Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O NICH JEST GŁOŚNO

MaRina i Wojciech Szczęśni rozczulili fanów rodzinnym filmikiem

Mały Liam skradł całe show!

Olga Figaszewska 23 marca 2019 09:55
Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Polacy rozpoczęli eliminacje do Mistrzostw Świata 2020. Mają już na koncie pierwszą wygraną. Czwartkowy mecz z Austrią zakończyli wynikiem 1:0. Wojciech Szczęsny postanowił świętować to zwycięstwo w rodzinnym gronie! To tata na medal! Nagranie, które zamieściła w sieci żona piłkarza rozczuliło fanów! 

Wojciech Szczęsny spędza czas z synkiem 

MaRina i Wojciech Szczęśni od dziewięciu miesięcy są szczęśliwymi rodzicami. Cieszą się każdą chwilą z ukochanym synkiem, Liamem. Mimo licznych zobowiązań, sportowiec stara się poświęcać maleństwu jak najwięcej czasu. Od czasu do czasu w mediach społecznościowych małżeństwo zamieszcza urocze zdjęcia ze swoją pociechą. Teraz na żona piłkarza opublikowała na swoim Instagramie rozczulający filmik Wojciecha Szczęsnego z synkiem. 

„Po wygranym meczu taty jabłuszko jakoś lepiej smakuje. Gratulacje dla całego zespołu”, napisała MaRina Łuczenko-Szczęsna pod nagraniem.

W komentarzach nie brakuje słów zachwytu! Niektórzy zwrócili uwagę, że mały Liam rośnie jak na drożdżach. 

„Fajnie że jesteście tacy normalni w tym nienormalnym świecie ❤️Dużo zdrówka i beztroskiego życia życzę 😘”, „Widać z jaką troską i miłością patrzcie na wasze maleństwo... Aż miło się patrzy na taką rodzinę. 😍”, „Jaki już duży ten chłopczyk 😊😍”, „Rozczulający jest widok troskliwych tatusiów. Na co dzień twardo stąpający po ziemi faceci,ba przy dzieciach miękną. Piękny widok 😉 ”, piszą fani.  

MaRina Łuczenko-Szczęsna, Liam Szczęsny
Fot. Instagram @marina_official

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.