Weronika Kostyra 19 października 2017 13:30
1/10
Joanna Przetakiewicz
Copyright @East News
1/10

 

Joanna Przetakiewicz postanowiła zerwać niedawno z wizerunkiem bizneswoman. Najpierw postanowiła wyjechać do Indii i wziąć udział w show „Azja Express”. Później zaskoczyła wszystkich swoją decyzją o odważnej sesji w magazynie „Playboy”.

 

Joanna Przetakiewicz o kobiecości

Projektantka mody i właścicielka marki „La Mania” jest bardzo zapracowaną osobą. Przy każdej okazji podkreśla jednak, że to rodzina i przyjaciele są dla niej najważniejsi, a w każdej sytuacji nigdy nie zapomina, że jest przede wszystkim kobietą! W niedawnym wywiadzie dla VIVY! powiedziała, czym jest dla niej kobiecość: „Lubię flirtować z całym otoczeniem, nie krępuję się swojej seksualności, kobiecości i jestem absolutnie świadoma swoich cech charakteru. Sztuczna skromność w tym wypadku, to głupota. Kiedy kobieta jest pewna siebie, to dodaje jej nieprawdopodobnie dużo atrakcyjności. (…) To pewna cecha osobowości, bardzo silna, której kobiety powinny się uczyć.  Często zapominają jak uwodzić facetów, jak flirtować z całym otoczeniem. A to jest bardzo ważne, żebyśmy myślały o naszej zmysłowości, seksualności i potrzebach”.

 

Kiedy pojawiła się możliwość wyjazdu do Azji lub pozowania w magazynie dla panów, nie wahała się ani chwili, „w życiu trzeba podejmować wyzwania i ryzyko. Trzeba czasami opuścić swoją strefę komfortu, żeby móc doświadczyć czegoś nowego”, mówiła nam w wywiadzie.

 

A jak Joanna Przetakiewicz wyglądała wcześniej, zanim znalazła się na językach wszystkich dzięki „Azja Express”? Zapraszamy do galerii!

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! „Zawsze opalam się topless”, czyli co o nagości i sesji do Playboya powiedziała nam Joanna Przetakiewicz?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.