Lara Gessler książka
Fot. East News, Iza Grzybowska/VOYK
TYLKO U NAS!

Tylko dla VIVY! Lara Gessler komentuje pogłoski o rychłym ślubie!

Weronika Bruździak-Gębura 22 listopada 2016 16:15
Lara Gessler książka
Fot. East News, Iza Grzybowska/VOYK

Dopiero co się zaręczyła, a media już informują o rychłym ślubie i szczegółach ceremonii. Tylko VIVIE! Lara Gessler mówi, jak jest naprawdę.

 

Pod koniec września media obiegła informacja, że Lara Gessler i jej chłopak Paweł Pawłowski zaręczyli się. 26-letnia córka najsławniejszej polskiej restauratorki Magdy Gessler i cukiernika, Piotra Gesslera, z Pawłem spotyka się od początku tego roku. Znają się jednak znacznie dłużej – kilka lat.

 

Lara zaprzecza doniesieniom, że ma już datę ślubu

We wtorek portale plotkarskie obiegła informacja, że Lara ma już zaplanowaną datę ślubu, jak i miejsce, gdzie odbędzie się ceremonia – podobno ma to być jej ulubiona restauracja gruzińska. W rozmowie z VIVĄ! Lara stanowczo zaprzecza tym doniesieniom.

 

„Nie mamy jeszcze daty. Nie spieszy nam się. Podchodzimy do tego na luźno. Nie mamy ustalonych żadnych szczegółów – ani miejsca, ani sukienki, ani garnituru. Nie wiemy nawet, czy to będzie duża impreza, czy tylko dla najbliższych. Nie mieliśmy czasu do tego jeszcze przysiąść- mówi Lara Gessler.

 

„Przywykłam do tego” – mówi Lara

Rzekome rewelacje dotyczyły nawet tego, że „Lara chce, by jej rodzice na ślubie się bawili, a nie stali w kuchni” - dlatego nie będą przygotowywali potraw na jej wesele. Czy Lara Gessler denerwuje się, gdy czyta, że „bliska znajoma pary” zdradza szczegóły dotyczące jej ślubu?

 

„To niestety typowe. Ale wcale mnie to nie wkurza, przywykłam do tego. Nie robi to na mnie wrażenia” - mówi Gessler.

 

Pod koniec września nakładem wydawnictwa Edipresse Książki na rynku pojawiła się książka Lary Gessler, „Słodki Zielnik Lary”.

 

Możecie o niej przeczytać tutaj: Zaskakujące przepisy na desery w debiutanckiej książce Lary Gessler

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.