Lara Gessler książka
Fot. East News, Iza Grzybowska/VOYK
TYLKO U NAS!

Tylko dla VIVY! Lara Gessler komentuje pogłoski o rychłym ślubie!

Weronika Bruździak-Gębura 22 listopada 2016 16:15
Lara Gessler książka
Fot. East News, Iza Grzybowska/VOYK

Dopiero co się zaręczyła, a media już informują o rychłym ślubie i szczegółach ceremonii. Tylko VIVIE! Lara Gessler mówi, jak jest naprawdę.

 

Pod koniec września media obiegła informacja, że Lara Gessler i jej chłopak Paweł Pawłowski zaręczyli się. 26-letnia córka najsławniejszej polskiej restauratorki Magdy Gessler i cukiernika, Piotra Gesslera, z Pawłem spotyka się od początku tego roku. Znają się jednak znacznie dłużej – kilka lat.

 

Lara zaprzecza doniesieniom, że ma już datę ślubu

We wtorek portale plotkarskie obiegła informacja, że Lara ma już zaplanowaną datę ślubu, jak i miejsce, gdzie odbędzie się ceremonia – podobno ma to być jej ulubiona restauracja gruzińska. W rozmowie z VIVĄ! Lara stanowczo zaprzecza tym doniesieniom.

 

„Nie mamy jeszcze daty. Nie spieszy nam się. Podchodzimy do tego na luźno. Nie mamy ustalonych żadnych szczegółów – ani miejsca, ani sukienki, ani garnituru. Nie wiemy nawet, czy to będzie duża impreza, czy tylko dla najbliższych. Nie mieliśmy czasu do tego jeszcze przysiąść- mówi Lara Gessler.

 

„Przywykłam do tego” – mówi Lara

Rzekome rewelacje dotyczyły nawet tego, że „Lara chce, by jej rodzice na ślubie się bawili, a nie stali w kuchni” - dlatego nie będą przygotowywali potraw na jej wesele. Czy Lara Gessler denerwuje się, gdy czyta, że „bliska znajoma pary” zdradza szczegóły dotyczące jej ślubu?

 

„To niestety typowe. Ale wcale mnie to nie wkurza, przywykłam do tego. Nie robi to na mnie wrażenia” - mówi Gessler.

 

Pod koniec września nakładem wydawnictwa Edipresse Książki na rynku pojawiła się książka Lary Gessler, „Słodki Zielnik Lary”.

 

Możecie o niej przeczytać tutaj: Zaskakujące przepisy na desery w debiutanckiej książce Lary Gessler

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?