O NICH JEST GŁOŚNO

Księżna Kate i księżna Meghan pojawiły się na trybunach Wimbledonu!

Uciszą plotki o konflikcie?

Olga Figaszewska 13 lipca 2019 15:48

O narastającym konflikcie między Kate i Meghan mówi się od prawie dwóch lat. Podobno żony Williama i Harry'ego nie pałają do siebie sympatią. Czy najnowsze zdjęcia uciszą spekulacje na temat ich relacji? Księżne pojawiły się na finale Wimbledonu, by obejrzeć pojedynek Sereny Williams i Simony Halep.

Księżna Kate i księżna Meghan nie mają konfliktu?! 

Ich zachowanie poddawane jest dokładnej analizie. Co tym razem na podstawie zachowania Kate i Meghan odczytają eksperci od mowy ciała? Jedno jest pewne. Wyglądają jak najlepsze przyjaciółki! Wymieniały się spostrzeżeniami i uśmiechały się do siebie. Na trybunach pojawiła się także siostra księżnej Kate. Pippa zajęła miejsce obok żony księcia Harry'ego.    

Uwagę przyciągają stroje księżnych. Meghan postawiła na klasyczną białą koszulę i plisowaną spódnicę Hugo Boss w stonowanych odcieniach. Całą stylizację dopełniała kremowa torebka od Stelli McCartney. Z kolei księżna Kate zachwyciła po raz kolejny ciemnozieloną kreacją od  Dolce & Gabbana, którą miała na sobie dwa lata temu podczas podróży do Kanady.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.