Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS! Agnieszka Woźniak-Starak chce adoptować dziecko?!

Olga Figaszewska 8 września 2017 12:00
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak Starak niedawno świętowali pierwszą rocznicę ślubu. Ten związek to spełnienie jej marzeń o trwałej, poważnej, świadomej relacji.  Z Piotrem są nierozłączni i wciąż potrafią się zaskakiwać. Okazuje się, że już niedługo ich rodzina może się powiększyć! Co gwiazda zdradziła nam na ten temat?

Zobacz też: TYLKO U NAS! „Mnie się już wszystkie marzenia spełniły”, Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o swoim małżeńskim życiu

Agnieszka Woźniak-Starak o adopcji dziecka

Stworzenie dobrego związku wymaga wysiłku. Mało kto wierzy, że miłość trwa wiecznie. A to uczucie o niezwykłej wartości. I chociaż w dzisiejszym świecie, łatwo się zakochujemy i jeszcze szybciej odkochujemy, jej udało się znaleźć mężczyznę swojego życia. „Jeśli skupimy się na tym, że chcemy, żeby miłość trwała,  i trafimy na osobę, która chce tego samego co my, widzi w tym wartość, to już połowa sukcesu. Rzecz w tym, aby się dobrać, trafić na siebie, wyjaśnia Beacie Nowickiej gwiazda TVN.  Agnieszka Woźniak-Starak przyznaje, że spełniły się jej już wszystkie marzenia. Do pełni szczęścia brakuje jej... dzieci.

„Myślę, że dzieci są po to, między innymi, żeby trochę przenieść uwagę na nowe życie. Jak się nie ma dzieci, to jest trudniejsze. Nasi bliscy odchodzą i nie zostaje nam nikt…”, zaznacza dziennikarka.

Zobacz też: Agnieszka Woźniak-Starak zdradza nam kulisy powstawania „Azja Express” EKSKLUZYWNE VIDEO

Agnieszka Woźniak-Starak od wielu lat marzy o macierzyństwie. Rok temu udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o najdotkliwszym doświadczeniu w swoim życiu - stracie dziecka. Wraz z byłym mężem nie planowali powiększenia rodziny, ale informacja o ciąży bardzo ich ucieszyła. „Chciałam mieć dziecko, ale poroniłam w szóstym tygodniu. I może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa”, wyznała dziennikarce jednego z magazynów.

W najnowszym wywiadzie VIVY!, Agnieszka Woźniak-Starak wyznała, że nie wyklucza adopcji dziecka. „Można też zawsze dziecko adoptować. Tego też nie wykluczam”, dodaje.

Czy czuje się szczęśliwa? Staram się. Staram się tego nie skopać, bo wszystko można zepsuć. Na szczęście z wiekiem przychodzi jakaś refleksja, człowiek jednak trochę mądrzeje, alleluja! Więc pielęgnuję to szczęście i żyję. Na swoich zasadach”, zakończyła.

Zobacz też: „Najlepsze są wakacje bez planu”, zdradza Agnieszka Woźniak-Starak w nowej VIVIE! EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.