W tym roku króluje tam… kolor niebieski!

Marcin Brzeziński 19 czerwca 2019 11:59

Po uroczystym i bardzo oficjalnym przyjęciu w zamku Windsor, na którym obecne były pary królewskie z Hiszpanii i Holandii, księżnej Kate należało się trochę rozrywki. Wybrała się więc na otwarcie najważniejszego towarzyskiego wydarzenia w Wielkiej Brytanii jakim są bez wątpienia wyścigi Royal Ascot. Z powody złej powody nie mogła skorzystać z odkrytego powozu, ale jej stylizację w pierwszym dniu wyścigów trzeba uznać za klasykę letniej elegancji.

Niebieski, kolor królewski

Księżna Cambridge pojawiła się w Ascot w niebieskiej, koronkowej sukience Elie Saab. Na głowie miała jasnoniebieski fascynator Philipa Treacy spod którego wystawał sporych rozmiarów niebieski kwiat. Do tej stylizacji księżna Kate dodała małą torebeczkę i diamentowo-topazowe kolczyki Kiki McDonough. Co ciekawe w niebieskich strojach tego dnia pojawiły się również księżniczki Beatrice i Eugenia, Zara Tindall i… królowa Elżbieta II. Czyżby ten kolor stał się przebojem sezonu towarzyskiego w Wielkiej Brytanii? 

1/5
Księżna Kate i książę William w Ascot 2019
Copyright @East News
1/5

Księżna Kate i książę William na wyścigach w Royal Ascot.

2/5
Księżna Kate w Ascot 2019
Copyright @East News
2/5

Księżna Kate wystąpiła w niebieskiej, koronkowej sukience Elie Saab.

3/5
Księżna Kate w Ascot 2019
Copyright @East News
3/5

Do swojej kreacji dodała fascynator Philipa Treacy i diamentowo-topazowe kolczyki Kiki McDonough.

4/5
Księżna Kate w Ascot 2019
Copyright @East News
4/5

Podoba Wam się niebieska stylizacja księżnej Kate?

5/5
księżniczka Eugenia królowa Elżbieta IIe w Ascot 2019
Copyright @East News
5/5

W niebieskich kreacjach wystąpiły również księżniczka Beatrice i królowa Elżbieta II.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.