Lara Gessler książka
Fot. East News, Iza Grzybowska/VOYK
TYLKO U NAS!

Tylko dla VIVY! Lara Gessler komentuje pogłoski o rychłym ślubie!

Weronika Bruździak-Gębura 22 listopada 2016 16:15
Lara Gessler książka
Fot. East News, Iza Grzybowska/VOYK

Dopiero co się zaręczyła, a media już informują o rychłym ślubie i szczegółach ceremonii. Tylko VIVIE! Lara Gessler mówi, jak jest naprawdę.

 

Pod koniec września media obiegła informacja, że Lara Gessler i jej chłopak Paweł Pawłowski zaręczyli się. 26-letnia córka najsławniejszej polskiej restauratorki Magdy Gessler i cukiernika, Piotra Gesslera, z Pawłem spotyka się od początku tego roku. Znają się jednak znacznie dłużej – kilka lat.

 

Lara zaprzecza doniesieniom, że ma już datę ślubu

We wtorek portale plotkarskie obiegła informacja, że Lara ma już zaplanowaną datę ślubu, jak i miejsce, gdzie odbędzie się ceremonia – podobno ma to być jej ulubiona restauracja gruzińska. W rozmowie z VIVĄ! Lara stanowczo zaprzecza tym doniesieniom.

 

„Nie mamy jeszcze daty. Nie spieszy nam się. Podchodzimy do tego na luźno. Nie mamy ustalonych żadnych szczegółów – ani miejsca, ani sukienki, ani garnituru. Nie wiemy nawet, czy to będzie duża impreza, czy tylko dla najbliższych. Nie mieliśmy czasu do tego jeszcze przysiąść- mówi Lara Gessler.

 

„Przywykłam do tego” – mówi Lara

Rzekome rewelacje dotyczyły nawet tego, że „Lara chce, by jej rodzice na ślubie się bawili, a nie stali w kuchni” - dlatego nie będą przygotowywali potraw na jej wesele. Czy Lara Gessler denerwuje się, gdy czyta, że „bliska znajoma pary” zdradza szczegóły dotyczące jej ślubu?

 

„To niestety typowe. Ale wcale mnie to nie wkurza, przywykłam do tego. Nie robi to na mnie wrażenia” - mówi Gessler.

 

Pod koniec września nakładem wydawnictwa Edipresse Książki na rynku pojawiła się książka Lary Gessler, „Słodki Zielnik Lary”.

 

Możecie o niej przeczytać tutaj: Zaskakujące przepisy na desery w debiutanckiej książce Lary Gessler

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…