Mac Miller nie żyje
Fot. Instagram @macmillerig
POŻEGNANIE

Nie żyje Mac Miller, były chłopak Ariany Grande! Raper miał zaledwie 26 lat…

Co było przyczyną jego śmierci?

VIVA! 7 września 2018 22:52
Mac Miller nie żyje
Fot. Instagram @macmillerig

Mac Miller nie żyje. Popularny raper zmarł 7 września. Miał 26 lat. Co było przyczyną śmierci?

Mac Miller nie żyje: przyczyny śmierci

Jako pierwszy informację o śmierci Mac Millera podał serwis TMZ. Ciało rapera znaleziono w piątkowe południe w jego domu w San Fernando. Na miejsce zdarzenia pomoc wezwał przyjaciel muzyka. Jak donoszą media, Mac Miller zmarł w wyniku przedawkowania narkotyków. Nadużywał ich od pewnego czasu.

W maju Mac Miller został aresztowany za prowadzenie samochodu pod wpływem odurzających substancji. Wciąż stwarzał niebezpieczne sytuacje. Ostatnio miał wjechać w słup wysokiego napięcia. Kilka miesięcy temu rozstał się z Arianą Grande. Piosenkarka zerwała z raperem. Tłumaczyła potem, że ich związek był toksyczny. To był dla niego cios. Raper jeszcze bardziej popadł w uzależnienie.

W październiku Mac Miller miał wyruszyć w nową trasę koncertową. 3 sierpnia wydał krążek Swimming 

Z byłą dziewczyną Arianą Grande…

Mac Miller nie żyje, były chłopak Ariany Grande
Fot. Instagram @macmillerig

Mac Miller nie żyje
Fot. Instagram @macmillerig

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?