksie?”, kontynuowała Mołek. „Raczej sami z kolegami o tym rozmawialiśmy, ale chyba daliśmy radę”, odpowiedział.

Maciej Musiał zdradził też, co myśli o swojej przyszłości. „Chciałbym mieć rodzinę, dzieci, dom. Jak wchodzę w każdy związek to myślę o tym. Nie chciałbym przez całe życie tylko randkować i spotykać się na chwilę. Charakter kobiety jest najważniejszy, to jest seksi. Musi to być kobieta z pasjami, pozytywna”, ujawnił.

Magda Mołek zawsze zapowiada swoich gości na swoim profilu na Instagramie. „Przyznaję, mam do Niego słabość. Ale czy tylko ja?”, pyta retorycznie w opisie do zdjęcia z Maciejem Musiałem. „Rozmawialiśmy pierwszy raz 5 lat temu. Wtedy był jeszcze nastolatkiem. Dziś ma 24 lata, ten sam spokój ducha z jednej strony i głód przygód z drugiej, co wtedy. Nie zmarnował danej mu szansy: studiuje aktorstwo, gra u boku najlepszych, wyprodukował (!) serial dla Netflixa i zagrał tam główna rolę. I nadal ma ten magnetyczny chłopięcy urok. Brylant. A może wciąż jeszcze diament?”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maciej Musiał (@maciejmusial_official)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.