Książę Louis, księżna Kate, książę William
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Książę William potwierdził czwartą ciążę księżnej Kate?!

Zaskakujące doniesienia

Konrad Szczęsny 1 lipca 2020 12:03
Książę Louis, księżna Kate, książę William
Fot. Getty Images

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?! Spekulacje na ten temat trwają od kilku tygodni. Jeden z tabloidów donosi teraz, że błogosławiony stan małżonki potwierdził książę William. Czy faktycznie brytyjska rodzina królewska wkrótce się powiększy?

Księżna Kate w czwartej ciąży. Książę William potwierdza?

Tabloid „New Idea” już w połowie maja donosił, że książęca para spodziewa się czwartego dziecka. Dowodem na to miały być zdjęcia księżnej Kate z mocno zaokrąglonym brzuszkiem. Jednak w trakcie pierwszego wyjścia małżonki księcia po trzech miesiącach izolacji próżno było ich szukać. Oczywiście istnieje jeszcze teoria, zgodnie z którą jest za wcześnie, by widoczne były pierwsze oznaki błogosławionego stanu.

Teraz dowodem mają być wyznania bliskich współpracowników książęcej pary. Mimo że w artykule brakuje wypowiedzi księcia Williama, według nich „potwierdził on ciążę żony”. Dodają, że samoizolacja „sprzyjała zacieśnieniu wzajemnych kontaktów w rodzinie królewskiej”.

Zdjęcia księcia Williama z dziećmi

Z pewnością autorów artykułu zainspirowały zdjęcia, które w ostatnim czasie zostały opublikowane na oficjalnym profilu książęcej pary. Widać na nich, jak William bawi się z 6-letnim Georgem, 5-letnią Charlotte oraz 2-letnim Louisem. 

„Uwielbia spędzać czas z dziećmi. To sprawiło, że zapragnął mieć kolejne. Oczywiście Kate temu przyklasnęła. Podziela jego punkt widzenia”, twierdził źródło tabloidu.

Czy te rewelacje są prawdą? W zeszłym roku szerokim echem odbiła się informacja, że małżonka Williama nie planuje już więcej ciąż z uwagi na kłopotliwą dolegliwość.  Chodzi o hyperemesis gravidarum, czyli najbardziej ostrą odmianę występujących w ciąży nudności i wymiotów. Szczególnie utrudnia to funkcjonowanie w pierwszych miesiącach stanu błogosławionego.

Z drugiej strony kilka miesięcy później miała zwierzyć się współpracownikom i bliskim, że chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko. Gdzie zatem leży prawda?  

William w czasie samoizolacji miał czas, by poświęcić więcej czasu trójce dzieci. Zabawom nie było końca!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you everyone for your very kind wishes on The Duke of Cambridge's birthday today! 🎂 🎈

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

Czy Kate i William zdecydują się w najbliższym czasie na czwarte dziecko?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.