Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O tym się mówi!

Anna Lewandowska z Klarą w bliźniaczych stylizacjach podczas 4. urodzin dziewczynki!

Wyglądały przeuroczo!

Aleksandra Frankowska 4 maja 2021 15:12
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

W weekend rodzina Lewandowskich miała co świętować. Ich starsza córeczka Klara obchodziła równe 4. urodziny. Dziewczynka, która jest prawdziwą dumą Roberta i Anny Lewandowskich rośnie jak na drożdżach i uwielbia trenować ze swoją sławną mamą. Podczas celebrowania nie zabrakło różowego tortu z jednorożcem, a także wyjątkowych prezentów. Warto zwrócić uwagę na strój mamy i córki. Anna Lewandowska i Klara wystąpiły w niemal identycznych, bliźniaczych stylizacjach. To tylko okazuje, jak ogromna więź jest między Anną i Klarą!

Zobacz też: Klara Lewandowska świętuje urodziny! Rodzice złożyli jej wzruszające życzenia

Klara Lewandowska skończyła 4 lata

Najstarsza córka Lewandowskich, Klara skończyła 4 latka. Dziewczyna szybko rośnie i widać, że uwielbia sport jak jej rodzice. Szybko goni ją także Laura, młodsza siostra, która być może już niedługo będzie ćwiczyła razem z mamą i Klarą. W domu Lewandowskich w weekend trwało wyjątkowe święto. Nie zabrakło kolorowych dekoracji, pięknych prezentów i wzruszających życzeń, które rodzice skierowali do małej Klary.

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska w identycznych stylizacjach

To, co zwróciło uwagę internautów, to identyczne stylizacje Anny i Klary Lewandowskich. Zarówno mama, jak i córka miały na sobie czarne leginsy i różowe t-shirty. Wyglądały jak bliźniaczki, a dla małej dziewczynki był to z pewnością wyjątkowy dzień.

Zobacz również: Anna Lewandowska pokazała twarze córeczek. Tak wyglądają Klara i Laura!

W końcu jej mama jest dla niej ogromnym wzorem – identyczne stylizacje tylko pogłębiły ich więź. Obie wyglądały przesłodko! 4 urodziny Klary świętował również jej tata Robert Lewandowski i młodsza siostra Laura. 

Klara Lewandowska, urodziny
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Klara Lewandowska, urodziny
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.