Magda Gessler, VIVA! 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
URODZINY GWIAZD

Magda Gessler kończy 64 lata. Podsumowaliśmy kreatorkę smaku i stylu w 10 cytatach: o kuchni, seksie i show-biznesie

Konrad Szczęsny 10 lipca 2017 16:30
Magda Gessler, VIVA! 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Magda Gessler jest nie tylko barwną osobowością i kobietą wielu talentów, lecz także kopalnią złotych myśli. Do historii przeszły jej wypowiedzi dotyczące gotowania, krnąbrnych restauratorów oraz obsługi, która daleka jest od ideału. Z okazji 64. urodzin gwiazdy „Kuchennych rewolucji” zebraliśmy jej 10 najlepszych cytatów, którymi zapisała się w pamięci mediów, fanów i dziennikarzy.

 

Polecamy też: Egoizm, chamstwo, przekleństwa. Najgorsze "Kuchenne rewolucje" w historii programu. Magda Gessler była bezradna

 

1. Magda Gessler w „Kuchennych rewolucjach”

 

W jednym z odcinków „Kuchennych rewolucji” (drugi sezon) Magda Gessler przyrównała zapach w restauracji do... prostytutki

 

Śmierdzi kwasem w taki sposób, jakby się spociła kobieta pracująca albo austriaczka piorąca bieliznę nad rzeką”.

 

2. Magda Gessler o seksie

 

Kreatorka smaku i stylu uwielbia także mówić o... seksie.

 

„Wszystko musi być na swoim miejscu. Jeśli nie ma dobrego jedzenia, to jest dobry seks. Jak nie mamy co jeść, to przynajmniej jest seks, dlatego na Kubie seks jest najlepszy”, zwierzyła się w rozmowie z serwisem Pudelek.pl

 

3. Magda Gessler o byciu gejszą

 

Jestem gejszą, a nie żoną. Często klękam przed Waldemarem”, powiedziała w rozmowie z Magdą Mołek w programie "W roli głównej".

 

4. Magda Gessler o byciu „boską”

 

Restauratorka nie należy również do osób nazbyt skromnych. 

 

„Restauracje z „Kuchennych rewolucji” są coraz bardziej bogate. Z 300 zł robią po 7-8 do 10 tysięcy dziennie jeszcze przed emisją programu. Taką im pomoc oferuję, bo ja jestem Magda Boska. Kur** nic więcej nie powiem, bo stracicie szansę na oglądanie najbardziej wypier... programu kulinarnego!!!”, mówiła rozemocjonowana w „Fakcie” w 2013 r.

 

5. Magda Gessler o karcie dań

 

W jednym z odcinków „Kuchennych rewolucji” gwiazda użyła osobliwego porównania, gdy zobaczyła kartę dań.

 

Karta wygląda jak akt zgonu”, stwierdziła.

 

Polecamy też: Co zjeść, aby seks był udany? TYLKO U NAS Magda Gessler zdradza swoje kulinarne sekrety!

 

6. Magda Gessler o hejterach na Facebooku

 

Ta wypowiedź Magdy Gessler przeszła już do historii i jest często cytowana przez jej fanów.

 

Znany jesteś z robienia lasek konikom pony... są zadowolone :). Pozdrawiam i obciągaj.... Aż będzie wiadereczko :/. Ręce posmarować gliceryna, Dereczku”, odpowiedziała któregoś dnia na Facebooku fanowi, któremu nie spodobało się jedno z zamieszczonych przez Magdę Gessler zdjęć.

 

7. Magda Gessler o golonce

 

Golonka wygląda jak... jajo świni. Wyje knurem, łuuuu”, stwierdziła w drugim sezonie „Kuchennych rewolucji” restauratorka.

 

Polecamy też: „Wciąż czuję się za mało kochana’’. Magda Gessler o trudnej relacji z rodzicami oraz blaskach i cieniach sławy

 

8. Magda Gessler o kelnerach i pracy w restauracji

 

„Nie pozwalam im nosić biżuterii i rzucających się w oczy zegarków. Muszą mieć klasyczne fryzury. I wącham ich pod pachami, bo muszą być czyści”, zwierzyła się w programie „Na językach”.

 

9. Magda Gessler o filmie o sobie

 

Wiadomo, że kreatorka smaku i stylu od lat marzy, by nakręcono o niej film. Swego czasu głośno było również o tym, że Magda Gessler... zagra w filmie Pedro Almodovara. Niestety, reżyser szybko te rewelacje zdementował i wyznał, że nie wie, kim jest Polka.

 

„Chcę zrobić film. O sobie! [Scenariusz] napisało za mnie życie. Zaręczam, że historiami i przygodami, które mnie spotkały mogłabym spokojnie obdzielić kilka osób. Będzie pełen namiętności. Mam już nawet roboczy tytuł: "Seks w wielkiej kuchni" albo "Seks w wielkiej knajpie”,zwierzyła się swego czasu w „Party”.

 

Polecamy też: „Nie powinnam się urodzić”. Magda Gessler i jej ojciec Mirosław Ikonowicz w pamiętnym wywiadzie

 

10. Magda Gessler i spaniu i fanach na Facebooku

 

W listopadzie 2013 r. Magda Gessler zamieściła na Facebooku serię wpisów, które przeszły do historii show-biznesu.

 

- co u was?? luulacie?

- kasia?

- śpicie?

- śpicie?

- Moi kochani jeszcze raz śpicie czy nie bo ja jeszcze nie.Kocham was tak was już dużo miło mi.
?????????????????????????????????????????????????????

Wkrótce je jednak skasowała.

 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?