O NICH JEST GŁOŚNO

Księżna Kate i księżna Meghan pojawiły się na trybunach Wimbledonu!

Uciszą plotki o konflikcie?

Olga Figaszewska 13 lipca 2019 15:48

O narastającym konflikcie między Kate i Meghan mówi się od prawie dwóch lat. Podobno żony Williama i Harry'ego nie pałają do siebie sympatią. Czy najnowsze zdjęcia uciszą spekulacje na temat ich relacji? Księżne pojawiły się na finale Wimbledonu, by obejrzeć pojedynek Sereny Williams i Simony Halep.

Księżna Kate i księżna Meghan nie mają konfliktu?! 

Ich zachowanie poddawane jest dokładnej analizie. Co tym razem na podstawie zachowania Kate i Meghan odczytają eksperci od mowy ciała? Jedno jest pewne. Wyglądają jak najlepsze przyjaciółki! Wymieniały się spostrzeżeniami i uśmiechały się do siebie. Na trybunach pojawiła się także siostra księżnej Kate. Pippa zajęła miejsce obok żony księcia Harry'ego.    

Uwagę przyciągają stroje księżnych. Meghan postawiła na klasyczną białą koszulę i plisowaną spódnicę Hugo Boss w stonowanych odcieniach. Całą stylizację dopełniała kremowa torebka od Stelli McCartney. Z kolei księżna Kate zachwyciła po raz kolejny ciemnozieloną kreacją od  Dolce & Gabbana, którą miała na sobie dwa lata temu podczas podróży do Kanady.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.