Ewa Gawryluk, Waldemar Błaszczyk rozstają się, jak się poznali
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Znamy kulisy rozwodu Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka. Tygodnik dotarł do nowych informacji

Para miała kierować się dobrem córki

Rafał Kowalski 20 grudnia 2021 09:56
Ewa Gawryluk, Waldemar Błaszczyk rozstają się, jak się poznali
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

W czerwcu świętowali 22. rocznicę ślubu, ale ostatecznie postanowili się rozwieść. Aktorzy Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk poinformowali o swojej decyzji za pomocą komunikatu odczytanego w programie Dzień Dobry TVN. Gwiazdy podkreśliły, że nie będą komentować więcej swojego życia prywatnego, ale jedna z gazet sama dotarła do nowych wieści.

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk – powód rozstania, córka

Przez ponad dwie dekady bycia razem ulubieńcy widzów doczekali się jednego dziecka. Ich córka Maria ma dziś 21 lat i kilka pomysłów na siebie. Najnowszy to kariera muzyczna. Miłośniczka ostrzejszych brzmień jest basistką w zespole Moron’s Morons.

Według osoby z otoczenia rodziny Błaszczyków, rodzice Marii postanowili odejść od siebie nie tak spontanicznie, jak mogłoby się niektórym wydawać. „Zdaniem wtajemniczonych, ta decyzja kiełkowała już w obojgu od dłuższego czasu, nie była podjęta w przypływie emocji, a została gruntownie przemyślana”, czytamy w Życiu na gorąco.

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk chcieli, by była to jak najmniejsza rewolucja w życiu ich dziecka. „Ewa i Waldemar poczekali, aż ich jedynaczka się usamodzielni. […] Teraz, gdy córka jest już dorosła i potrafi rozumieć ich decyzje, będzie im łatwiej ułożyć sobie życie na nowo”, miał zdradzić informator tygodnika.

Dodał on też, że już za kilka dni będzie okazja, by sprawdzić, jak aktorom żyje się bez siebie. „Pierwszym wyzwaniem będą najbliższe święta, które spędzą już oddzielnie”, czytamy.

Czytaj też: 22 lata po ślubie Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk rozwiedli. Oto ich historia miłości

Oświadczenie Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka

Przypomnijmy, jakimi słowami aktorzy Na wspólnej poinformowali fanów o zakończeniu małżeństwa. „Przechodzimy do informacji, którą podajemy dzisiaj jako pierwsi. Znacie na pewno Ewę Gawryluk i Waldemara Błaszczyka. Para poinformowała nas o tym, że rozwiodła się”, usłyszeliśmy najpierw z ust Sandry Hajduk-Popińskiej, reporterki Dzień Dobry TVN.

Chwilkę później odczytała ona oświadczenie napisane przez artystów. „Rozstaliśmy się w zgodzie i pozostajemy w dobrych relacjach. Zawsze oddzielaliśmy prywatne sprawy od zawodowych, tak będzie i tym razem. Nie będziemy udzielać wywiadów na temat rozstania ani podawać żadnych prywatnych szczegółów”, usłyszeliśmy ósmego grudnia podczas porannego programu.

Sprawdź też: Olga Kalicka rozstała się z partnerem. Aktorka potwierdziła doniesienia mediów

Mamy nadzieję, że zarówno pan Waldemar, jak i pani Ewa ułożą sobie codzienność na nowo. Życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

Ewa Gawryluk z mężem, rozwodzą się, 2020
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…