Sabina Zięba 3 września 2017 18:30
1/5
Magda Gessler i Lara Gessler, Viva! 2013
Copyright @Iza Grzybowska
1/5

Już w sobotę 2 września jedyna córka znanej restauratorki Magdy Gessler, Lara, wyszła za mąż! Co wiadomo o tej niezwykłej uroczystości? Zobacz zdjęcia!

Polecamy też: Magda Gessler radzi córce, by podpisała intercyzę. Jej ślub już niebawem!
 

Ślub Lary Gessler

Lara Gessler pobrała się ze swoim wieloletnim partnerem Pawłem Pawłowskim po roku od oświadczyn. Ceremonię państwo młodzi zorganizowali w małej wsi Skarżyn położonej 70 kilometrów od Warszawy. Wiadomo, że matka panny młodej przybyła na wydarzenie spóźniona 10 minut, natomiast Rafał Sonik, który był jednym z gości, przyleciał na miejsce helikopterem. W dniu dzisiejszym córka restauratorki podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem miejsca imprezy oraz pięknych obrączek, natomiast William Prestigiacomo, jeden z uczestników "The Voice Of Poland", pokazał jej dwukolorową suknię ślubną! Co o niej myślicie?

Polecamy też: Tylko dla VIVY! Lara Gessler komentuje pogłoski o rychłym ślubie!
 

Lara o swoim mężu

Jeszcze niedawno Lara Gessler w wywiadzie dla magazynu „Flesz” mówiła: „Tak, jestem bardzo szczęśliwa. Mam mężczyznę, który mnie kocha i szanuje. I to jest w tym momencie najważniejsze. Połączyły nas chemia i totalny brak rozsądku. Dwoje totalnych hedonistów pod jednym dachem. To nie może się nie udać”.

5/5
Copyright @Instagram
5/5

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?