Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Piękny gest Anny i Roberta Lewandowskich! Internauci nie kryją wzruszenia!

To nie pierwszy raz, kiedy angażują się w pomoc potrzebującym!

Olga Figaszewska 29 marca 2018 11:00
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy ruszyli na pomoc potrzebującym dzieciom! Przekazali Centrum Zdrowia Dziecka zawrotną kwotę! Nie tylko pracownicy placówki docenili ich piękny gest.

Anna Robert Lewandowscy przekazali pół miliona złotych

W ubiegłym roku oddział rehabilitacyjny Centrum Zdrowia Dziecka został zalany i częściowo zniszczony przez nawałnicę. Anna i Robert Lewandowscy od lat wspomagają dziecięce szpitale. Tak było również tym razem. Para postanowiła przekazać placówce pół miliona złotych.

Pieniądze zostaną przekazane na remont obiektu: wymianę oświetlenia, zabezpieczenie ścian i odnowę łazienek. Dzięki temu mali pacjenci, będą mogli wracać do zdrowia w o wiele lepszych warunkach.

„Dziękujemy nie tylko za wsparcie finansowe, dzięki któremu będziemy mogli już wkrótce przeprowadzić remont zalanego Oddziału Rehabilitacji, ale także za spotkania z naszymi pacjentami. A tym towarzyszyły ogromne emocje i mnóstwo pozytywnej energii”, mówiła Onetowi rzecznik prasowy, Katarzyna Gardzińska.

Anna Lewandowska kilka dni temu pojawiła się na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej i Pediatrycznej. Odwiedziła małych podopiecznych szpitala. „To było prawdziwie inspirujące spotkanie, w trakcie którego Ania pokazała naszym pacjentom, jak wydobywać z siebie każdego dnia motywację, by żyć zdrowo i być w dobrej formie ”, czytamy na Facebooku Centrum Zdrowia Dziecka.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.