Sabina Zięba 3 września 2017 18:30
1/5
Magda Gessler i Lara Gessler, Viva! 2013
Copyright @Iza Grzybowska
1/5

Już w sobotę 2 września jedyna córka znanej restauratorki Magdy Gessler, Lara, wyszła za mąż! Co wiadomo o tej niezwykłej uroczystości? Zobacz zdjęcia!

Polecamy też: Magda Gessler radzi córce, by podpisała intercyzę. Jej ślub już niebawem!
 

Ślub Lary Gessler

Lara Gessler pobrała się ze swoim wieloletnim partnerem Pawłem Pawłowskim po roku od oświadczyn. Ceremonię państwo młodzi zorganizowali w małej wsi Skarżyn położonej 70 kilometrów od Warszawy. Wiadomo, że matka panny młodej przybyła na wydarzenie spóźniona 10 minut, natomiast Rafał Sonik, który był jednym z gości, przyleciał na miejsce helikopterem. W dniu dzisiejszym córka restauratorki podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem miejsca imprezy oraz pięknych obrączek, natomiast William Prestigiacomo, jeden z uczestników "The Voice Of Poland", pokazał jej dwukolorową suknię ślubną! Co o niej myślicie?

Polecamy też: Tylko dla VIVY! Lara Gessler komentuje pogłoski o rychłym ślubie!
 

Lara o swoim mężu

Jeszcze niedawno Lara Gessler w wywiadzie dla magazynu „Flesz” mówiła: „Tak, jestem bardzo szczęśliwa. Mam mężczyznę, który mnie kocha i szanuje. I to jest w tym momencie najważniejsze. Połączyły nas chemia i totalny brak rozsądku. Dwoje totalnych hedonistów pod jednym dachem. To nie może się nie udać”.

5/5
Copyright @Instagram
5/5

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.