Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Laura Lewandowska skończyła roczek. Tak pierwsze urodziny świętuje córka Lewandowskich

Ten prezent robi wrażenie!

Gabriela Czernecka 6 maja 2021 09:55
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Laura Lewandowska skończyła roczek! Młodsza córka Anny i Roberta Lewandowskiego świętuje swoje pierwsze urodziny w wielkim stylu. Rodzice przygotowali dla niej wyjątkowe atrakcje. Poznajcie szczegóły!

Laura Lewandowska obchodzi urodziny

Maj to wyjątkowy miesiąc dla rodziny Lewandowskich. W odstępie trzech lat na świat przyszły ich córeczki. Klara Lewandowska zaledwie dwa dni temu świętowała swoje czwarte urodziny. Rodzice z tej okazji urządzili jej małą domową imprezę, na której nie zabrakło pięknych ozdób, ogromnego tortu czy prezentów. Klara otrzymała maskotki i domek dla lalek.

Zobacz: To ona wybrała imię Laura. Sprawdzamy, jaką starszą siostrą jest Klara Lewandowska!

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram

Dziś to jej młodsza siostra Laura jest w centrum uwagi. Skończyła roczek. Podobnie jak starsza córka Lewandowskich, tak i młodsza ma okazję świętować ten dzień w wyjątkowy sposób. Pod różowymi balonami na Laurę Lewandowską czeka pluszowy piesek, który umieszczony został na drewnianym jeździku. NIe zabrakło także pięknego tortu ozdobionego kwiatami oraz postacią Calineczki. 

„Nasza mała Calineczko! Czas tak szybko mija! Nie możemy uwierzyć, że kończysz już roczek. Wszystkiego najlepszego Laura”, podpisał fotografię z córką Robert Lewandowski. Poruszający post zamieściła także Anna Lewandowska: „Laurka 1🧚🏻Nasz mały promyczek ma dzisiaj pierwsze urodziny! Bądź zawsze taka uśmiechnięta 💜 rozjaśniacz nasze życie każdego dnia! Kochamy Cię bardzo!”, napisała. Pozostaje nam dołączyć do życzeń dumnych rodziców i życzyć małej Laurce wszystkiego, co najlepsze!  

Chcesz urządzić przyjęcie urodzinowe w stylu Laury Lewandowskiej? Te gadżety Ci się przydadzą! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…