Kuba Badach, VIVA! październik 2017, jamnik
Fot. Adam Pluciński/MOVE
NOWY NUMER

TYLKO U NAS! Kuba Badach: „Wydawało mi się, że facet po trzydziestce już nie czuje motyli w brzuchu’’. Co jeszcze w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!?

Damian Duda 3 października 2017 15:00
Kuba Badach, VIVA! październik 2017, jamnik
Fot. Adam Pluciński/MOVE

 

Kuba Badach oraz Ola Kwaśniewska niechętnie mówią o życiu prywatnym. Para za wszelką cenę chroni swoją prywatność. W najnowszej VIVIE! w rozmowie z Piotrem Najsztubem muzyk opowiedział o swoim małżeństwie.

 

Zobacz też: Gesty pełne czułości, egzotyczne podróże i rajskie widoki. Tak wygląda prywatne życie Kuby Badacha i Oli Kwaśniewskiej

Zobacz też: „Latanie pomaga mi uwolnić się od emocji…”. Beata Jałocha w EKSKLUZYWNYM VIDEO opowiada nam o swojej pasji do latania. Co jeszcze w nowej VIVIE!?

Kuba Badach w VIVIE!

Artysta przyznał, że związek z Olą Kwaśniewską dużo zmienił w jego życiu. Nie wyobrażał sobie, że po trzydziestce będzie miał motyle w brzuchu.

 

— Czy związek z Olą Kwaśniewską i potem ślub to była w Twoim życiu bomba atomowa?

Tak.

 

— Nagle wylądowałeś w jakimś innym świecie. Bałeś się tego?

Wydawało mi się, że facet po trzydziestce już nie czuje motyli w brzuchu... Że to przytrafia się tylko nastolatkom, a potem człowiek się staje coraz bardziej racjonalny, cyniczny.

 

— Wycofany emocjonalnie. Aż tu nagle...

Poczułem je.

 

— Jakieś osiem lat temu. No to zgodnie z tym, co piszą naukowcy o emocjach, zakochanie musiało minąć jakieś pięć lat temu.

Tak piszą? To nie jest mój przypadek. I bardzo mnie to intryguje i zastanawia (...). 

 

— Ola jest muzykalna?

Totalnie. Gdyby nie była, nie bylibyśmy razem. 

 

— Dlaczego?

Nie byłbym w stanie być z kobietą, która „nie słyszy’’ muzyki.

 

— Nawet jak by była olśniewająco piękna, bogata z domu?

Nawet (...).

 

— A jak to jest mieć teścia byłego prezydenta?

Znakomicie.

 

— Nie miał problemu z tym, że masz dosyć niepoważne zajęcie?

Chyba nie, ale bardzo Oli współczułem, gdy po raz pierwszy musiała rodzicom powiedzieć, czym ja się zajmuję. Myślę, że to koszmar dla każdego rodzica — zameldowanie, że „mój chłopak jest muzykiem’’.

 

— Na pewno pije, ćpa, ma napalone fanki...

Dokładnie.

 

Cały rozmowa Piotra Najsztuba z Kubą Badachem do przeczytania w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!, który już od czwartku, 5 października, będzie dostępny w sklepach i kioskach w całej Polsce. A w nim jeszcze Kinga Rusin opowiada o życiowej rewolucji, zmianach w życiu, prawdziwym partnerstwie, relacjach z córkami i walce o puszczę. Cezary Harasimowicz o scenariuszach, które pisze życie. Siostry Zuzanna i Julia Bijoch o miłości, zdradach i rywalizacji.

 

Kinga Rusin, VIVA! październik 2017, okładka
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Niebawem na rynku pojawi się nowy album Kuby Badacha zatytułowany „Oldschool”, premiera już 6 października!

 

Kuba Badach okładka albumu Oldschool
Fot. Materiały prasowe

 

Przeczytaj też: TYLKO U NAS! Agnieszka Woźniak-Starak chce adoptować dziecko?!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.