Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Piękny gest Anny i Roberta Lewandowskich! Internauci nie kryją wzruszenia!

To nie pierwszy raz, kiedy angażują się w pomoc potrzebującym!

Olga Figaszewska 29 marca 2018 11:00
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy ruszyli na pomoc potrzebującym dzieciom! Przekazali Centrum Zdrowia Dziecka zawrotną kwotę! Nie tylko pracownicy placówki docenili ich piękny gest.

Anna Robert Lewandowscy przekazali pół miliona złotych

W ubiegłym roku oddział rehabilitacyjny Centrum Zdrowia Dziecka został zalany i częściowo zniszczony przez nawałnicę. Anna i Robert Lewandowscy od lat wspomagają dziecięce szpitale. Tak było również tym razem. Para postanowiła przekazać placówce pół miliona złotych.

Pieniądze zostaną przekazane na remont obiektu: wymianę oświetlenia, zabezpieczenie ścian i odnowę łazienek. Dzięki temu mali pacjenci, będą mogli wracać do zdrowia w o wiele lepszych warunkach.

„Dziękujemy nie tylko za wsparcie finansowe, dzięki któremu będziemy mogli już wkrótce przeprowadzić remont zalanego Oddziału Rehabilitacji, ale także za spotkania z naszymi pacjentami. A tym towarzyszyły ogromne emocje i mnóstwo pozytywnej energii”, mówiła Onetowi rzecznik prasowy, Katarzyna Gardzińska.

Anna Lewandowska kilka dni temu pojawiła się na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej i Pediatrycznej. Odwiedziła małych podopiecznych szpitala. „To było prawdziwie inspirujące spotkanie, w trakcie którego Ania pokazała naszym pacjentom, jak wydobywać z siebie każdego dnia motywację, by żyć zdrowo i być w dobrej formie ”, czytamy na Facebooku Centrum Zdrowia Dziecka.  

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.