Agent Gwiazdy, finał
Fot. Instagram @misiekkoterski, Instagram @mariasadowska, Instagram @damiankordas
Z OSTATNIEJ CHWILI

Misiek Koterski, Marysia Sadowska czy Damian Kordas? Już wiadomo, kto jest Agentem!

Kto był tym czarnym charakterem czwartej edycji show?

Gabriela Czernecka 22 maja 2019 21:52
Agent Gwiazdy, finał
Fot. Instagram @misiekkoterski, Instagram @mariasadowska, Instagram @damiankordas

Kto był Agentem w programie Agent Gwiazdy 2019, a kto tylko udawał, że nim jest, mieszał i rozpraszał innych uczestników? Kto zwycięży Agent Gwiazdy 4? Te pytania zadawali sobie wszyscy fani show w ciągu minionych dwunastu tygodni. Do finału Agenta ostatecznie dotarli: Damian Kordas, Michał Koterski i Maria Sadowska. Choć do samego końca nie było wiadomo, kto jest Agentem, większość typowała, że jest nim Maria, a na zwycięzcę programu obstawiano Damiana Kordasa. Czy te przewidywania się sprawdziły?

Kto był Agentem w Agent Gwiazdy 4?

Wyniki finału Agenta Gwiazdy 4 budzą wielkie emocje. Nikogo to jednak nie dziwi, bowiem na pytanie kto jest agentem próbowali odpowiedzieć nie tylko uczestnicy, ale i widzowie. Dzisiejszy odcinek finałowy wszystko wyjaśnił! Tego wieczoru zobaczyliśmy wszystkich uczestników tej edycji show: Andrzej Gołota, Viktor Mrozik, Damian Kordas, Rafał Jonkisz, Angelika Mucha, Edyta Górniak, Maria Sadowska, Aleksander Doba, Agata Nizińska, Viola Kołakowska, Krystyna Czubówna, Michał Koterski, Mariola Gołota i Katarzyna Wołejnio.

Do finałowego odcinka dotarło trzech uczestników: Damian Kordas, Misiek Koterski i Maria Sadowska. Do samego końca trudno było jednak jednoznacznie stwierdzić, kto jest Agentem. Teraz już wiadomo. Agentem była Marysia Sadowska!, która od samego początku manipulowała grupą. „Wszystko szło zgodnie z moim planem”, wyznała. I faktycznie, to ona namówiła uczestników na skok na bungee w pierwszym odcinku. W każdym kolejnym zadaniu było podobnie. Znów to Marysia wystartowała jako pierwsza, dzięki czemu miała możliwość sterowania uczestnikami. „Dało mi to świetną wymówkę. Mogłam powiedzieć, że szukałam krzyżyków zaznaczonych na mapie i to dlatego spędziłam tam tyle czasu”, powiedział Agent 4. edycji show, Marysia Sadowska.

Wygląda na to, że niewiele osób zdawało sobie sprawę, że niemal każde zadanie było rozgrywane przez Agenta. „Zakłócałam połączenie wszystkim, ale to przecież mógł być wiatr przy paralotni. Kolejne zrządzenie losu”, wyjawia szczegóły jednego z wyzwań Sadowska. Następne zadanie, tym razem związane z odmierzaniem wody nie było skomplikowane, ale mimo wszystko Marii udało się tak namieszać, że ostatecznie nie zostało ono wykonane. „Dla mnie było to jasne, że jedynym sposobem na rozwiązanie tego zadania jest jakiś wzór matematyczny”, wyznała Maria, której udało się w międzyczasie schować linijkę, która z pewnością ułatwiłaby wszystkim wykonanie zadania. „Wystarczyło znać wzór na objętość prostopadłościanu” , skomentowała nieporadność uczestników Kinga Rusin.

Kto jest Agentem - Maria Sadowska

Co ciekawe, w tym zadaniu Rafał Jonkisz próbował przyłapać Marię na tym, że jest Agentem, podając inny wynik tego, ile litrów znajduje się w baniaku, ale Maria była czujna i ostatecznie sprawiła, że Rafał zrezygnował z typowania jej na Agenta. Kolejne zadanie dotyczyło orientacji - Maria była w grupie z Katarzyną Wołejnio i Violą Kołakowską, które kompletnie nie zwróciły uwagi na to, jak Agent nimi manipuluje. Następne polegało na zebraniu buteleczek o największej wartości. Okazuje się, że Marysia od samego początku wiedziała, w których buteleczkach znajduje się największa, a w której najmniejsza suma, czyli minus pięć tysięcy złotych. „Straciliśmy ponad 12 tysięcy, nie pozwoliłam zarobić grupie 60 tysięcy”, wyjawia Marysia.

To tylko kilka przykładów tego, jak Marysi Sadowskiej jako Agentowi udało się oszukać grupę. „To był chyba nie tylko najbardziej ekstremalny, ale najbardziej emocjonujący program”, podsumowała 4. edycję show Kinga Rusin. A kto zwyciężył Agent Gwiazdy 4?

Kto wygrał Agent Gwiazdy 4?

Musimy przyznać, że Marysia Sadowska Agentem była naprawdę świetnym, a komu udało się ją wytypować i zwyciężyć show? Przypomnijmy, że do finału dotarli Misiek Koterski i Damian Kordas. Zwycięzcą czwartej edycji Agent Gwiazdy został Damian Kordas! Spodziewaliście się tego?!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#agentgwiazdytvn #agentgwiazdy #mariasadowska #misiekkoterski #damiankordas Finałowa trójka! Zaczynamy!

Post udostępniony przez Maria Sadowska (@mariasadowska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.