Kuba Badach, VIVA! październik 2017, jamnik
Fot. Adam Pluciński/MOVE
NOWY NUMER

TYLKO U NAS! Kuba Badach: „Wydawało mi się, że facet po trzydziestce już nie czuje motyli w brzuchu’’. Co jeszcze w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!?

Damian Duda 3 października 2017 15:00
Kuba Badach, VIVA! październik 2017, jamnik
Fot. Adam Pluciński/MOVE

 

Kuba Badach oraz Ola Kwaśniewska niechętnie mówią o życiu prywatnym. Para za wszelką cenę chroni swoją prywatność. W najnowszej VIVIE! w rozmowie z Piotrem Najsztubem muzyk opowiedział o swoim małżeństwie.

 

Zobacz też: Gesty pełne czułości, egzotyczne podróże i rajskie widoki. Tak wygląda prywatne życie Kuby Badacha i Oli Kwaśniewskiej

Zobacz też: „Latanie pomaga mi uwolnić się od emocji…”. Beata Jałocha w EKSKLUZYWNYM VIDEO opowiada nam o swojej pasji do latania. Co jeszcze w nowej VIVIE!?

Kuba Badach w VIVIE!

Artysta przyznał, że związek z Olą Kwaśniewską dużo zmienił w jego życiu. Nie wyobrażał sobie, że po trzydziestce będzie miał motyle w brzuchu.

 

— Czy związek z Olą Kwaśniewską i potem ślub to była w Twoim życiu bomba atomowa?

Tak.

 

— Nagle wylądowałeś w jakimś innym świecie. Bałeś się tego?

Wydawało mi się, że facet po trzydziestce już nie czuje motyli w brzuchu... Że to przytrafia się tylko nastolatkom, a potem człowiek się staje coraz bardziej racjonalny, cyniczny.

 

— Wycofany emocjonalnie. Aż tu nagle...

Poczułem je.

 

— Jakieś osiem lat temu. No to zgodnie z tym, co piszą naukowcy o emocjach, zakochanie musiało minąć jakieś pięć lat temu.

Tak piszą? To nie jest mój przypadek. I bardzo mnie to intryguje i zastanawia (...). 

 

— Ola jest muzykalna?

Totalnie. Gdyby nie była, nie bylibyśmy razem. 

 

— Dlaczego?

Nie byłbym w stanie być z kobietą, która „nie słyszy’’ muzyki.

 

— Nawet jak by była olśniewająco piękna, bogata z domu?

Nawet (...).

 

— A jak to jest mieć teścia byłego prezydenta?

Znakomicie.

 

— Nie miał problemu z tym, że masz dosyć niepoważne zajęcie?

Chyba nie, ale bardzo Oli współczułem, gdy po raz pierwszy musiała rodzicom powiedzieć, czym ja się zajmuję. Myślę, że to koszmar dla każdego rodzica — zameldowanie, że „mój chłopak jest muzykiem’’.

 

— Na pewno pije, ćpa, ma napalone fanki...

Dokładnie.

 

Cały rozmowa Piotra Najsztuba z Kubą Badachem do przeczytania w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!, który już od czwartku, 5 października, będzie dostępny w sklepach i kioskach w całej Polsce. A w nim jeszcze Kinga Rusin opowiada o życiowej rewolucji, zmianach w życiu, prawdziwym partnerstwie, relacjach z córkami i walce o puszczę. Cezary Harasimowicz o scenariuszach, które pisze życie. Siostry Zuzanna i Julia Bijoch o miłości, zdradach i rywalizacji.

 

Kinga Rusin, VIVA! październik 2017, okładka
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Niebawem na rynku pojawi się nowy album Kuby Badacha zatytułowany „Oldschool”, premiera już 6 października!

 

Kuba Badach okładka albumu Oldschool
Fot. Materiały prasowe

 

Przeczytaj też: TYLKO U NAS! Agnieszka Woźniak-Starak chce adoptować dziecko?!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.