Olga Kalicka rozstała się z partnerem
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Olga Kalicka rozstała się z partnerem. Aktorka potwierdziła doniesienia mediów

„Kilka miesięcy temu podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu”

Olga Figaszewska 13 grudnia 2021 20:30
Olga Kalicka rozstała się z partnerem
Fot. VIPHOTO/East News

Związek Olgi Kalickiej i Cezarego Nowaka przeszedł do historii. Para po kilku latach zadecydowała o rozstaniu. Informację o kilka godzin temu przekazał serwis Party.pl. Teraz aktorka potwierdziła medialne doniesienia. „Włożyliśmy wiele trudu i pracy w to, żeby być pełną rodziną, ale nie zawsze pomimo chęci i pełnego zaangażowania osiągamy to czego pragniemy”, pisze aktorka. 

Olga Kalicka rozstała się z partnerem

Spełniona mama, aktorka i właścicielka marki RÊVES. Kariera Olgi Kalickiej wciąż się rozwija. Gwiazda zachwyca swoim talentem na ekranie i możemy ją podziwiać w kolejnych produkcjach. Praca to jej pasja i spełnienie, jednak najważniejszą rolą jest macierzyństwo. Pozostałe role zależą od okoliczności i czasu.

„Macierzyństwo zmieniło mnie. Stałam się zupełnie inną kobietą. Z inną dojrzałością, wrażliwością. Wciąż to w sobie zauważam i wiele osób, z którymi się spotykam, też to widzi. Od kiedy urodziłam Aleksia, byłam na kilku castingach. I za każdym razem słyszałam: „To naprawdę ty? Nie poznałam cię, ale się zmieniłaś”. Bo dziecko wiele zmienia. W głowie i w sercu otwiera jakieś inne, zamknięte dotąd szufladki. A wiesz, co mnie bardzo zaskoczyło? Mi się wydawało, że jak się urodzi moje dziecko, to będzie szło takim trybem, jaki ja sobie wymyślę. Coś sobie zaplanuję i będzie tak, jak ja chcę. I nic się w moim życiu nie zmieni. Źle myślałam”, mówiła w rozmowie z Katarzyną Piątkowską dla magazynu VIVA! Mama w 2020 roku.

Aktorka poświęca każdą wolną chwilę swojemu trzyletniemu synkowi, Aleksemu. Chłopczyk jest owocem związku Olgi Kalickiej i Cezarego Nowaka. Para rzadko wypowiadała się na temat swojej relacji. Trzy lata temu aktorka przyjęła oświadczyny ukochanego. Jednak, jak niedawno poinformował serwis Party.pl, powołując się na osobę z bliskiego otoczenia gwiazdy, związek aktorki i Cezarego Nowaka rozpadł się.

„Olga i Cezary nie są już razem od kilku miesięcy, ich drogi się rozeszły. Olga niechętnie dzieli się swoją prywatnością, więc szczegóły rozstania najpewniej zostawi dla siebie”, dowiadujemy się.

Zobacz też: Olga Kalicka: „Macierzyństwo mnie zmieniło. Stałam się inną kobietą”

Olga Kalicka
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Olga Kalicka potwierdziła doniesienia mediów

Olga Kalicka postanowiła zabrać głos w sprawie medialnych doniesień. Aktorka potwierdziła informacje. Gwiazda przyznała, że decyzja o rozstaniu została podjęta kilka miesięcy temu.

„Kochani! ♥️ To będzie dla mnie trudne, bolesne wyznanie. Włożyliśmy wiele trudu i pracy w to, żeby być pełną rodziną, ale nie zawsze pomimo chęci i pełnego zaangażowania osiągamy to czego pragniemy. Kilka miesięcy temu podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu. To co jest niezmienne to to, że kochamy Aleksia najbardziej na świecie i jako jego rodzice zrobimy wszystko by miał cudowne, pełne radości dzieciństwo i wyrósł na mądrego, szczęśliwego człowieka.

Chociaż ta informacja trafiła już do mediów, nie jesteśmy gotowi żeby mówić nic więcej na ten temat. Chcieliśmy Was gorąco prosić o zrozumienie i wsparcie w tej trudnej dla nas sytuacji. #teamwork”, napisała Olga Kalicka. 

Sprawdź też: Olga Kalicka długo nie wiedziała, że zostanie mamą... „Była panika: Boże, co ja zrobię?”

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.