Te zdjęcia pokazują, jak jest naprawdę

Gabriela Czernecka 21 czerwca 2019 12:44

O czwartej ciąży księżnej Kate plotkuje się od kilku miesięcy. Choć książęca para Cambridge jest obecnie rodzicami trójki dzieci - księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louise'a, to internauci z niecierpliwością oczekują na kolejne wspaniałe wiadomości. Księżna wielokrotnie powtarzała, że chciałaby mieć dużą rodzinę. Nic dziwnego, że wszyscy liczą na to, że ta niebawem znów się powiększy. Okazuje się, że fani już dopatrzyli się ciążowego brzuszka u Kate! Te zdjęcia mają ujawniać, jak jest naprawdę.  

Czwarta ciąża Kate

Kilka dni temu księżna Kate wzięła udział w wyścigach Royal Ascot i... nikt nie mógł oderwać od niej wzroku. Księżna zaprezentowała się w niebieskiej koronkowej sukience Elie Saab. Na głowie miała jasnoniebieski fascynator Philipa Treacy spod którego wystawał sporych rozmiarów niebieski kwiat. Do tego żona Williama dobrała małą torebkę i diamentowo-topazowe kolczyki Kiki McDonough. Całość wyglądała naprawdę spektakularnie! Nic dziwnego, że wszyscy mówili o jej kreacji, ale okazuje się, że nie tylko ona była przedmiotem plotek. 

Internauci dokładnie przyjrzeli się sylwetce Kate i dopatrzyli się u niej... nieco większego brzuszka. Niektórzy piszą wprost, że marszczona kreacja ukrywa rosnący ciążowy brzuszek. Niektóre zagraniczne media już podchwyciły temat i pojawiły się pytania czy Kate spodziewa się czwartego dziecka. Argumentem potwierdzającym ich teorię ma być fakt, że księżna delikatnie zasłaniała swój brzuszek torebką. Taki trik stosowała, będąc zarówno w drugiej, jak i trzeciej ciąży. Czy teoria fanów ma jakiekolwiek odzwierciedlenie w rzeczywistości?

Przypomnijmy, że księżna wielokrotnie powtarzała, że chciałaby mieć wielką rodzinę. Obecnie zajmowanie się trójką dzieci i łączenie tych macierzyńskich obowiązków z reprezentowaniem królowej to dla Kate spore wyzwanie. Myślicie, że zdecydowałaby się na czwarte dziecko? Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia, o które chodziło fanom. Czy faktycznie widać na nich ciążowy brzuszek Kate?  

1/4
księżna Kate sukienka
Copyright @Getty Images
1/4

Księżna Kate na wyścigach Royal Ascot

2/4
Księżna Kate w Ascot 2019
Copyright @East News
2/4

Fani twierdzą, że Kate jest w czwartej ciąży!

3/4
Księżna Kate i książę William w Ascot 2019
Copyright @East News
3/4

Księżna wielokrotnie zapowiadała, że chciałaby mieć dużą rodzinę

4/4
Księżna Kate w Ascot 2019
Copyright @East News
4/4

Czy faktycznie Kate jest w ciąży? Jak na razie pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie tych informacji. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.