Barbara Łubko 4 sierpnia 2017 19:30
1/6
Stylizacje Magdy Gessler
Copyright @fot. East News
1/6

Gessler słynie z kolorowych stylizacji, za które często zbiera średnie noty od krytyków mody. Restauratorka stawia na warstwowe stylizacje i kocha mocne kolory. Doskonale zna też swoją sylwetkę. To dlatego chętnie odsłania (świetne zresztą) nogi, a obszernymi ubraniami maskuje mniej idealne partie ciała. Lubi duże torby, które równoważą stylizacje „na cebulkę”.

Jakie marki wybiera restauratorka? Chętnie stawia na akcesoria z luksusowej półki: Prady, Gucci czy Fendi. Lubi ubrania od polskich projektantów (m.in. 303 Avenue czy Łukasza Jemioła), ale najchętniej nosi ubrania własnego projektu czy pomysłu, bo jak mówi, w dostępnej modzie brakuje jej kolorów.

Choć nie jestem wielbicielką stylu Magdy Gessler, podziwiam ją za konsekwencję w kreowaniu swojego wizerunku, oryginalność i odwagę w eksperymentowaniu z mocnymi barwami.

Na prezentacji jesiennej ramówki TVN Magda Gessler pojawiła się w charakterystycznym dla siebie wzorzystym zestawie i z torebką Gucci wartą ok. 12 500 zł. Gwiazda jest wielbicielką ameryki Południowej, a jesienią na antenie TVN Style pojawi się jej nowy program „Pyszne Peru”. Nie dziwi więc zamiłowanie restauratorki do wyrazistej biżuterii i ultrakolorowych printów.

W galerii znajdziesz więcej stylizacji Magdy Gessler.

Zobacz także: Najbardziej skandaliczne stylizacje Kim Kardashian!

2/6
Styl Magdy Gessler
Copyright @fot. East News
2/6

3/6
Styl Magdy Gessler
Copyright @fot. East News
3/6

4/6
Styl Magdy Gessler
Copyright @fot. East News
4/6

5/6
Styl Magdy Gessler
Copyright @fot. East News
5/6

6/6
Styl Magdy Gessler
Copyright @fot. East News
6/6

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.