Gabriela Czernecka 29 listopada 2017 19:00
1/6
Azja Express kontrowersje
Copyright @Facebook @Azja Express 2
1/6

Kto wygra Azja Express 2? O tym dowiemy się już dzisiejszego wieczoru. Finalistami Azja Express 2 są: Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, Marta Wierzbicka i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Michał Piróg i Piotr Czajkowski. Kontrowersje w programie „Azja Express 2” są na porządku dziennym. Program stacji TVN co środę o 21.30 gromadzi tysiące widzów przed telwizorami. Nikogo to jednak nie dziwi, bo 2. sezon „Azja Express” był pełen kontrowersji! 

 

Polecamy: „Zostały same dziewczyny i pedały”. Dlaczego Antoni Pawlicki wyśmiewa orientację Michała Piróga w „Azja Express 2” i czy zyska miano najmniej lubianego uczestnika show?

 

Azja Express 2 pełne kontrowersji

 

Drugi sezon Azja Express nie mógłby się odbyć, gdyby nie kontrowersyjne postaci, wypowiedzi i zachowania. Największą sympatią cieszyły się pary kobiece czyli: Zuzanna i Julia Bijoch, Dorota Gardias i Katarzyna Domeracka czy Marta Wierzbicka i Oliwia Cabaj. Niestety wraz z każdym następnym odcinkiem z programu żegnały się kolejne pary.

 

W tym sezonie wprowadzono jednak pewną zmianę i połączono członków dwóch drużyn, które odpadły. Tak powstała para: Marta Wierzbicka i Stanisław Karpiel-Bułecka, która szybko podbiła serca widzów i internautów. Najbardziej kontrowersyjnymi uczestnikami okazali się być Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, ale chętnie atmosferę na planie podsycał Michał Piróg z Piotrem Czajkowskim. Ostro skrytykowano także niektóre dość odważne wypowiedzi Łukasza Jakóbiaka (który brał udział w programie z Joanną Przetakiewicz).

 

Zobacz również: „Mam nadzieję, że będzie wykluczony i nie będzie pokazywany publicznie zbyt często”. Robert Biedroń otwarcie krytykuje Antoniego Pawlickiego za homofobiczne żarty!

 

Kto wygra Azja Express 2?

 

Dobrnęliśmy właśnie do finałowego odcinka programu. Kto wygra Azja Express 2: Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, Michał Piróg i Piotr Czajkowski, a może Marta Wierzbicka i Stanisław Karpiel-Bułecka? Zostały same dziewczyny i pedały”, „Wolę płakać w swoim BMW niż gdzieś indziej’’ czy „Po co mam mówić, że Paweł z Antkiem sobie robili laskę co chwilę?” to tylko trzy przykładowe cytaty z programu, które wzbudziły największe kontrowersje, ale takich jest jeszcze więcej. Wszystkie najciekawsze znajdziecie w naszej galerii! 

 

Polecamy również:  Starsza siostra Zuzanny Bijoch i jedna z najpiękniejszych uczestniczek drugiej edycji „Azja Express”. Kim jest Julia Bijoch?

oraz: Góral, artysta, spełniony tata, uczestnik „Azja Express”… Stanisław Karpiel-Bułecka jest naprawdę hot! Zobaczcie te zdjęcia!

2/6
Azja Express 2, kontrowersje, finał Azja Express 2
Copyright @Facebook @Azja Express TVN
2/6

Oto finaliści drugiej edycji programu Azja Express: Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, Marta Wierzbicka i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Michał Piróg i Piotr Czajkowski. Kto z nich zwycięży program? W ubiegłorocznej edycji zwyciężyli najbardziej kontrowersyjni uczestnicy, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski Czy w takim razie Azja Express 2 wygra Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz? To właśnie oni uznawani są za uczestników, którzy nie bali się mocnych słów. „Kaśka i Dorota robią nas z balona, bo ich cyce... Michał, Michał, pokaż rogal, jak cię w du*ę ubodzie…”, mówił w jednym z odcinków  z rozbawieniem Antoni Pawlicki. Po czasie jednak doszedł do wniosku, że jego słowa mogą zostać odebrane negatywnie: „No ale o co chodzi, przecież to pedał. Jest gejem, zabrał chłopaka, to czego się spodziewał?”, próbował się reflektować. 

 

Polecamy: „Zostały same dziewczyny i pedały”. Dlaczego Antoni Pawlicki wyśmiewa orientację Michała Piróga w „Azja Express 2” i czy zyska miano najmniej lubianego uczestnika show?

3/6
Azja Express 2, kontrowersje, finał Azja Express 2
Copyright @Facebook @Azja Express TVN
3/6

 

„W momencie, gdy odpadli górale, chłopaki mówili: „Teraz to już jest najgorzej, bo zostały same dziewczyny i pedały. Ja się tak zastanawiam, czy ja powinien być takim samym idiotą jak oni i powiedzieć po tym komentarzu: „No, słuchajcie dziewczyny, zostałyście tylko wy, pedały i p*zdy”, wyznał Michał Piróg, cytując słowa Antoniego Pawlickiego i Pawła Ławrynowicza.

 

Jakoś tak się złożyło, że podzielili się homosie i hetero. Homosie założyli czerwone gacie, a my, heterycy białe. Więc pomyślałem, że będzie walka między homosiami a hetreo. Ja nie mam kłopotu z tolerancją, mam brata geja”, zadeklarował w jednym z odcinków Paweł Ławrynowicz. 

 

Polecamy: „Mam nadzieję, że będzie wykluczony i nie będzie pokazywany publicznie zbyt często”. Robert Biedroń otwarcie krytykuje Antoniego Pawlickiego za homofobiczne żarty!

oraz: „Zostały same dziewczyny i pedały”. Dlaczego Antoni Pawlicki wyśmiewa orientację Michała Piróga w „Azja Express 2” i czy zyska miano najmniej lubianego uczestnika show?

4/6
Azja Express 2, kontrowersje, finał Azja Express 2
Copyright @Facebook @Azja Express TVN
4/6

To prawdopodobnie jedna z najsympatyczniejszych par w programie Azja Express. Marta Wierzbicka i Stanisław Karpiel-Bułecka świetnie odnaleźli się w nowej sytuacji i szybko okrzyknięto ich jedną z najsympatyczniejszych par w programie. Skandali z ich udziałem nie było, za to koledzy, którzy znaleźli się z nimi w finale w pełni wyrównali poziom.  „Nie wiedząc nic ani na temat Piotrka Czaykowskiego, ani Łukasza Jakóbiaka, nazywa się kogoś „pe*ałem”. To jest słabe. Po pierwsze, jakie to ma znaczenie? Warto byłoby wiedzieć, czy tak jest faktycznie. A jeżeli już chcesz mówić, to najpierw się upewnij. Ja uważam, że nie należy o takich rzeczach mówić, tak samo jak nie mówi się na wizji o tym, że ktoś zdradza swoją dziewczynę. Po co mam mówić, że Paweł z Antkiem sobie robili laskę co chwilę?”, mówił choćby Michał Piróg.

 

Polecamy: „Jest wrednym typem! Program obnażył jego prawdziwy charakter”. Internauci nie zostawili na Michale Pirógu suchej nitki po ostatnim odcinku „Azja Express”!?

5/6
Azja Express 2, kontrowersje, finał Azja Express 2
Copyright @Facebook @Azja Express TVN
5/6

„Dlaczego ty zamykasz oczy na światło tego świata? Ja niestety, nie uczyłem się na błędach innych, którzy mi mówili, że pieniądze szczęścia nie dają. Ale nadal wolę płakać w swoim BMW niż gdzieś indziej”, mówił w jednym z odcinków Łukasz Jakóbiak. Jego słowa wzbudziły spore kontrowersje, ale i tak nie przebił konfliktu Michała Piróga i Antoniego Pawlickiego.

 

Tancerz postanowił nie tylko napiętnować postawę Antoniego Pawlickiego, lecz także wbił mu szpilę i stwierdził, że choć „o pewnych rzeczach nie wypada mówić na wizji”, to aktor i jego partner Paweł Ławrynowicz w programie „robili sobie laskę co chwilę”. Dodał także, że słowa, które miał wypowiedzieć Pawlicki („po odpadnięciu górali z programu zostały w nim same dziewczyny i pedały”), dotyczył również Piotra Czaykowskiego i Łukasza Jakóbiaka, którzy nie wypowiedzieli się nigdy na temat swojej orientacji seksualnej. Panowie swoje negatywne komentarze wobec siebie przenieśli także na łamy Instagrama.

 

Polecamy: TYLKO U NAS! „Lepiej być gejem niż kretynem”, Michał Piróg o homofobii i o tym ile razy dostał za bycie gejem…

6/6
Azja Express 2, kontrowersje, finał Azja Express 2
Copyright @Facebook @Azja Express TVN
6/6

Mówi się, że aby podnieść oglądalność programu do ostatecznej walki dojdzie między tymi dwoma parami, czyli Michałem Pirógiem i Piotrem Czajkowskim oraz Antonim Pawlickim i Pawłem Ławrynowiczem. Kto wygra Azja Express 2? Dowiemy się już dziś wieczorem!

 

Polecamy: Wojna czy gra pozorów na potrzeby show? Konflikt Michała Piróga i Antoniego Pawlickiego w „Azja Express” zasłużył na miano medialnej farsy

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?