Marina Łuczenko-Szczęsna garderoba stylizacje
Fot. Dawid Klepadło
O NIEJ JEST GŁOŚNO

MaRina zachwyciła internautów! Mistrzowsko wykonała utwór z filmu Narodziny gwiazdy

Brzmi lepiej od oryginału?!

Olga Figaszewska 2 lutego 2019 12:55
Marina Łuczenko-Szczęsna garderoba stylizacje
Fot. Dawid Klepadło

MaRina Łuczenko-Szczęsna bez wątpienia posiada ogromny talent muzyczny! Od czasu do czasu gwiazda zamieszcza na swoim Instagramie covery światowych hitów. Żona Wojciecha Szczęsnego ponownie zauroczyła internautów swoim głosem. Wykonała jedną z piękniejszych piosenek z filmu Narodziny gwiazdy. Jak poradziła sobie z utworem Shallow

MaRina śpiewa utwór Shallow!

Za każdym razem zachwycała fanów swoim wokalem! Ostatnio na Instagramie zamieściła wideo, na którym zaśpiewała utwór Czesława Niemena, Dziwny jest ten świat. Wcześniej elektryzowała coverem Ariany Grande, Thank u, next. Podobnie było i tym razem.

Gwiazda była jedną z uczestniczek słynnego sportowego obozu Anny Lewandowskiej. Mimo napiętego harmonogramu treningowego MaRina nie zapomniała o muzyce. To jej największa pasja! Na Instagramie zamieściła cover nominowanego do Oscara przeboju Shallow z filmu Narodziny gwiazdy. W oryginale wykonują go Lady Gaga i Bradley Cooper. W utworze MaRina zaprezentowała swój niesamowity głos. Fani nie mogą wyjść z  podziwu i zgodnie przyznają, że jej wykonanie brzmi lepiej od oryginału! A do nagrania utworu zachęciły inne uczestniczki obozu.

„Wracam z nową energią i zakwasami hehee Nagraliśmy ten numer a’capella w naszym domku na obozie pomiędzy treningami. Mam nadzieję, że spodoba się tym, którzy zachęcali mnie bym nagrała ten numer”, napisała na Instagramie. 

A Tobie, jak się podoba jej wykonanie? Nam bardzo! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani jestem z siebie dumna gdyż dotrwałam do końca obozu( mój mąż wciąż niedowierza 😂) Chciałabym serdecznie podziękować @annalewandowskahpba za motywację, dobry wycisk i wspaniałą atmosferę ❤️Dziękuję rownież cudownym laskom z mojego domku, które zachęciły mnie do tego nagrania... za wspólny czas i śmiechy😂. Wracam z nową energią i zakwasami hehee Nagraliśmy ten numer a’capella w naszym domku na obozie pomiędzy treningami. Mam nadzieję, że spodoba się tym, którzy zachęcali mnie bym nagrała ten numer. (Przesuń palcem w bok by dosłuchać do końca nagrania) #campbyann #ladygaga #acapella #shallow #shallowcover #marinaśpiewa #starisborn #astarisborn #marinaluczenko

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?