Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Lara Gessler jednym wpisem ujawniła płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Fani nie mają wątpliwości!

Konrad Szczęsny 20 lipca 2020 09:44
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Już niebawem zostanie po raz pierwszy mamą. Lara Gessler radosną nowiną podzieliła się z mediami pod koniec kwietnia tego roku. Ojcem dziecka jest partner restauratorki,  Piotr Szeląg. Teraz, za pośrednictwem Instagrama, córka Magdy Gessler ujawniła płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Lara Gessler ujawniła płeć pierwszego dziecka

Na swoim oficjalnym profilu Lara Gessler przypomniała fanom zabawę „kogucik czy kurka”, do której wykorzystuje się polne kwiaty/chwasty. Jej sens był jednak znacznie głębszy niż może się wydawać. Podchodził bowiem pod „gender reveal”, czyli ujawnienie płci dziecka.

Córce Magdy Gessler wyszła kurka, więc wiadomo, że we wrześniu lub w październiku urodzi córeczkę. Nie mają co do tego wątpliwości jej fani.

„Będzie dziewczynka, i to z lokami po babci Madzi", „Dziewczyny górą", „Świetna wiadomość", pisali w komentarzach, składając gratulacje.

Lara Gessler potwierdziła domysły fanów

W końcu głos zabrała sama zainteresowana. Nie ukrywała przy tym radości, podziękowała za wszystkie ciepłe słowa pod adresem swoim oraz nienarodzonego dziecka.

„Dziękuję wam bardzo za wszystkie wiadomości i gratulacje związane z moim gender reveal pod ostatnim zdjęciem. Cieszę się, że wam się podobało i przywołało dobre wspomnienia”, napisała w sieci.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Lara Gessler już za dwa-trzy miesiące zostanie po raz pierwszy mamą:

Córka słynnej restauratorki urodzi córeczkę:

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.