O TYM SIĘ MÓWI

Intymna korespondencja Anny i Roberta Lewandowskich ujrzała światło dzienne!

Te wyznanie zelektryzowały fanów pary

Konrad Szczęsny 8 marca 2018 07:00

Choć media społecznościowe nie mają przed nimi tajemnic i często za ich pośrednictwem porozumiewają się z fanami, stosunkowo rzadko mówią w nich o łączącym ich uczuciu. Jednak najnowsze nagrania, które Anna i Robert Lewandowscy umieścili na swoich Instastories, zelektryzowały ich fanów! Nie kryli oni zdziwienia otwartością sportowców w Internecie.

Anna Lewandowska o Robercie Lewandowskim

Wczoraj Anna Lewandowska w relacji umieściła nagranie, na którym... zapytała ukochanego, jak spędza czas z dala od niej.

„Tak sobie pracujemy, pracujemy, pracujemy i jestem ciekawa, co robi mój mąż”, słyszymy na krótkim filmiku.

Robert Lewandowski o Annie Lewandowskiej

Robert Lewandowski pospieszył z wyjaśnieniem i zamieścił na swoim Instastories dosyć szczegółową relację dnia, oznaczając żonę.

„Cześć, kochanie. Ja już właśnie też po sesji. Zakończyliśmy sesję z ekipą w górach w fajnej scenerii. Efekty - no, trzeba jeszcze na nie chwilę poczekać. Ale mam nadzieję, że będzie fajnie. Mieliśmy scenerię w takich warunkach zimowych”, zwierzył się kapitan reprezentacji Polski na zamieszczonym w sieci nagraniu.

Fani z jednej strony śmieją się ze sposobu, w jaki para ze sobą porozumiewa, z drugiej pytają, czy faktycznie musieli używać do tego mediów społecznościowych i czy nie wystarczyła zwykła rozmowa przez telefon, bez angażowania osób postronnych.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.