Fot. Arnold Jerocki/WireImage/Getty Images
królewskie życie

Księżna Charlene zachwyciła swoją kreacją! Na jej twarzy w końcu widać uśmiech

Żona księcia Alberta wraca do życia publicznego

Marcjanna Maryszewska 18 czerwca 2022 19:52
Fot. Arnold Jerocki/WireImage/Getty Images

Księżna Charlene po swojej dwuletniej przerwie związanej z problemami zdrowotnymi coraz częściej pojawia się publicznie. Tym razem żona księcia Alberta wzięła udział w wyjątkowym wydarzeniu mającym miejsce Monte Carlo. Tam pokazała się w wyjątkowej kreacji. Wyglądała olśniewająco, lecz fani zwracają uwagę na piękny uśmiech księżnej!

Księżna Charlene powraca do życia publicznego

W ostatnich latach problemy zdrowotne dały się księżnej Charlene mocno we znaki. Musiała poddać się specjalistycznemu leczeniu - w RPA nabawiła się poważnej infekcji, przez którą koniecznością był szereg operacji. Po tych licznych przejściach księżna znacznie opadła z sił. Bardzo długo przebywała w zamkniętym ośrodku w Szwajcarii, a po jej powrocie praktycznie od razu wymagana była kolejna izolacja - tym razem kobieta zachorowała na koronawirusa

Choć księżna już od jakiegoś czasu przebywa w Monako, nie od razu chciała pokazywać się publicznie swoim poddanym. Zrobiła to dopiero niedawno, w towarzystwie męża księcia Alberta, oraz ich dzieci - księżniczki Gabrieli oraz księcia Jakuba. Teraz jej fani nie posiadają się z radości - bowiem wszystko wskazuje na to, że księżna Charlene na dobre wróciła do życia publicznego. Coraz częściej pojawia się na oficjalnych wydarzeniach, a wczoraj zaszczyciła swoją obecnością po raz kolejny!

Czytaj także: Amerykańska artystka jest potomkinią króla Jana III Sobieskiego?! Kim jest Liliane Sobieski?

książę Albert II, księżna Charlene, Gala Planetary Health w Monako, 2020
Fot. ERIC GAILLARD/AFP/East News
Książę Albert II, księżna Charlene, Gala Planetary Health w Monako, 2020

Księżna Charlene na ceremonii w Monte Carlo

Księżna Charlene wzięła wczoraj udział w ceremonii otwarcia 61. Festiwalu Telewizyjnego w Monte Carlo, gdzie zachwyciła nie tylko przepiękną kreacją, ale również swoim uśmiechem! 

Kobieta bez wątpienia skradła całe show. Nie sposób nie zwrócić uwagi na imponującą, szmaragdową kreację księżnej Charlene, wprost z domu mody Lanvin. Suknia z satynowego, lejącego się materiału doskonale prezentowała się na żonie księcia Alberta. Całość dopełniła złotymi dodatkami i wysadzanymi diamentami, długimi kolczykami. Zobaczcie, jak wyglądała księżna na wydarzeniu!  

Sprawdź również: Przez ten romans o mało nie została oskarżona o nękanie. Co łączyło Dianę z Oliverem Hoare'm?

Fot. Arnold Jerocki/WireImage/Getty Images

Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images

Fot. Stephane Cardinale - Corbis/Corbis/Getty Images
Księżna Charlene ceremonii otwarcia 61. Festiwalu Telewizyjnego w Monte Carlo, 17.06.2022

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.