Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O tym się mówi!

Anna Lewandowska z Klarą w bliźniaczych stylizacjach podczas 4. urodzin dziewczynki!

Wyglądały przeuroczo!

Aleksandra Frankowska 4 maja 2021 15:12
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

W weekend rodzina Lewandowskich miała co świętować. Ich starsza córeczka Klara obchodziła równe 4. urodziny. Dziewczynka, która jest prawdziwą dumą Roberta i Anny Lewandowskich rośnie jak na drożdżach i uwielbia trenować ze swoją sławną mamą. Podczas celebrowania nie zabrakło różowego tortu z jednorożcem, a także wyjątkowych prezentów. Warto zwrócić uwagę na strój mamy i córki. Anna Lewandowska i Klara wystąpiły w niemal identycznych, bliźniaczych stylizacjach. To tylko okazuje, jak ogromna więź jest między Anną i Klarą!

Zobacz też: Klara Lewandowska świętuje urodziny! Rodzice złożyli jej wzruszające życzenia

Klara Lewandowska skończyła 4 lata

Najstarsza córka Lewandowskich, Klara skończyła 4 latka. Dziewczyna szybko rośnie i widać, że uwielbia sport jak jej rodzice. Szybko goni ją także Laura, młodsza siostra, która być może już niedługo będzie ćwiczyła razem z mamą i Klarą. W domu Lewandowskich w weekend trwało wyjątkowe święto. Nie zabrakło kolorowych dekoracji, pięknych prezentów i wzruszających życzeń, które rodzice skierowali do małej Klary.

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska w identycznych stylizacjach

To, co zwróciło uwagę internautów, to identyczne stylizacje Anny i Klary Lewandowskich. Zarówno mama, jak i córka miały na sobie czarne leginsy i różowe t-shirty. Wyglądały jak bliźniaczki, a dla małej dziewczynki był to z pewnością wyjątkowy dzień.

Zobacz również: Anna Lewandowska pokazała twarze córeczek. Tak wyglądają Klara i Laura!

W końcu jej mama jest dla niej ogromnym wzorem – identyczne stylizacje tylko pogłębiły ich więź. Obie wyglądały przesłodko! 4 urodziny Klary świętował również jej tata Robert Lewandowski i młodsza siostra Laura. 

Klara Lewandowska, urodziny
Fot. Instagram

Klara Lewandowska, urodziny
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.