Barbara Łubko 4 sierpnia 2017 19:30
1/6
Stylizacje Magdy Gessler
Copyright @fot. East News
1/6

Gessler słynie z kolorowych stylizacji, za które często zbiera średnie noty od krytyków mody. Restauratorka stawia na warstwowe stylizacje i kocha mocne kolory. Doskonale zna też swoją sylwetkę. To dlatego chętnie odsłania (świetne zresztą) nogi, a obszernymi ubraniami maskuje mniej idealne partie ciała. Lubi duże torby, które równoważą stylizacje „na cebulkę”.

Jakie marki wybiera restauratorka? Chętnie stawia na akcesoria z luksusowej półki: Prady, Gucci czy Fendi. Lubi ubrania od polskich projektantów (m.in. 303 Avenue czy Łukasza Jemioła), ale najchętniej nosi ubrania własnego projektu czy pomysłu, bo jak mówi, w dostępnej modzie brakuje jej kolorów.

Choć nie jestem wielbicielką stylu Magdy Gessler, podziwiam ją za konsekwencję w kreowaniu swojego wizerunku, oryginalność i odwagę w eksperymentowaniu z mocnymi barwami.

Na prezentacji jesiennej ramówki TVN Magda Gessler pojawiła się w charakterystycznym dla siebie wzorzystym zestawie i z torebką Gucci wartą ok. 12 500 zł. Gwiazda jest wielbicielką ameryki Południowej, a jesienią na antenie TVN Style pojawi się jej nowy program „Pyszne Peru”. Nie dziwi więc zamiłowanie restauratorki do wyrazistej biżuterii i ultrakolorowych printów.

W galerii znajdziesz więcej stylizacji Magdy Gessler.

Zobacz także: Najbardziej skandaliczne stylizacje Kim Kardashian!

2/6
Styl Magdy Gessler
Copyright @fot. East News
2/6

3/6
Styl Magdy Gessler
Copyright @fot. East News
3/6

4/6
Styl Magdy Gessler
Copyright @fot. East News
4/6

5/6
Styl Magdy Gessler
Copyright @fot. East News
5/6

6/6
Styl Magdy Gessler
Copyright @fot. East News
6/6

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.