Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Piękny gest Anny i Roberta Lewandowskich! Internauci nie kryją wzruszenia!

To nie pierwszy raz, kiedy angażują się w pomoc potrzebującym!

Olga Figaszewska 29 marca 2018 11:00
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy ruszyli na pomoc potrzebującym dzieciom! Przekazali Centrum Zdrowia Dziecka zawrotną kwotę! Nie tylko pracownicy placówki docenili ich piękny gest.

Anna Robert Lewandowscy przekazali pół miliona złotych

W ubiegłym roku oddział rehabilitacyjny Centrum Zdrowia Dziecka został zalany i częściowo zniszczony przez nawałnicę. Anna i Robert Lewandowscy od lat wspomagają dziecięce szpitale. Tak było również tym razem. Para postanowiła przekazać placówce pół miliona złotych.

Pieniądze zostaną przekazane na remont obiektu: wymianę oświetlenia, zabezpieczenie ścian i odnowę łazienek. Dzięki temu mali pacjenci, będą mogli wracać do zdrowia w o wiele lepszych warunkach.

„Dziękujemy nie tylko za wsparcie finansowe, dzięki któremu będziemy mogli już wkrótce przeprowadzić remont zalanego Oddziału Rehabilitacji, ale także za spotkania z naszymi pacjentami. A tym towarzyszyły ogromne emocje i mnóstwo pozytywnej energii”, mówiła Onetowi rzecznik prasowy, Katarzyna Gardzińska.

Anna Lewandowska kilka dni temu pojawiła się na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej i Pediatrycznej. Odwiedziła małych podopiecznych szpitala. „To było prawdziwie inspirujące spotkanie, w trakcie którego Ania pokazała naszym pacjentom, jak wydobywać z siebie każdego dnia motywację, by żyć zdrowo i być w dobrej formie ”, czytamy na Facebooku Centrum Zdrowia Dziecka.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…