Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS! Agnieszka Woźniak-Starak chce adoptować dziecko?!

Olga Figaszewska 8 września 2017 12:00
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak Starak niedawno świętowali pierwszą rocznicę ślubu. Ten związek to spełnienie jej marzeń o trwałej, poważnej, świadomej relacji.  Z Piotrem są nierozłączni i wciąż potrafią się zaskakiwać. Okazuje się, że już niedługo ich rodzina może się powiększyć! Co gwiazda zdradziła nam na ten temat?

Zobacz też: TYLKO U NAS! „Mnie się już wszystkie marzenia spełniły”, Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o swoim małżeńskim życiu

Agnieszka Woźniak-Starak o adopcji dziecka

Stworzenie dobrego związku wymaga wysiłku. Mało kto wierzy, że miłość trwa wiecznie. A to uczucie o niezwykłej wartości. I chociaż w dzisiejszym świecie, łatwo się zakochujemy i jeszcze szybciej odkochujemy, jej udało się znaleźć mężczyznę swojego życia. „Jeśli skupimy się na tym, że chcemy, żeby miłość trwała,  i trafimy na osobę, która chce tego samego co my, widzi w tym wartość, to już połowa sukcesu. Rzecz w tym, aby się dobrać, trafić na siebie, wyjaśnia Beacie Nowickiej gwiazda TVN.  Agnieszka Woźniak-Starak przyznaje, że spełniły się jej już wszystkie marzenia. Do pełni szczęścia brakuje jej... dzieci.

„Myślę, że dzieci są po to, między innymi, żeby trochę przenieść uwagę na nowe życie. Jak się nie ma dzieci, to jest trudniejsze. Nasi bliscy odchodzą i nie zostaje nam nikt…”, zaznacza dziennikarka.

Zobacz też: Agnieszka Woźniak-Starak zdradza nam kulisy powstawania „Azja Express” EKSKLUZYWNE VIDEO

Agnieszka Woźniak-Starak od wielu lat marzy o macierzyństwie. Rok temu udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o najdotkliwszym doświadczeniu w swoim życiu - stracie dziecka. Wraz z byłym mężem nie planowali powiększenia rodziny, ale informacja o ciąży bardzo ich ucieszyła. „Chciałam mieć dziecko, ale poroniłam w szóstym tygodniu. I może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa”, wyznała dziennikarce jednego z magazynów.

W najnowszym wywiadzie VIVY!, Agnieszka Woźniak-Starak wyznała, że nie wyklucza adopcji dziecka. „Można też zawsze dziecko adoptować. Tego też nie wykluczam”, dodaje.

Czy czuje się szczęśliwa? Staram się. Staram się tego nie skopać, bo wszystko można zepsuć. Na szczęście z wiekiem przychodzi jakaś refleksja, człowiek jednak trochę mądrzeje, alleluja! Więc pielęgnuję to szczęście i żyję. Na swoich zasadach”, zakończyła.

Zobacz też: „Najlepsze są wakacje bez planu”, zdradza Agnieszka Woźniak-Starak w nowej VIVIE! EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.