Mac Miller nie żyje
Fot. Instagram @macmillerig
POŻEGNANIE

Nie żyje Mac Miller, były chłopak Ariany Grande! Raper miał zaledwie 26 lat…

Co było przyczyną jego śmierci?

VIVA! 7 września 2018 22:52
Mac Miller nie żyje
Fot. Instagram @macmillerig

Mac Miller nie żyje. Popularny raper zmarł 7 września. Miał 26 lat. Co było przyczyną śmierci?

Mac Miller nie żyje: przyczyny śmierci

Jako pierwszy informację o śmierci Mac Millera podał serwis TMZ. Ciało rapera znaleziono w piątkowe południe w jego domu w San Fernando. Na miejsce zdarzenia pomoc wezwał przyjaciel muzyka. Jak donoszą media, Mac Miller zmarł w wyniku przedawkowania narkotyków. Nadużywał ich od pewnego czasu.

W maju Mac Miller został aresztowany za prowadzenie samochodu pod wpływem odurzających substancji. Wciąż stwarzał niebezpieczne sytuacje. Ostatnio miał wjechać w słup wysokiego napięcia. Kilka miesięcy temu rozstał się z Arianą Grande. Piosenkarka zerwała z raperem. Tłumaczyła potem, że ich związek był toksyczny. To był dla niego cios. Raper jeszcze bardziej popadł w uzależnienie.

W październiku Mac Miller miał wyruszyć w nową trasę koncertową. 3 sierpnia wydał krążek Swimming 

Z byłą dziewczyną Arianą Grande…

Mac Miller nie żyje, były chłopak Ariany Grande
Fot. Instagram @macmillerig

Mac Miller nie żyje
Fot. Instagram @macmillerig

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.