Maciej Musiał, Viva! 06/2016
Fot. Marlena Bielińska
O NIM JEST GŁOŚNO

Maciej Musiał jest zakochany! Jego wybranka to Miss Polski...

Pasują do siebie?

Weronika Kostyra 16 września 2019 10:44
Maciej Musiał, Viva! 06/2016
Fot. Marlena Bielińska

Maciej Musiał jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. W przeszłości łączono go z kilkoma kobietami, ale dwudziestoczterolatek bardzo dba o prywatność i nie dzieli się z fanami swoim życiem osobistym. Światło dzienne ujrzała jednak wiadomość, która z pewnością zasmuci tysiące fanek przystojnego aktora – Maciej Musiał jest zakochany!

Kim jest dziewczyna Macieja Musiała?

Według doniesień Super Expressu wybranką Macieja Musiała jest Miss Polski 2018, Olga Buława. Media obiegły zdjęcia, na których para trzyma się za ręce. Widać, że wiele ich łączy i świetnie czują się w swoim towarzystwie. Super Express podaje, że zakochani spotykają się od kilku miesięcy, ale nie zdecydowali się publicznie mówić o swoim związku. Nawet teraz młody aktor nie chciał wypowiadać się na temat swojej relacji z Olgą Buławą. „Nie komentuję życia osobistego”, powiedział, ale nie zaprzeczył, że to coś więcej niż zwykła znajomość.

Olga Buława ma 28 lat, pochodzi ze Świnoujścia i jest absolwentką prawa. W 2018 roku zdobyła koronę najpiękniejszej Polki. Na co dzień pracuje jako stewardessa w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Wybrała ten zawód, ponieważ kocha podróże.

Zakochanym życzymy dużo szczęścia! 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.