O TYM SIĘ MÓWI

Intymna korespondencja Anny i Roberta Lewandowskich ujrzała światło dzienne!

Te wyznanie zelektryzowały fanów pary

Konrad Szczęsny 8 marca 2018 07:00

Choć media społecznościowe nie mają przed nimi tajemnic i często za ich pośrednictwem porozumiewają się z fanami, stosunkowo rzadko mówią w nich o łączącym ich uczuciu. Jednak najnowsze nagrania, które Anna i Robert Lewandowscy umieścili na swoich Instastories, zelektryzowały ich fanów! Nie kryli oni zdziwienia otwartością sportowców w Internecie.

Anna Lewandowska o Robercie Lewandowskim

Wczoraj Anna Lewandowska w relacji umieściła nagranie, na którym... zapytała ukochanego, jak spędza czas z dala od niej.

„Tak sobie pracujemy, pracujemy, pracujemy i jestem ciekawa, co robi mój mąż”, słyszymy na krótkim filmiku.

Robert Lewandowski o Annie Lewandowskiej

Robert Lewandowski pospieszył z wyjaśnieniem i zamieścił na swoim Instastories dosyć szczegółową relację dnia, oznaczając żonę.

„Cześć, kochanie. Ja już właśnie też po sesji. Zakończyliśmy sesję z ekipą w górach w fajnej scenerii. Efekty - no, trzeba jeszcze na nie chwilę poczekać. Ale mam nadzieję, że będzie fajnie. Mieliśmy scenerię w takich warunkach zimowych”, zwierzył się kapitan reprezentacji Polski na zamieszczonym w sieci nagraniu.

Fani z jednej strony śmieją się ze sposobu, w jaki para ze sobą porozumiewa, z drugiej pytają, czy faktycznie musieli używać do tego mediów społecznościowych i czy nie wystarczyła zwykła rozmowa przez telefon, bez angażowania osób postronnych.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!