Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Piękny gest Anny i Roberta Lewandowskich! Internauci nie kryją wzruszenia!

To nie pierwszy raz, kiedy angażują się w pomoc potrzebującym!

Olga Figaszewska 29 marca 2018 11:00
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy ruszyli na pomoc potrzebującym dzieciom! Przekazali Centrum Zdrowia Dziecka zawrotną kwotę! Nie tylko pracownicy placówki docenili ich piękny gest.

Anna Robert Lewandowscy przekazali pół miliona złotych

W ubiegłym roku oddział rehabilitacyjny Centrum Zdrowia Dziecka został zalany i częściowo zniszczony przez nawałnicę. Anna i Robert Lewandowscy od lat wspomagają dziecięce szpitale. Tak było również tym razem. Para postanowiła przekazać placówce pół miliona złotych.

Pieniądze zostaną przekazane na remont obiektu: wymianę oświetlenia, zabezpieczenie ścian i odnowę łazienek. Dzięki temu mali pacjenci, będą mogli wracać do zdrowia w o wiele lepszych warunkach.

„Dziękujemy nie tylko za wsparcie finansowe, dzięki któremu będziemy mogli już wkrótce przeprowadzić remont zalanego Oddziału Rehabilitacji, ale także za spotkania z naszymi pacjentami. A tym towarzyszyły ogromne emocje i mnóstwo pozytywnej energii”, mówiła Onetowi rzecznik prasowy, Katarzyna Gardzińska.

Anna Lewandowska kilka dni temu pojawiła się na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej i Pediatrycznej. Odwiedziła małych podopiecznych szpitala. „To było prawdziwie inspirujące spotkanie, w trakcie którego Ania pokazała naszym pacjentom, jak wydobywać z siebie każdego dnia motywację, by żyć zdrowo i być w dobrej formie ”, czytamy na Facebooku Centrum Zdrowia Dziecka.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.