Harry i Meghan wyjście
Fot. Christopher Peterson / SplashNews.com/East News
króLEWSKIE ŻYCIE

Meghan i Harry w Nowym Jorku. Para w pierwszym wspólnym wyjściu po narodzinach Lilibet!

Małżeństwo chętnie rozdawało uśmiechy. Zobaczcie, jak się prezentowali!

Gabriela Czernecka 23 września 2021 16:29
Harry i Meghan wyjście
Fot. Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Meghan i Harry pierwszy raz publicznie od narodzin córeczki Lilibet. Kilka dni temu informowaliśmy, że książęca para Sussex odwiedzi Nowy Jork. Para ma zamiar wziąć w najbliższą sobotę udział w uroczystej gali, promoującej szczepionki na koronawirusa. Jak się okazuje, małżeństwo już poleciało do Nowego Jorku, gdzie spotkało się z burmistrzem miasta Billem de Blasio i gubernatorem stanu Nowy Jork. Poznajcie szczegóły. 

Meghan i Harry pierwszy raz publicznie od narodzin córki

Książęca para Sussex choć nie pełni już pełnoprawnych funkcji w rodzinie królewskiej, to wciąż pozostaje w kręgu zainteresowań prasy. Nie ma wątpliwości, że para robi, co może, by pozostać w zasięgu mediów. Małżeństwo założyło własną fundację, nawiązało współpracę z platformą Netflix, stworzyło własną firmę producencką. Harry rozpoczął przygotowania do publikacji własnych książek w formie pamiętników, a Meghan rozważa reżyserię filmu o księżnej Dianie. Para oczywiście nadal chętnie opowiada o powodach swojej decyzji dotyczącej odejścia z rodziny królewskiej i porzucenia obowiązków. Właśnie za ich chętne dzielenie się „nowym życiem” zostali docenieni przez magazyn Time, któruy umieścił ich na liście 100. najbardziej wpływowych osób na świecie.

Zobacz: Nie tylko Meghan i Harry. Członkowie rodzin królewskich chętnie pozują na okładkach znanych magazynów

Dzięki temu fani Meghan i Harry'ego mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć parę razem na zdjęciach. Dotychczas para unikała publicznych wystąpień. Harry brał udział w różnych projektach, ale najczęściej łączył się z gośćmi przez wideorozmowy, z kolei Meghan widziana była jedynie na krótkim filmiku, który nagrała z okazji swoich 40. urodzin. 

Teraz para po raz pierwszy pokazała się publicznie od czasu narodzin córki, która przyszła na świat w czerwcu tego roku. Książęca para Sussex odwiedziła World Trade Centre znajdujące się w Nowym Jorku. Książę Harry i księżna Meghan spotkali się z burmistrzem miasta, Billem de Blasio i gubernatorem stanu Nowy Jork, Kathy Hochul. Wszyscy zwiedzili obserwatorium znajdujące się na piętrach 100-102 One World Trade Centre.

Zobacz: Księżna Meghan na czerwonym dywanie u boku męża. To będzie pierwsze publiczne wyjście pary od narodzin córki! 

Meghan i Harry w Nowym Jorku

Para spotkała się również z pierwszą damą Nowego Jorku, żoną pana de Blasio, Chirlane McCray oraz ich synem, Dante de Blasio. Małżeństwo na spotkanie z nowojorskimi gośćmi chętnie pozowało do zdjęć. Tradycyjnie, jak podczas niemal każdego publicznego wystąpienia para trzymała się za ręce. Książę Harry postawił na idealnie skrojony granatowy garnitur oraz białą koszulę. Księżna Meghan z kolei miała na sobie klasyczną stylizację w odcieniach granatu - eleganckie spodnie z rozszerzanymi nogawkami, ciemny golf oraz wełniany płaszcz. Look dopełniały gładko zaczesane włosy. Trzeba przyznać, że kilka miesięcy po drugim porodzie Meghan wyglądała naprawdę zjawiskowo. Zobaczcie, jak się prezentowali. 

księżna Meghan stylizacja 2021
Fot. Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

książę Harry i księżna Meghan 2021 NOwy Jork
Fot. Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

księżna Meghan 2021 stylizacja
Fot. Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

książę Harry i księżna Meghan 2021
Fot. Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.