Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Lara Gessler jednym wpisem ujawniła płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Fani nie mają wątpliwości!

Konrad Szczęsny 20 lipca 2020 09:44
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Już niebawem zostanie po raz pierwszy mamą. Lara Gessler radosną nowiną podzieliła się z mediami pod koniec kwietnia tego roku. Ojcem dziecka jest partner restauratorki,  Piotr Szeląg. Teraz, za pośrednictwem Instagrama, córka Magdy Gessler ujawniła płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Lara Gessler ujawniła płeć pierwszego dziecka

Na swoim oficjalnym profilu Lara Gessler przypomniała fanom zabawę „kogucik czy kurka”, do której wykorzystuje się polne kwiaty/chwasty. Jej sens był jednak znacznie głębszy niż może się wydawać. Podchodził bowiem pod „gender reveal”, czyli ujawnienie płci dziecka.

Córce Magdy Gessler wyszła kurka, więc wiadomo, że we wrześniu lub w październiku urodzi córeczkę. Nie mają co do tego wątpliwości jej fani.

„Będzie dziewczynka, i to z lokami po babci Madzi", „Dziewczyny górą", „Świetna wiadomość", pisali w komentarzach, składając gratulacje.

Lara Gessler potwierdziła domysły fanów

W końcu głos zabrała sama zainteresowana. Nie ukrywała przy tym radości, podziękowała za wszystkie ciepłe słowa pod adresem swoim oraz nienarodzonego dziecka.

„Dziękuję wam bardzo za wszystkie wiadomości i gratulacje związane z moim gender reveal pod ostatnim zdjęciem. Cieszę się, że wam się podobało i przywołało dobre wspomnienia”, napisała w sieci.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Lara Gessler już za dwa-trzy miesiące zostanie po raz pierwszy mamą:

Córka słynnej restauratorki urodzi córeczkę:

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.