W tym roku króluje tam… kolor niebieski!

Marcin Brzeziński 19 czerwca 2019 11:59

Po uroczystym i bardzo oficjalnym przyjęciu w zamku Windsor, na którym obecne były pary królewskie z Hiszpanii i Holandii, księżnej Kate należało się trochę rozrywki. Wybrała się więc na otwarcie najważniejszego towarzyskiego wydarzenia w Wielkiej Brytanii jakim są bez wątpienia wyścigi Royal Ascot. Z powody złej powody nie mogła skorzystać z odkrytego powozu, ale jej stylizację w pierwszym dniu wyścigów trzeba uznać za klasykę letniej elegancji.

Niebieski, kolor królewski

Księżna Cambridge pojawiła się w Ascot w niebieskiej, koronkowej sukience Elie Saab. Na głowie miała jasnoniebieski fascynator Philipa Treacy spod którego wystawał sporych rozmiarów niebieski kwiat. Do tej stylizacji księżna Kate dodała małą torebeczkę i diamentowo-topazowe kolczyki Kiki McDonough. Co ciekawe w niebieskich strojach tego dnia pojawiły się również księżniczki Beatrice i Eugenia, Zara Tindall i… królowa Elżbieta II. Czyżby ten kolor stał się przebojem sezonu towarzyskiego w Wielkiej Brytanii? 

1/5
Księżna Kate i książę William w Ascot 2019
Copyright @East News
1/5

Księżna Kate i książę William na wyścigach w Royal Ascot.

2/5
Księżna Kate w Ascot 2019
Copyright @East News
2/5

Księżna Kate wystąpiła w niebieskiej, koronkowej sukience Elie Saab.

3/5
Księżna Kate w Ascot 2019
Copyright @East News
3/5

Do swojej kreacji dodała fascynator Philipa Treacy i diamentowo-topazowe kolczyki Kiki McDonough.

4/5
Księżna Kate w Ascot 2019
Copyright @East News
4/5

Podoba Wam się niebieska stylizacja księżnej Kate?

5/5
księżniczka Eugenia królowa Elżbieta IIe w Ascot 2019
Copyright @East News
5/5

W niebieskich kreacjach wystąpiły również księżniczka Beatrice i królowa Elżbieta II.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.