Gabriela Czernecka 29 listopada 2017 19:00
1/6
Azja Express kontrowersje
Copyright @Facebook @Azja Express 2
1/6

Kto wygra Azja Express 2? O tym dowiemy się już dzisiejszego wieczoru. Finalistami Azja Express 2 są: Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, Marta Wierzbicka i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Michał Piróg i Piotr Czajkowski. Kontrowersje w programie „Azja Express 2” są na porządku dziennym. Program stacji TVN co środę o 21.30 gromadzi tysiące widzów przed telwizorami. Nikogo to jednak nie dziwi, bo 2. sezon „Azja Express” był pełen kontrowersji! 

 

Polecamy: „Zostały same dziewczyny i pedały”. Dlaczego Antoni Pawlicki wyśmiewa orientację Michała Piróga w „Azja Express 2” i czy zyska miano najmniej lubianego uczestnika show?

 

Azja Express 2 pełne kontrowersji

 

Drugi sezon Azja Express nie mógłby się odbyć, gdyby nie kontrowersyjne postaci, wypowiedzi i zachowania. Największą sympatią cieszyły się pary kobiece czyli: Zuzanna i Julia Bijoch, Dorota Gardias i Katarzyna Domeracka czy Marta Wierzbicka i Oliwia Cabaj. Niestety wraz z każdym następnym odcinkiem z programu żegnały się kolejne pary.

 

W tym sezonie wprowadzono jednak pewną zmianę i połączono członków dwóch drużyn, które odpadły. Tak powstała para: Marta Wierzbicka i Stanisław Karpiel-Bułecka, która szybko podbiła serca widzów i internautów. Najbardziej kontrowersyjnymi uczestnikami okazali się być Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, ale chętnie atmosferę na planie podsycał Michał Piróg z Piotrem Czajkowskim. Ostro skrytykowano także niektóre dość odważne wypowiedzi Łukasza Jakóbiaka (który brał udział w programie z Joanną Przetakiewicz).

 

Zobacz również: „Mam nadzieję, że będzie wykluczony i nie będzie pokazywany publicznie zbyt często”. Robert Biedroń otwarcie krytykuje Antoniego Pawlickiego za homofobiczne żarty!

 

Kto wygra Azja Express 2?

 

Dobrnęliśmy właśnie do finałowego odcinka programu. Kto wygra Azja Express 2: Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, Michał Piróg i Piotr Czajkowski, a może Marta Wierzbicka i Stanisław Karpiel-Bułecka? Zostały same dziewczyny i pedały”, „Wolę płakać w swoim BMW niż gdzieś indziej’’ czy „Po co mam mówić, że Paweł z Antkiem sobie robili laskę co chwilę?” to tylko trzy przykładowe cytaty z programu, które wzbudziły największe kontrowersje, ale takich jest jeszcze więcej. Wszystkie najciekawsze znajdziecie w naszej galerii! 

 

Polecamy również:  Starsza siostra Zuzanny Bijoch i jedna z najpiękniejszych uczestniczek drugiej edycji „Azja Express”. Kim jest Julia Bijoch?

oraz: Góral, artysta, spełniony tata, uczestnik „Azja Express”… Stanisław Karpiel-Bułecka jest naprawdę hot! Zobaczcie te zdjęcia!

2/6
Azja Express 2, kontrowersje, finał Azja Express 2
Copyright @Facebook @Azja Express TVN
2/6

Oto finaliści drugiej edycji programu Azja Express: Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, Marta Wierzbicka i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Michał Piróg i Piotr Czajkowski. Kto z nich zwycięży program? W ubiegłorocznej edycji zwyciężyli najbardziej kontrowersyjni uczestnicy, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski Czy w takim razie Azja Express 2 wygra Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz? To właśnie oni uznawani są za uczestników, którzy nie bali się mocnych słów. „Kaśka i Dorota robią nas z balona, bo ich cyce... Michał, Michał, pokaż rogal, jak cię w du*ę ubodzie…”, mówił w jednym z odcinków  z rozbawieniem Antoni Pawlicki. Po czasie jednak doszedł do wniosku, że jego słowa mogą zostać odebrane negatywnie: „No ale o co chodzi, przecież to pedał. Jest gejem, zabrał chłopaka, to czego się spodziewał?”, próbował się reflektować. 

 

Polecamy: „Zostały same dziewczyny i pedały”. Dlaczego Antoni Pawlicki wyśmiewa orientację Michała Piróga w „Azja Express 2” i czy zyska miano najmniej lubianego uczestnika show?

3/6
Azja Express 2, kontrowersje, finał Azja Express 2
Copyright @Facebook @Azja Express TVN
3/6

 

„W momencie, gdy odpadli górale, chłopaki mówili: „Teraz to już jest najgorzej, bo zostały same dziewczyny i pedały. Ja się tak zastanawiam, czy ja powinien być takim samym idiotą jak oni i powiedzieć po tym komentarzu: „No, słuchajcie dziewczyny, zostałyście tylko wy, pedały i p*zdy”, wyznał Michał Piróg, cytując słowa Antoniego Pawlickiego i Pawła Ławrynowicza.

 

Jakoś tak się złożyło, że podzielili się homosie i hetero. Homosie założyli czerwone gacie, a my, heterycy białe. Więc pomyślałem, że będzie walka między homosiami a hetreo. Ja nie mam kłopotu z tolerancją, mam brata geja”, zadeklarował w jednym z odcinków Paweł Ławrynowicz. 

 

Polecamy: „Mam nadzieję, że będzie wykluczony i nie będzie pokazywany publicznie zbyt często”. Robert Biedroń otwarcie krytykuje Antoniego Pawlickiego za homofobiczne żarty!

oraz: „Zostały same dziewczyny i pedały”. Dlaczego Antoni Pawlicki wyśmiewa orientację Michała Piróga w „Azja Express 2” i czy zyska miano najmniej lubianego uczestnika show?

4/6
Azja Express 2, kontrowersje, finał Azja Express 2
Copyright @Facebook @Azja Express TVN
4/6

To prawdopodobnie jedna z najsympatyczniejszych par w programie Azja Express. Marta Wierzbicka i Stanisław Karpiel-Bułecka świetnie odnaleźli się w nowej sytuacji i szybko okrzyknięto ich jedną z najsympatyczniejszych par w programie. Skandali z ich udziałem nie było, za to koledzy, którzy znaleźli się z nimi w finale w pełni wyrównali poziom.  „Nie wiedząc nic ani na temat Piotrka Czaykowskiego, ani Łukasza Jakóbiaka, nazywa się kogoś „pe*ałem”. To jest słabe. Po pierwsze, jakie to ma znaczenie? Warto byłoby wiedzieć, czy tak jest faktycznie. A jeżeli już chcesz mówić, to najpierw się upewnij. Ja uważam, że nie należy o takich rzeczach mówić, tak samo jak nie mówi się na wizji o tym, że ktoś zdradza swoją dziewczynę. Po co mam mówić, że Paweł z Antkiem sobie robili laskę co chwilę?”, mówił choćby Michał Piróg.

 

Polecamy: „Jest wrednym typem! Program obnażył jego prawdziwy charakter”. Internauci nie zostawili na Michale Pirógu suchej nitki po ostatnim odcinku „Azja Express”!?

5/6
Azja Express 2, kontrowersje, finał Azja Express 2
Copyright @Facebook @Azja Express TVN
5/6

„Dlaczego ty zamykasz oczy na światło tego świata? Ja niestety, nie uczyłem się na błędach innych, którzy mi mówili, że pieniądze szczęścia nie dają. Ale nadal wolę płakać w swoim BMW niż gdzieś indziej”, mówił w jednym z odcinków Łukasz Jakóbiak. Jego słowa wzbudziły spore kontrowersje, ale i tak nie przebił konfliktu Michała Piróga i Antoniego Pawlickiego.

 

Tancerz postanowił nie tylko napiętnować postawę Antoniego Pawlickiego, lecz także wbił mu szpilę i stwierdził, że choć „o pewnych rzeczach nie wypada mówić na wizji”, to aktor i jego partner Paweł Ławrynowicz w programie „robili sobie laskę co chwilę”. Dodał także, że słowa, które miał wypowiedzieć Pawlicki („po odpadnięciu górali z programu zostały w nim same dziewczyny i pedały”), dotyczył również Piotra Czaykowskiego i Łukasza Jakóbiaka, którzy nie wypowiedzieli się nigdy na temat swojej orientacji seksualnej. Panowie swoje negatywne komentarze wobec siebie przenieśli także na łamy Instagrama.

 

Polecamy: TYLKO U NAS! „Lepiej być gejem niż kretynem”, Michał Piróg o homofobii i o tym ile razy dostał za bycie gejem…

6/6
Azja Express 2, kontrowersje, finał Azja Express 2
Copyright @Facebook @Azja Express TVN
6/6

Mówi się, że aby podnieść oglądalność programu do ostatecznej walki dojdzie między tymi dwoma parami, czyli Michałem Pirógiem i Piotrem Czajkowskim oraz Antonim Pawlickim i Pawłem Ławrynowiczem. Kto wygra Azja Express 2? Dowiemy się już dziś wieczorem!

 

Polecamy: Wojna czy gra pozorów na potrzeby show? Konflikt Michała Piróga i Antoniego Pawlickiego w „Azja Express” zasłużył na miano medialnej farsy

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!