Sabina Zięba 3 września 2017 18:30
1/5
Magda Gessler i Lara Gessler, Viva! 2013
Copyright @Iza Grzybowska
1/5

Już w sobotę 2 września jedyna córka znanej restauratorki Magdy Gessler, Lara, wyszła za mąż! Co wiadomo o tej niezwykłej uroczystości? Zobacz zdjęcia!

Polecamy też: Magda Gessler radzi córce, by podpisała intercyzę. Jej ślub już niebawem!
 

Ślub Lary Gessler

Lara Gessler pobrała się ze swoim wieloletnim partnerem Pawłem Pawłowskim po roku od oświadczyn. Ceremonię państwo młodzi zorganizowali w małej wsi Skarżyn położonej 70 kilometrów od Warszawy. Wiadomo, że matka panny młodej przybyła na wydarzenie spóźniona 10 minut, natomiast Rafał Sonik, który był jednym z gości, przyleciał na miejsce helikopterem. W dniu dzisiejszym córka restauratorki podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem miejsca imprezy oraz pięknych obrączek, natomiast William Prestigiacomo, jeden z uczestników "The Voice Of Poland", pokazał jej dwukolorową suknię ślubną! Co o niej myślicie?

Polecamy też: Tylko dla VIVY! Lara Gessler komentuje pogłoski o rychłym ślubie!
 

Lara o swoim mężu

Jeszcze niedawno Lara Gessler w wywiadzie dla magazynu „Flesz” mówiła: „Tak, jestem bardzo szczęśliwa. Mam mężczyznę, który mnie kocha i szanuje. I to jest w tym momencie najważniejsze. Połączyły nas chemia i totalny brak rozsądku. Dwoje totalnych hedonistów pod jednym dachem. To nie może się nie udać”.

5/5
Copyright @Instagram
5/5

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?